امتیاز دهی امتیاز دهی امتیاز دهی
امتیازدهی امتیازدهی امتیازدهی امتیازدهی امتیازدهی
139208203
دوشنبه 20 آبان 1392 و ساعت 17:06:00
سایت خبری تئاتر - هادی مرزبان: با تعطیلی کامل و ناگهانی «تئاترشهر» مخالفم

.

سایت خبری تئاتر - هادی مرزبان: با تعطیلی کامل و ناگهانی «تئاترشهر» مخالفم

.

هادی مرزبان با اشاره به صحبت‌های اتابک نادری درباره مشکلات مجموعه تئاتر شهر ابراز امیدواری کرد که این مشکلات حل شوند اما در عین حال گفت که با تعطیلی کامل و ناگهانی تئاتر شهر برای انجام تعمیرات این مجموعه مخالف است.

سایت خبری اصفهان تئاتر/ ایسنا: این کارگردان و بازیگر تئاترگفت: ما در گذشته در مورد تعمیراتی که قرار بود در تئاتر شهر انجام شود، نگران بودیم اما به اعتقاد من این بار قضیه متفاوت است، چرا که حضور آقای مرادخانی در معاونت هنری می‌تواند حلال مشکلات باشد.

او افزود: البته ما انتظار معجزه نداریم ولی ایشان در حل مسائل تئاتر و همین‌طور «تئاتر شهر» حتما کوشش خود را انجام می‌دهند.

مرزبان دوباره تاکید کرد: البته من با تعطیلی کامل و ناگهانی تئاتر شهر برای انجام تعطیلات مخالف هستم چرا که باعث می‌شود تمام برنامه‌ریزی‌ها به هم بریزد. این کار تنها در صورتی ممکن است که از مدتی قبل اعلام شود که مثلا دو ماه تئاتر شهر برای انجام تعمیرات تعطیل خواهد بود اما این اتفاق نباید به صورت ناگهانی بیافتد.

این کارگردان با اشاره به مدیریت تئاتر شهر ادامه داد: اتابک نادری مدیری است که هم اهل فن است و در مدیریت هنری تجربه دارد و در کنار اینها کارگردان و بازیگر تئاتر هم هست، او به مسائل و مشکلات تئاتر کاملا آشنا است و مطمئنا می‌تواند مسائل را حل خواهد کرد.

این کارگردان تئاتر در بخش دیگری از صحبت‌هایش درباره حضور در جشنواره تئاتر فجر عنوان کرد: من امسال با نمایش «تانگوی تخم‌مرغ داغ» نوشته زنده‌یاد اکبر رادی در جشنواره تئاتر فجر شرکت خواهم کرد.

او درباره این نمایش افزود: این متن یکی از چند نمایشنامه‌ای است که زنده‌یاد اکبر رادی بسیار روی آن حساس بودند و من هم یکی از آرزوهایم این بود که شرایطی فراهم شود تا بتوانم این متن را اجرا کنم و خوشبختانه این امکان برایم فراهم شده است.


کلیدواژه ها:

هادی مرزبانتعطیلی تئاتر شهر
نظر شما


captcha
  • گزارش تصویری/ نمایش آمادئوس
  • اختتامیه بیست و چهارمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان
  •  گزارش تصویری- نمایش پیشی خورد - کارگردان : پوریا گلستانی
  • گزارش تصویری- نمایش صعود مقاومت پذیر آرتورواویی- کارگردان: امیر دژاکام
  • گزارش تصویری نمایش «محفل بی عاری»  کارگردان سیاوش بهادری راد‎
اینستاگرام پایگاه خبری تئاتر
کانال تلگرام پایگاه خبری تئاتر
فراخوان همکاری با سایت خبری تئاتر
.
مجله الکترونیکی «تاسیان»

logo-samandehi