امتیاز دهی امتیاز دهی امتیاز دهی
امتیازدهی امتیازدهی امتیازدهی امتیازدهی امتیازدهی
1393060112
شنبه 1 شهريور 1393 و ساعت 12:58:45
سایت خبری تئاتر - راه یابی دو نمایش از اصفهان به بیست و سومین جشنواره تئاتر سوره ماه

.

سایت خبری تئاتر - راه یابی دو نمایش از اصفهان به بیست و سومین جشنواره تئاتر سوره ماه

.

دو نمایش " شله پزان" و " رود زنده می زاید" از اصفهان به بیست و سومین جشنواره تئاتر منطقه ای سوره ماه سمنان راه یافتند.

 

سایت خبری تئاتر: نمایش" شله پزان" نوشته مهدی نصیری و به کارگردانی پویان عطایی و نمایش"رود زنده می زاید" به نویسندگی و کارگردانی احسان جانمی است که در این جشنواره حضور خواهند داشت.

بازیگران نمایش " شله پزان" مرتضی خانجانی، زهرا دشتی، رحیم ملکی، پویان عطایی، مینا حدادنسب، سعید مصلحی، مریم دوستی هستند و از دیگر عوامل این نمایش می توان به مریم ابوطالبی منشی صحنه و امیر سروری دستیار صحنه اشاره کرد.

«شله پزان» داستان پنج نفري را روایت می کند كه قصد زيارت امام رضا (ع) را دارند ولی در مسير سفر به مشهد مقدس تصادف می کنند وراهي ناكجا آباد مي شوند.

بازیگران نمایش " رود زنده می زاید" رسول هنرمند، مائده وحید، الهام رضایی، ایمان نظیفی ، نداکریمی، امیرحسین روح نیا و زهرا رستمی هستند و از دیگر عوامل این نمایش می توان از مهناز نوری دستیار کارگردان و نسیم خادم عباس منشی صحنه نام برد.

"رود زنده می زاید" داستان سیاوش و فرنگیس را روایت می کند که در کنار رود زایند ه رود با یکدیگر آشنا می شوند و ازدواج می کنند و تا رفتن سیاوش به جبهه و نبود او در کنار خانواده ادامه می یابد.

گفتنی است، سمنان ميزبان جشنواره منطقه 2 تأتر ماه در كشور است و هنرمنداني از استان‌هاي سمنان، قزوين، همدان، اصفهان، مركزي و قم در اين جشنواره حضور خواهند داشت.

جشنواره منطقه‌اي تأتر سوره ماه با حضور گروه‌هاي نمايشي از 6 استان كشور در روزهاي پنجم، ششم و هفتم شهريور‌ماه سال جاري در سمنان برگزار مي‌شود.

 


کلیدواژه ها:

بیست و سومین جشنواره تئاتر منطقه ای سوره ماه سمنانتئاتر سورهاخبار تئاتر سورهتئاتر اصفهاناخبار تئاتر اصفهاندرباره تئاتر اصفهاننمایش" شله پزان"نمایش"رود زنده می زاید"تئاتر استانهاتئاتر شهرستانهاسایت خبری تئاترتئاتراخبار تئاترتئاتر ایراناخبار تئاتر ایرانخبر تئاترنمایشاخبار نمایشاخبار فرهنگیخبر نمایشسایت مرتبط به تئاترمرجع تئاترسایت تئاترتئاتر سایت
نظر شما


captcha
  • گزارش تصویری/ نمایش آمادئوس
  • اختتامیه بیست و چهارمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان
  •  گزارش تصویری- نمایش پیشی خورد - کارگردان : پوریا گلستانی
  • گزارش تصویری- نمایش صعود مقاومت پذیر آرتورواویی- کارگردان: امیر دژاکام
  • گزارش تصویری نمایش «محفل بی عاری»  کارگردان سیاوش بهادری راد‎
اینستاگرام پایگاه خبری تئاتر
کانال تلگرام پایگاه خبری تئاتر
فراخوان همکاری با سایت خبری تئاتر
.
مجله الکترونیکی «تاسیان»

logo-samandehi