امتیاز دهی امتیاز دهی امتیاز دهی
امتیازدهی امتیازدهی امتیازدهی امتیازدهی امتیازدهی
139505257
دوشنبه 25 مرداد 1395 و ساعت 17:05:29
سایت خبری تئاتر - 29 میلیون، رقم بازار سیاه بلیت یک تئاتر

.

سایت خبری تئاتر - 29 میلیون، رقم بازار سیاه بلیت یک تئاتر

.

قیمت نمایش پرطرفدار «هری پاتر و فرزند نفرین شده» در برخی سایت‌ها بصورت بازار سیاه به بیش از 6200 پوند (حدود 29 میلیون تومان) رسید.

 

پایگاه خبری تئاتر: اسکای نیوز نوشت: سایت‌های فروش مجدد بلیت کمیاب نمایش «هری پاتر و فرزند ملعون» را با قیمت گزاف بیش از 6200 پوند به علاقه‌مندان این مجموعه می‌فروشند، این در حالی‌ است که تهیه‌کنندگان این نمایش اعلام کرده‌اند که از پذیرش کسانی که بلیت خود را از سایت‌های فروش مجدد تهیه‌ کرده‌اند، جلوگیری می‌کنند.
 

در سایت رسمی نمایش «هری پاتر و فرزند نفرین شده» قیمت بلیت قسمت اول و  دوم نمایش در مجموع حداکثر 140 پوند است اما به دلیل استقبال فراوان علاقه‌مندان به این مجموعه بلیتی در سایت اصلی موجود نیست.

تهیه‌کنندگان این نمایش قول داده‌اند که با بازار سیاه بلیت برخورد کنند و از این موضوع به عنوان یک طاعون سراسری در تئاتر  یاد کرده‌اند و اعلام کردند که بلیت‌هایی که از سایت رسمی تهیه‌ نشود فاقد اعتبار است و از ورود افراد به سالن اجرای نمایش جلوگیری خواهد شد و تاکنون 60 رزرو که از طریق سایت‌های فروش مجدد انجام شده بود از سوی عوامل نمایش رد شده‌اند.

«هری پاتر و کودک نفرین‌شده» را هشتمین اثر از مجموعه «هری پاتر» می‌دانند اما در واقع این کتاب یک نمایشنامه است که اقتباس آن در تئاتر «وست‌اند» لندن روی صحنه است. این نمایشنامه بر اساس داستانی از رولینگ و به قلم «جک تورن» و «جان تیفانی» نوشته شده و داستان دوقسمتی آن ۱۹ سال پس از شکست «ولدمورت» از «هری» را روایت می‌کند.

«هری پاتر و کودک نفرین‌شده» ابتدا قرار بود فقط در قالب یک نمایشنامه اجرا شود، اما از آن‌جایی که بسیاری از طرفداران امکان دیدن این نمایش را نداشتند، «رولینگ» در نهایت تصمیم گرفت متن نمایشنامه را در دنباله هفت رمان قبلی خود به چاپ برساند.

این نمایشنامه در قالب هشتمین کتاب از مجموعه نوشته «جی کی رولینگ» از روز 31 جولای منتشر شد و در عرض سه روز بیش از 680 هزار جلد در انگلستان فروش داشت و رکورد سرعت در فروش کتاب طی یک دهه اخیر را شکست. 

صفحه رسمی سایت خبری تئاتر در تلگرام

https://telegram.me/onlytheater
تلگرام،تاتر در تلگرام،اخبار تاتر در تلگرام،تاتر جدید،تئاتر جدید،نمایش جدید،تاتر جدید در تهران،تاتر در تهران،تماشای تاتر در تهران،تئاتر جدید،تئاتر جدید در تهران،تئاتر در تهران،تئاتر تهران،تاتر تهران،تماشای تئاتر در تهران،تئاتر ایران،اخبارتیاتر،jmhjvU،jhjvUتیاتر،تاتر،تئاتر ایران،تاتر ایران،تیاتر ایران،تاتر،مرجع تئاتر،پایگاه خبری تئاتر،سایت خبری تئاتر،ایران،art iran،تئاتر،تئاتر ایران،سایت تئاتر،تئاتر سایت،فرهنگی هنری،«تئاتر»،خبر تئاتر،خبر جدید تئاتر،جدیدترین اخبار تئاتر ایران،اخبار تئاتر ایران،خبرهای تئاتر،تئاتری ها،درباره تئاتر،تئاتر؟کجا؟کی؟عوامل؟بلیت؟،Iranian Theater News،theater iran،theater،iran art،art iran،theater ir،iran
اخبار تئاتر

مجید مظفری: نمايش «همسايه ي آقا» تاريخ انقضا ندارد

نمایش‌های راه یافته به بخش مسابقه تئاتر خیبانی معرفی شدند

اجرای تئاتر در حیاط

برگزیدگان یازدهمین جشنواره تئاتر رضوی معرفی شدند

سالن‌های میزبان و نمایش‌های خارجی جشنواره عروسکی اعلام شد

ایرج راد: نمی‌خواهم تماشاگرانم را گول بزنم

نبرد گالیله در مولوی

۱۰ نمایشنامه از آرام محضری به چاپ رسید

سید محمد خاتمی با دخالت دادستانی نتوانست تئاتر ببیند

سفرا و نمایندگان 7 کشور از نمایش کروماکی دیدن کردند

عاطفه تهرانی با «کافه لِته» در تئاتر شهر

مدیر مسابقه نمایشنامه‌نویسی سی و پنجمین جشنواره تئاتر فجر مشخص شد

˝یک دقیقه سکوت˝ در فستیوال سامرورکس˝ به صحنه می‌رود

اصغر همت از مشکلات تئاتری‌ها گفت

مرضیه برومند به خبرنگاران پیام داد

گزارش تصویری نمایش «خروس می‌خواند» کارگردان : شهرام کرمی

شماره 203 ماهنامه تخصصی نمایش منتشر می‌شود

علی رفیعی «آشپزخانه» را در ایرانشهر اجرا می‌‌کند

غریب‌پور با اپرای «سعدی» در جشنواره نمایش عروسکی

معرفی نمایش‌های راه‌ یافته به هفته تئاتر باران

فیلم تئاترهایی که به بازار می‌آیند

 

 


کلیدواژه ها:

پایگاه خبری تئاترهری پاتر و فرزند نفرین شدهتاتر خارجیتئاتر خارجیاخبار تئاتر خارجیتئاتر ایراناخبارتیاترjmhjvUjhjvUتیاترتاترتئاتر ایرانتاتر ایرانتیاتر ایرانتاترمرجع تئاترپایگاه خبری تئاترسایت خبری تئاترایرانart iranتئاترتئاتر ایرانسایت تئاترتئاتر سایتفرهنگی هنری«تئاتر»خبر تئاترخبر جدید تئاترجدیدترین اخبار تئاتر ایراناخبار تئاتر ایرانخبرهای تئاترتئاتری هادرباره تئاترتئاتر؟کجا؟کی؟عوامل؟بلیت؟Iranian Theater Newstheater irantheateriran artart irantheater iriran
نظر شما


captcha
  • گزارش تصویری/ نمایش آمادئوس
  • اختتامیه بیست و چهارمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان
  •  گزارش تصویری- نمایش پیشی خورد - کارگردان : پوریا گلستانی
  • گزارش تصویری- نمایش صعود مقاومت پذیر آرتورواویی- کارگردان: امیر دژاکام
  • گزارش تصویری نمایش «محفل بی عاری»  کارگردان سیاوش بهادری راد‎
اینستاگرام پایگاه خبری تئاتر
کانال تلگرام پایگاه خبری تئاتر
فراخوان همکاری با سایت خبری تئاتر
.
مجله الکترونیکی «تاسیان»

logo-samandehi