امتیاز دهی امتیاز دهی امتیاز دهی
امتیازدهی امتیازدهی امتیازدهی امتیازدهی امتیازدهی
139509044
پنج‌شنبه 4 آذر 1395 و ساعت 11:59:00
سایت خبری تئاتر - فراخوان سمینار «تئاتر و ظرفیت‌های بخش غیر دولتی» اعلام شد

.

سایت خبری تئاتر - فراخوان سمینار «تئاتر و ظرفیت‌های بخش غیر دولتی» اعلام شد

.

اداره کل هنرهای نمایشی اسفندماه امسال سمینار بین المللی «تئاتر و ظرفیت‌های بخش غیردولتی» را برگزار می کند.

 

پایگاه خبری تئاتر: اداره کل هنرهای نمایشی از ۱۵ تا ۱۷ اسفنـدماه ۱۳۹۵ سمینار بین المللی «تئاتر و ظرفیت‌های بخش غیر دولتی» را با ریاست مهدی شفیعی و  دبیری مهرداد رایانی مخصوص برگزار می کند.

در متن فراخوان این سمینار آمده است:

«حضور بخش غیر دولتی در تئاتر ایران، جریانی نوپا و در حال تبیین است و برای رشد و ارتقا نیازمند به روز شدن و نیز یافتن مرزهای مرتبط مشخص و نامشخص، آشنا و نا آشنا است. بی‌تردید این حضور برای پیشرفت، نیازمند همگرایی دولت و فعالان حوزه‌ هنرهای نمایشی در ترسیم نقشه‌ راه است.

اداره‌کل هنرهای نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، خود را درباره‌ این همگرایی متعهد می‌داند و نیز به دنبال یافتن مسیری شفاف و مثمرثمر برای رشد و گسترش تئاتر کشور است.

برگزاری سمینار بین‌المللی «تئاتر و ظرفیت‌های بخش غیر دولتی» یکی از راه‌هایی است که می‌تواند بن‌مایه‌های فکری این حرکت را سامان بخشد.

علاقه‌مندان می‌توانند برای حضور در این سمینار، براساس محورهای ضرورت‌ها، قوانین، فرصت‌ها و موانع در بخش غیر دولتی تئاتر، نمونه‌ها و الگوهای موفق در بخش غیر دولتی تئاتر، شناخت ظرفیت‌های بخش غیر دولتی تئاتر (بازاریابی، توسعه‌ی مکان‌های اجرا، تبلیغات، اطلاع‌رسانی و...)، رابطه‎‌ تئاتر خصوصی و بخش دولتی (اقتصاد، قوانین و مقررات، نظارت، هدایت و...)، ضرورت و نقش صنوف در حمایت و ارتقای بخش غیر دولتی تئاتر (موسسات تخصصی تئاتر)، نقش دانشگاه در تقویت فعالیت‌های بخشِ غیر دولتی تئاتر به زبان انگلیسی یا فارسی علاقه‌مند خود را تا یکم دی ماه ۱۳۹۵ با ارایه‌ چکیده مقاله، فایل بیوگرافی پژوهشگر، فایل یک قطعه عکس از چهره‌ پژوهشگر به دبیرخانه دایمی جشنواره ها اعلام کنند.

مهلت دریافت چکیده‌ها و بیوگرافی پژوهشگر ۱ دی ماه ۱۳۹۵ اعلام شده و زمان اعلام نتایج و چکیده‌های منتخب ۱۰دی ماه ۱۳۹۵ خواهد بود. پژوهشگران باید اصل مقالات را تا ۱۶ بهمن ماه ۱۳۹۵ به دبیرخانه ارسال کنند.» 

صفحه رسمی سایت خبری تئاتر در تلگرام

https://telegram.me/onlytheater
تلگرام،تاتر در تلگرام،اخبار تاتر در تلگرام،تاتر جدید،تئاتر جدید،نمایش جدید،تاتر جدید در تهران،تاتر در تهران،تماشای تاتر در تهران،تئاتر جدید،تئاتر جدید در تهران،تئاتر در تهران،تئاتر تهران،تاتر تهران،تماشای تئاتر در تهران،تئاتر ایران،اخبارتیاتر،jmhjvU،jhjvUتیاتر،تاتر،تئاتر ایران،تاتر ایران،تیاتر ایران،تاتر،مرجع تئاتر،پایگاه خبری تئاتر،سایت خبری تئاتر،ایران،art iran،تئاتر،تئاتر ایران،سایت تئاتر،تئاتر سایت،فرهنگی هنری،«تئاتر»،خبر تئاتر،خبر جدید تئاتر،جدیدترین اخبار تئاتر ایران،اخبار تئاتر ایران،خبرهای تئاتر،تئاتری ها،درباره تئاتر،تئاتر؟کجا؟کی؟عوامل؟بلیت؟،Iranian Theater News،theater iran،theater،iran art،art iran،theater ir،iran

اخبار تئاتر:


 

«هاروی» در تماشاخانه ایرانشهر به صحنه می‌رود

اعلام برنامه بخش نمایشنامه خوانی جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر

دبیر دوازدهمین جشنواره تئاتر خیابانی مریوان منصوب شد

برنامه اجراهای مجموعه تئاتر شهر اعلام شد

«سه خواهر» با «فاستوس» به تالار مولوی می آیند

رونمایی از پوستر «خرسی که می خواست خرس باقی بماند»

معرفی هیات انتخاب بخش نمایش‌های محیطی، تعاملی و شورایی

«جمجمه ای در کانه مارا » خود را برای اجرا آماده می کند

اجرای مشترک سه کشور در جشنواره تئاتر کودک و نوجوان

«راهبان معبد وانگ» در تماشاخانه ایرانشهر روی صحنه می‌روند

اجرای اثر برتر جشنواره تئاتر دانشگاهی در سالن سایه

تمدید زمان ارسال آثار به جشنواره تئاتر بهرام بیضایی

۲ نمایش جدید در تماشاخانه انتظامی ببینید

 


کلیدواژه ها:

فراخوان سمینارفراخوانفراخوان تاترفراخوان تیاترفراخوان تئاترپایگاه خبری تئاترخبر تاترخبر تیاترسایت خبری تاترسایت خبری تئاترتئاتر ایراناخبارتیاترjmhjvUjhjvUتیاترتاترتئاتر ایرانتاتر ایرانتیاتر ایرانتاترمرجع تئاترپایگاه خبری تئاترسایت خبری تئاترایرانart iranتئاترتئاتر ایرانسایت تئاترتئاتر سایتفرهنگی هنری«تئاتر»خبر تئاترخبر جدید تئاترجدیدترین اخبار تئاتر ایراناخبار تئاتر ایرانخبرهای تئاترتئاتری هادرباره تئاترتئاتر؟کجا؟کی؟عوامل؟بلیت؟Iranian Theater Newstheater irantheateriran artart irantheater iriran
نظر شما


captcha
  • اختتامیه بیست و چهارمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان
  •  گزارش تصویری- نمایش پیشی خورد - کارگردان : پوریا گلستانی
  • گزارش تصویری- نمایش صعود مقاومت پذیر آرتورواویی- کارگردان: امیر دژاکام
  • گزارش تصویری نمایش «محفل بی عاری»  کارگردان سیاوش بهادری راد‎
  • گزارش تصویری - نمایش کافه طره - کارگردان: نوشین تبریزی
اینستاگرام پایگاه خبری تئاتر
کانال تلگرام پایگاه خبری تئاتر
فراخوان همکاری با سایت خبری تئاتر
.
مجله الکترونیکی «تاسیان»
نمایش بنگاه تئاترال