امتیاز دهی امتیاز دهی امتیاز دهی
امتیازدهی امتیازدهی امتیازدهی امتیازدهی امتیازدهی
139509133
شنبه 13 آذر 1395 و ساعت 11:21:30
سایت خبری تئاتر - برپایی نمایشگاه عکس و پوستر جشنواره تئاتر کودک و نوجوان در تهران

.

سایت خبری تئاتر - برپایی نمایشگاه عکس و پوستر جشنواره تئاتر کودک و نوجوان در تهران

.

مدیر بخش پوستر و عکس بیست و سومین جشنواره تئاتر کودک و نوجوان اعلام کرد که نمایشگاه عکس و پوستر این جشنواره بعد از همدان در تهران نیز برپا خواهد شد.

 

پایگاه خبری تئاتر: مهدی آشنا دوست در این باره توضیح داد: نمایشگاه عکس و پوستر جشنواره همزمان با برگزاری این رویداد هنری از ۲۲ آذرماه در همدان آغاز به کار می‌کند و تا پایان جشنواره برپا خواهد بود اما از آنجاکه تعدادی از دوستان هنرمند و علاقه‌مندان، امکان حضور در همدان را ندارند، قرار است این نمایشگاه بعد از جشنواره در تهران نیز برپا شود و در حال حاضر مشغول رایزنی با گالری‌های تهران هستیم.

وی با ارایه توضیحاتی درباره پیشینه برگزاری نمایشگاه پوستر و عکس در جشنواره تئاتر کودک و نوجوان یادآور شد: ۲ دوره پیش که دبیری جشنواره بر عهده آقای پیام دهکردی بود، برای اولین بار این بخش به جشنواره اضافه شد و مسئولیت آن بر عهده آقایان سیامک زمردی مطلق و امیر اسمی بود و با توجه به استقبال دوستان شرکت کننده، امسال نیز دومین نمایشگاه پوستر و عکس جشنواره برگزار می‌شود.

مدیر بخش پوستر و عکس جشنواره تئاتر کودک و نوجوان درباره رویکرد نمایشگاه امسال و تفاوت آن با دوره گذشته گفت: امسال برای اولین بار این نمایشگاه به صورت بین‌المللی برگزار می‌شود و با همراهی دوستانه دبیر محترم جشنواره آقای شهرام کرمی و بر اساس موافقت ایشان، قرار شد جوایز این بخش به دلار پرداخت شود.

آشنا دوست ادامه داد: این شیوه فرصت بسیار خوبی است تا هنرمندان داخلی بتوانند در کنار همکاران خود در دیگر کشورها، آثارشان را محک بزنند.

وی درباره دعوت از هنرمندان خارجی برای شرکت در این نمایشگاه توضیح داد: با توجه به نوپا بودن این بخش، قرار شد برای پرهیز از موازی کاری، فراخوان بخش پوستر و عکس از طریق بخش بین‌الملل جشنواره به سفارتخانه‌های مختلف ارسال شود.

آشنا دوست با تاکید بر اهمیت برگزاری مسابقه پوستر و عکس در جشنواره‌های تئاتری یادآور شد: در حال حاضر فضای مجازی امکان تبلیغات گسترده‌ای را برای تئاتر فراهم آورده است اما در کل، رویکردهای تئاتر ما با دنیا متفاوت است و به دلیل نیازی که تئاتر ما به پوستر و عکس دارد، عکاسی تئاتر در کشور ما متفاوت‌ترین نوع عکاسی است اما در این میان، همیشه حوزه تئاتر کودک و نوجوان، مظلوم واقع شده است. به همین دلیل برگزاری چنین رویدادهایی به رونق گیشه تئاترهای کودک و نوجوان کمک می‌‍‌کند.

وی یادآور شد: ۲ دوره پیش هم شاهد بودیم انتشار عکس و پوسترهای جشنواره در فضای مجازی به رونق بیشتر سالن‌های جشنواره تئاتر کودک و نوجوان کمک کرد. امیدوارم خانم مرضیه برومند دبیر جشنواره تئاتر عروسکی نیز نگاهی  به این بخش داشته باشد تا در جشنواره عروسکی نیز شاهد برپایی چنین نمایشگاهی باشیم.

مدیر بخش پوستر و عکس بیست و سومین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان گفت: فرصت ارسال آثار به این بخش از جشنواره تا روز ۱۳ آذرماه است و تمدید نخواهد شد.

داوران بخش عکس در این دوره از جشنواره تئاتر کودک و نوجوان حمید جبلی، سیامک زمردی مطلق و سیف‌الله صمدیان هستند. همچین آرش تنهایی، قباد شیوا و امیر اسمی داوری بخش پوستر جشنواره را بر عهده دارند.

بیست و سومین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان با دبیری شهرام کرمی ۲۱ تا ۲۷ آذرماه در همدان برگزار می‌شود.


 

صفحه رسمی سایت خبری تئاتر در تلگرام

https://telegram.me/onlytheater
تلگرام،تاتر در تلگرام،اخبار تاتر در تلگرام،تاتر جدید،تئاتر جدید،نمایش جدید،تاتر جدید در تهران،تاتر در تهران،تماشای تاتر در تهران،تئاتر جدید،تئاتر جدید در تهران،تئاتر در تهران،تئاتر تهران،تاتر تهران،تماشای تئاتر در تهران،تئاتر ایران،اخبارتیاتر،jmhjvU،jhjvUتیاتر،تاتر،تئاتر ایران،تاتر ایران،تیاتر ایران،تاتر،مرجع تئاتر،پایگاه خبری تئاتر،سایت خبری تئاتر،ایران،art iran،تئاتر،تئاتر ایران،سایت تئاتر،تئاتر سایت،فرهنگی هنری،«تئاتر»،خبر تئاتر،خبر جدید تئاتر،جدیدترین اخبار تئاتر ایران،اخبار تئاتر ایران،خبرهای تئاتر،تئاتری ها،درباره تئاتر،تئاتر؟کجا؟کی؟عوامل؟بلیت؟،Iranian Theater News،theater iran،theater،iran art،art iran،theater ir،iran

اخبار تئاتر:

برنامه اجرای چهار نمایش در تئاترشهر

آغاز اجراهای نمایشی تماشاخانه ایرانشهر پس از تعطیلات

آتیلا پسیانی «دیابولیک: رومئو و ژولیت» را روی صحنه می‌برد

معرفی هیات انتخاب همایش آثار برگزیده جشنواره‌های تئاتر استان‌ها

همراهی هانا کامکار با نمایش «نامه های عاشقانه از خاورمیانه»

اجرای «غصه‌ها قصه شدند» در خانه نمایش

«سه جلسه تراپی» در تالار ناصرخسرو برگزار می‌شود

داود فتحعلی‌بیگی با «سایه تو سایه» به محراب می‌رود

هیچ کس اسپانسر جشنواره‌های تئاتری نمی‌شود

اظهارات وحید آقاپور درباره‌ی «۱۲»

لادن مستوفی«پدران، مادران، فرزندان» را افتتاح خواهد کرد

«باغبان مرگ» پس از سه سال مجددا روی صحنه می‌رود

«می‌سی‌سی‌پی نشسته می‌میرد» از مرز فروش یک میلیارد تومان گذشت

جزئیات راه‌اندازی نخستین بازار جهانی تئاتر بهاره ایران

برگزیدگان مسابقه نمایشنامه‌نویسی جشنواره تئاتر معلولان

اعتراض دبیر نوزدهمین جشنواره تئاتر دانشگاهی به رویه مرکز تئاتر مولوی

طناز طباطبایی و هانیه توسلی در «نامه‌های عاشقانه از خاورمیانه»

نمایش «آخرین انار دنیا» به تالار حافظ می‌رود

زمان برگزاری دوازدهمین جشنواره تئاتر خیابانی مریوان اعلام شد

از بازسازی تئاترشهر چه خبر؟

 


کلیدواژه ها:

عکس و پوستر جشنواره تئاتر کودک و نوجوانجشنواره تئاتر کودک و نوجوانجشنواره تاتر کودک و نوجوانتاتر کودکتیاتر کودکتیاتر کودکجشنواره تئاتر کودکجشنواره تاتر کودکاخبار جشنواره تاتر کودکاخبار جشنواره تیاتر کودکاخبار جشنواره تئاتر کودکبیست و سومین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوانتیاترتیاتر تهرانتیاتر جدیدتاتر جدیدتئاتر جدیدنمایش جدیدتاتر جدید در تهرانتاتر در تهرانتماشای تاتر در تهرانپایگاه خبری تئاترخبر تاترخبر تیاترسایت خبری تاترسایت خبری تئاترتئاتر ایراناخبارتیاترjmhjvUjhjvUتیاترتاترتئاتر ایرانتاتر ایرانتیاتر ایرانتاترمرجع تئاترپایگاه خبری تئاترسایت خبری تئاترایرانart iranتئاترتئاتر ایرانسایت تئاترتئاتر سایتفرهنگی هنری«تئاتر»خبر تئاترخبر جدید تئاترجدیدترین اخبار تئاتر ایراناخبار تئاتر ایرانخبرهای تئاترتئاتری هادرباره تئاترتئاتر؟کجا؟کی؟عوامل؟بلیت؟Iranian Theater Newstheater irantheateriran artart irantheater iriran
نظر شما


captcha
  • گزارش تصویری/ نمایش آمادئوس
  • اختتامیه بیست و چهارمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان
  •  گزارش تصویری- نمایش پیشی خورد - کارگردان : پوریا گلستانی
  • گزارش تصویری- نمایش صعود مقاومت پذیر آرتورواویی- کارگردان: امیر دژاکام
  • گزارش تصویری نمایش «محفل بی عاری»  کارگردان سیاوش بهادری راد‎
اینستاگرام پایگاه خبری تئاتر
کانال تلگرام پایگاه خبری تئاتر
فراخوان همکاری با سایت خبری تئاتر
.
مجله الکترونیکی «تاسیان»

logo-samandehi