امتیاز دهی امتیاز دهی امتیاز دهی
امتیازدهی امتیازدهی امتیازدهی امتیازدهی امتیازدهی
139509147
يكشنبه 14 آذر 1395 و ساعت 14:14:23
سایت خبری تئاتر - برگزاری اولین کارگاه‌های آموزشی جشنواره تئاتر فجر

.

سایت خبری تئاتر - برگزاری اولین کارگاه‌های آموزشی جشنواره تئاتر فجر

.

مدیر کارگاه‌های آموزشی جشنواره تئاتر فجر اعلام کرد که دور اول این کارگاه‌ها از روز دوشنبه ۱۵ آذرماه آغاز می‌شود.


پایگاه خبری تئاتر: افشین خورشید باختری که سال گذشته نیز مدیریت کارگاه‌های جشنواره تئاتر فجر را بر عهده داشت درباره این بخش در جشنواره سی و پنجم گفت: امسال با هدف دانش افزایی و توان افزایی هنرمندان تئاتر در تهران و دیگر شهرها تلاش کرده‌ایم تمرکزمان بر کارگاه‌های کاربردی و میان رشته‌ای باشد. به همین دلیل تم کارگاه‌های این دوره از جشنواره بر مدیریت و بازاریابی در کنار جنبه‌های فنی تئاتر مانند موسیقی و صدا است. البته برنامه‌هایی هم در ارتباط با بازیگری داریم که هنوز قطعی نشده‌اند.

این مدرس دانشگاه افزود: برای کارگاه‌های امسال، مخاطبان را هدف داریم در همین راستا در فراخوانی که اعلام کرده‌ایم، گروه‌های متخصص و اهل فن را برای شرکت در این کارگاه‌ها دعوت کرده‌ایم. دور اول کارگاه‌های امسال با حضور آنتونیو مینتو ربی یرو از کشور پرتقال و با موضوع کارگاه مدیریت فرهنگی و برنامه‌ریزی پروژه‌های در روزهای ۱۵ و ۱۶ آذرماه برگزار می‌شود و به فاصله اندکی، کارگاه بعدی با حضور ایو هورواک از کشور اسپانیا و با موضوع مدیریت پروژه و بازاریابی بین‌المللی تولیدات تئاتری در تاریخ ۲۰ تا ۲۲ آذرماه برپا می شود.

وی درباره چگونگی حضور هنرمندان استان‌ها در این کارگاه‌ها توضیح داد: امسال همایشی با حضور هنرمندان آثار برگزیده استان‌ها  از تاریخ ۱۴ تا ۱۶ آذرماه برپا می‌شود و کارگاه‌های آموزشی این دوره از جشنواره نیز همزمان با این همایش برپا می‌شوند.

خورشید باختری افزود: اولین دوره این کارگاه‌ها از روز یکشنبه ۱۴ آذرماه ویژه هنرمندان استان‌ها با همکاری امور استان‌ها، کارگردان‌های آثار برگزیده استانی در کارگاه مدیریت فرهنگی و برنامه‌ریزی پروژه‌های هنری و با حضور  آنتونیو مینتو ربی‌یرو برگزار می‌شود.

هنرمندان تهرانی بر اساس فراخوان نیز روزهای ۱۵ و ۱۶ آذرماه ساعت ۱۴ تا ۱۸ در همین کارگاه حضور دارند.

وی ادامه داد: برای هنرمندان استان‌ها کارگاه طراحی صوتی و مهندسی صدا را با حضور آیدین الفت برپا می‌کنیم و کارگاه کارکرد دراماتیک موسیقی زنده و پخش شونده با حضور سعید ذهنی برگزار می‌شود که این دو کارگاه فقط ویژه هنرمندان استان‌هاست. مدیران تماشاخانه‌های دولتی و خصوصی، دست‌اندرکاران و دانشجویان کارگردانی تئاتر در  ۲ مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد، شرکت‌کنندگان در این کارگاه هستند.

خورشید باختری در پایان عنوان کرد: کارگاه دوم نیز با حضور خانم ایو هوراک از عصر روز شنبه ۲۰ آذر ماه آغاز می‌شود و تا روز دوشنبه ۲۲ آذر ادامه دارد و اولین روز آن ویژه هنرمندان استان‌هاست. تلاش کرده‌ایم هنرمندان استان‌ها سهم قابل قبولی در کارگاه‌های آموزشی داشته باشند و با توجه به امکانات‌مان این بهره‌مندی را افزایش می‌دهیم تا تابوی تمرکز امکانات برای هنرمندان تهران شکسته شود.

سی و پنجمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر با دبیری سعید اسدی ۱ تا ۱۲ بهمن ماه برگزار می‌شود.


 

صفحه رسمی سایت خبری تئاتر در تلگرام

https://telegram.me/onlytheater
تلگرام،تاتر در تلگرام،اخبار تاتر در تلگرام،تاتر جدید،تئاتر جدید،نمایش جدید،تاتر جدید در تهران،تاتر در تهران،تماشای تاتر در تهران،تئاتر جدید،تئاتر جدید در تهران،تئاتر در تهران،تئاتر تهران،تاتر تهران،تماشای تئاتر در تهران،تئاتر ایران،اخبارتیاتر،jmhjvU،jhjvUتیاتر،تاتر،تئاتر ایران،تاتر ایران،تیاتر ایران،تاتر،مرجع تئاتر،پایگاه خبری تئاتر،سایت خبری تئاتر،ایران،art iran،تئاتر،تئاتر ایران،سایت تئاتر،تئاتر سایت،فرهنگی هنری،«تئاتر»،خبر تئاتر،خبر جدید تئاتر،جدیدترین اخبار تئاتر ایران،اخبار تئاتر ایران،خبرهای تئاتر،تئاتری ها،درباره تئاتر،تئاتر؟کجا؟کی؟عوامل؟بلیت؟،Iranian Theater News،theater iran،theater،iran art،art iran،theater ir،iran

اخبار تئاتر:

برنامه اجرای چهار نمایش در تئاترشهر

آغاز اجراهای نمایشی تماشاخانه ایرانشهر پس از تعطیلات

آتیلا پسیانی «دیابولیک: رومئو و ژولیت» را روی صحنه می‌برد

معرفی هیات انتخاب همایش آثار برگزیده جشنواره‌های تئاتر استان‌ها

همراهی هانا کامکار با نمایش «نامه های عاشقانه از خاورمیانه»

اجرای «غصه‌ها قصه شدند» در خانه نمایش

«سه جلسه تراپی» در تالار ناصرخسرو برگزار می‌شود

داود فتحعلی‌بیگی با «سایه تو سایه» به محراب می‌رود

هیچ کس اسپانسر جشنواره‌های تئاتری نمی‌شود

اظهارات وحید آقاپور درباره‌ی «۱۲»

لادن مستوفی«پدران، مادران، فرزندان» را افتتاح خواهد کرد

«باغبان مرگ» پس از سه سال مجددا روی صحنه می‌رود

«می‌سی‌سی‌پی نشسته می‌میرد» از مرز فروش یک میلیارد تومان گذشت

جزئیات راه‌اندازی نخستین بازار جهانی تئاتر بهاره ایران

برگزیدگان مسابقه نمایشنامه‌نویسی جشنواره تئاتر معلولان

اعتراض دبیر نوزدهمین جشنواره تئاتر دانشگاهی به رویه مرکز تئاتر مولوی

طناز طباطبایی و هانیه توسلی در «نامه‌های عاشقانه از خاورمیانه»

نمایش «آخرین انار دنیا» به تالار حافظ می‌رود

زمان برگزاری دوازدهمین جشنواره تئاتر خیابانی مریوان اعلام شد

از بازسازی تئاترشهر چه خبر؟

 

 


کلیدواژه ها:

افشین خورشید باختریکارگاه‌های آموزشی جشنواره تئاتر فجرسی و پنجمین جشنواره بین المللی تئاتر فجرتاتر فجرتئاتر فجرتیاتر فجرجشنواره تئاتر فجرجشنواره تیاتر فجرجشنواره تاتر فجراخبار فجراخبار جشنواره تئاتر فجراخبار جشنواره تاتر فجراخبار جشنواره تیاتر فجرفجرتیاترتیاتر تهرانتیاتر جدیدتاتر جدیدتئاتر جدیدنمایش جدیدتاتر جدید در تهرانتاتر در تهرانتماشای تاتر در تهرانپایگاه خبری تئاترخبر تاترخبر تیاترسایت خبری تاترسایت خبری تئاترتئاتر ایراناخبارتیاترjmhjvUjhjvUتیاترتاترتئاتر ایرانتاتر ایرانتیاتر ایرانتاترمرجع تئاترپایگاه خبری تئاترسایت خبری تئاترایرانart iranتئاترتئاتر ایرانسایت تئاترتئاتر سایتفرهنگی هنری«تئاتر»خبر تئاترخبر جدید تئاترجدیدترین اخبار تئاتر ایراناخبار تئاتر ایرانخبرهای تئاترتئاتری هادرباره تئاترتئاتر؟کجا؟کی؟عوامل؟بلیت؟Iranian Theater Newstheater irantheateriran artart irantheater iriran
نظر شما


captcha
  • گزارش تصویری/ نمایش آمادئوس
  • اختتامیه بیست و چهارمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان
  •  گزارش تصویری- نمایش پیشی خورد - کارگردان : پوریا گلستانی
  • گزارش تصویری- نمایش صعود مقاومت پذیر آرتورواویی- کارگردان: امیر دژاکام
  • گزارش تصویری نمایش «محفل بی عاری»  کارگردان سیاوش بهادری راد‎
اینستاگرام پایگاه خبری تئاتر
کانال تلگرام پایگاه خبری تئاتر
فراخوان همکاری با سایت خبری تئاتر
.
مجله الکترونیکی «تاسیان»

logo-samandehi