امتیاز دهی امتیاز دهی امتیاز دهی
امتیازدهی امتیازدهی امتیازدهی امتیازدهی امتیازدهی
139509253
پنج‌شنبه 25 آذر 1395 و ساعت 15:53:51
سایت خبری تئاتر - اجرای20 نمایش صحنه ای و خیابانی طی دو روز پایانی جشنواره تئاتر کودک

پنجشنبه و جمعه در جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان؛

سایت خبری تئاتر - اجرای20 نمایش صحنه ای و خیابانی طی دو روز پایانی جشنواره تئاتر کودک

.

در چهارمین روز جشنواره نمایش کابوس همراه به نویسندگی و کارگردانی حمیدرضا رنجکش از اصفهان در بخش مسابقه نوجوان به مدت 60 دقیقه در سالن اصلی آوینی اجرا می شود.

 

پایگاه خبری تئاتر: "اورکت" کاری از سیجونگ یون از کره جنوبی در بخش تئاتر بین الملل در سالن تئاترشهر، "مورچه ای به نام موری" اثری از محمد جهان پا از مشهد در سالن اصلی بوعلی به روی صحنه می رود.

"دفتر من خیال من خوشا به روز و حال من" نام تئاتری است که در روز چهارم اجرا ها در پلاتوی بوعلی به کارگردانی محمدطالبی و نوشته مسعود طاهری عضد به روی صحنه می رود.

پلاتوی عبادی در این روز پذیرای نمایش "کارناوال خزنده " اثری از شیوا گرینگر از آلمان است که در بخش بین الملل بیست و سومین دوره از جشنواره اجرا خواهد شد.

"یک سیب برای دو نفر" به کارگردانی حمید ملاحسینی از تهران در سالن فجر، کاغذ پاره ها کاری از امیرمحمد انصافی در سالن نمایش اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی از دیگر نمایش های این روز خواهد بود.

"جادوگر شهر زباله ها" اثری از میثم سرآبادانی، چرا بارون نمیاد به کارگردانی مریم مهدی پور و شما بگید کاری از میلاد حسین زاده سه نمایش خیابانی روز چهارم است که همچون روزهای گذشته در محوطه مجتمع شهید آوینی اجرا می شود.

در ادامه برگزاری بیست و سومین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان، در روز جمعه نمایش "حقایق شیفت شب، وقایع شیفت روز" به کارگردانی رضا حسینی در سالن اصلی آوینی به روی صحنه خواهد رفت.

"کدوزری" عنوان نمایشی است که در پلاتوی تئاتر شهر برای علاقه مندان به تئاتر در بخش نوجوان اجرا می شود و در همان روز پلاتوی بوعلی پذیرای هنرمندان نمایش رنگ رنگ سیاه و سفید با خشم به کارگردانی مانوئل ماسر  از آلمان در بخش بین الملل است.

"عروسک های سیار" کاری از الکسی مرکوشف از چک در پلاتوی عبادی، "حسنی و لوبیای سحرآمیز" از نرگس شیرزادی نژاد در سالن فجر و "بوق بوق" اثری از مریم مهدی پور در سالن نمایش اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی از دیگر نمایش های روز پنج جشنواره است.

در آخرین روز اجراهای جشنواره بیست و سوم، نمایش "شهر توقالی" به کارگردانی مژگان بهمدی و الهام ابراهیم زاده از مشهد در سالن مهدیه به روی صحنه می رود.

گفتنی است نمایش های خیابانی روز پایانی با عناوین "این همه من" از بهداد بلیغ فر، "نگاه خط خطی" به کارگردانی رضا بهرامی و "عروسک های موزون" کاری از الکساندر گراف از روسیه برای علاقه مندان به نمایش های خیابانی اجرا می شود. 

صفحه رسمی سایت خبری تئاتر در تلگرام

https://telegram.me/onlytheater
تلگرام،تاتر در تلگرام،اخبار تاتر در تلگرام،تاتر جدید،تئاتر جدید،نمایش جدید،تاتر جدید در تهران،تاتر در تهران،تماشای تاتر در تهران،تئاتر جدید،تئاتر جدید در تهران،تئاتر در تهران،تئاتر تهران،تاتر تهران،تماشای تئاتر در تهران،تئاتر ایران،اخبارتیاتر،jmhjvU،jhjvUتیاتر،تاتر،تئاتر ایران،تاتر ایران،تیاتر ایران،تاتر،مرجع تئاتر،پایگاه خبری تئاتر،سایت خبری تئاتر،ایران،art iran،تئاتر،تئاتر ایران،سایت تئاتر،تئاتر سایت،فرهنگی هنری،«تئاتر»،خبر تئاتر،خبر جدید تئاتر،جدیدترین اخبار تئاتر ایران،اخبار تئاتر ایران،خبرهای تئاتر،تئاتری ها،درباره تئاتر،تئاتر؟کجا؟کی؟عوامل؟بلیت؟،Iranian Theater News،theater iran،theater،iran art،art iran،theater ir،iran

اخبار تئاتر:

برنامه اجرای چهار نمایش در تئاترشهر

آغاز اجراهای نمایشی تماشاخانه ایرانشهر پس از تعطیلات

آتیلا پسیانی «دیابولیک: رومئو و ژولیت» را روی صحنه می‌برد

معرفی هیات انتخاب همایش آثار برگزیده جشنواره‌های تئاتر استان‌ها

همراهی هانا کامکار با نمایش «نامه های عاشقانه از خاورمیانه»

اجرای «غصه‌ها قصه شدند» در خانه نمایش

«سه جلسه تراپی» در تالار ناصرخسرو برگزار می‌شود

داود فتحعلی‌بیگی با «سایه تو سایه» به محراب می‌رود

هیچ کس اسپانسر جشنواره‌های تئاتری نمی‌شود

اظهارات وحید آقاپور درباره‌ی «۱۲»

لادن مستوفی«پدران، مادران، فرزندان» را افتتاح خواهد کرد

«باغبان مرگ» پس از سه سال مجددا روی صحنه می‌رود

«می‌سی‌سی‌پی نشسته می‌میرد» از مرز فروش یک میلیارد تومان گذشت

جزئیات راه‌اندازی نخستین بازار جهانی تئاتر بهاره ایران

برگزیدگان مسابقه نمایشنامه‌نویسی جشنواره تئاتر معلولان

اعتراض دبیر نوزدهمین جشنواره تئاتر دانشگاهی به رویه مرکز تئاتر مولوی

طناز طباطبایی و هانیه توسلی در «نامه‌های عاشقانه از خاورمیانه»

نمایش «آخرین انار دنیا» به تالار حافظ می‌رود

زمان برگزاری دوازدهمین جشنواره تئاتر خیابانی مریوان اعلام شد

از بازسازی تئاترشهر چه خبر؟


 

 


کلیدواژه ها:

جشنواره تئاتر کودک و نوجوانجشنواره تاتر کودک و نوجوانتاتر کودکتیاتر کودکتیاتر کودکجشنواره تئاتر کودکجشنواره تاتر کودکاخبار جشنواره تاتر کودکاخبار جشنواره تیاتر کودکاخبار جشنواره تئاتر کودکبیست و سومین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوانپایگاه خبری تئاترخبر تاترخبر تیاترسایت خبری تاترسایت خبری تئاترتئاتر ایراناخبارتیاترjmhjvUjhjvUتیاترتاترتئاتر ایرانتاتر ایرانتیاتر ایرانتاترمرجع تئاترپایگاه خبری تئاترسایت خبری تئاترایرانart iranتئاترتئاتر ایرانسایت تئاترتئاتر سایتفرهنگی هنری«تئاتر»خبر تئاترخبر جدید تئاترجدیدترین اخبار تئاتر ایراناخبار تئاتر ایرانخبرهای تئاترتئاتری هادرباره تئاترتئاتر؟کجا؟کی؟عوامل؟بلیت؟Iranian Theater Newstheater irantheateriran artart irantheater iriran
نظر شما


captcha
  • اختتامیه بیست و چهارمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان
  •  گزارش تصویری- نمایش پیشی خورد - کارگردان : پوریا گلستانی
  • گزارش تصویری- نمایش صعود مقاومت پذیر آرتورواویی- کارگردان: امیر دژاکام
  • گزارش تصویری نمایش «محفل بی عاری»  کارگردان سیاوش بهادری راد‎
  • گزارش تصویری - نمایش کافه طره - کارگردان: نوشین تبریزی
اینستاگرام پایگاه خبری تئاتر
کانال تلگرام پایگاه خبری تئاتر
 نمایش بنگاه تئاترال
فراخوان همکاری با سایت خبری تئاتر
.
مجله الکترونیکی «تاسیان»

logo-samandehi