امتیاز دهی امتیاز دهی امتیاز دهی
امتیازدهی امتیازدهی امتیازدهی امتیازدهی امتیازدهی
139509264
جمعه 26 آذر 1395 و ساعت 15:22:51
سایت خبری تئاتر - اختتامیه جشنواره تئاتر کودک با تم

.

سایت خبری تئاتر - اختتامیه جشنواره تئاتر کودک با تم "شهرفرنگی" برگزار می شود

.

آیین اختتامیه بیست و سومین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان با بزرگداشت رضا فیاضی و تجلیل از فرزند یک شهید مدافع حرم در فضایی نوستالژیک از همدان قدیم برگزار می شود.

 

پایگاه خبری تئاتر: پژمان زهاب کارگردان مراسم اختتامیه جشنواره با بیان اینکه نجمه جودکی مجری اختتامیه جشنواره تئاتر کودک است، گفت: اختتامیه جشنواره تئاتر کودک با تم شهر فرنگ طراحی شده است.

وی اظهار کرد: دکور سالن با تم شهرفرهنگ که از نوستالژی های همه مردم است، طراحی شده است. تلاش کرده ایم به تئاترهای قدیمی و فراموش شده و فضاهایی که اکنون وجود ندارد توجه شود و دکور با تم تخته حوضی و شهر فرهنگ چیده شده است.

کارگردان اختتامیه با اشاره به بخش های مرتبط با بزرگداشت رضا فیاضی بازیگر و کارگردان پیشکسوت تئاتر و تجلیل از هنرمندان پیشکسوت تئاتر، بخشی از این مراسم را مختص تجلیل از فرزند شهید مدافع حرم که در ماه گذشته پدرش را از دست داده معرفی کرد.

زهاب به پخش یک کلیپ از همدان قدیم اشاره کرد و گفت: همواره افتتاحیه‌ها در همه جشنواره‌ها جذاب، شاد و کودکانه برگزار می‌شود اما برنامه‌های اختتامیه جدی‌تر است زیرا بخش پایانی جشنواره بدون حضور کودکان است.

وی با بیان اینکه در برنامه پایانی جشنواره چند کلیپ گنجانده شده است، افزود: به خاطر حجیم بودن بخش اهدای جوایز برنامه‌ها در مدت زمان کمی اجرا و برنامه‌ها در یک قالب کلی جمع‌بندی خواهد شد.
 

ارزیابی داور بخش خیابانی از اجراهای جشنواره؛

 

حرکت تئاتر خیابانی به سمت آموزش، تعلیم و تربیت است
 

داور بخش خیابانی جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان با بیان اینکه تئاتر جنبه تعلیم و تربیتی دارد، اظهار کرد: سمت و سوی تئاتر خیابانی آموزش، تعلیم و تربیت کودکان و نوجوانان است.

به گزارش ستاد خبری بیست و سومین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان، احمدبیگلریان، داور بخش خیابانی گفت: امسال تئاترهای خیابانی در جشنواره نسبت به سال گذشته از نظر تکنیک با محتواتر و به فضای کودک و نوجوان نزدیکترشده است.

وی  با بیان اینکه جشنواره امسال به ذائقه کودکان نزدیک است، افزود: امسال نمایش های جشنواره دارای محتوای آموزشی ست و مخاطبان را از دوران کودکی با مسائل زندگی آشنا می کند.

این هنرمند تئاتر به ویژگی تئاترخوب اشاره کرد و گفت: تئاتری که همراه با مسائل آموزشی باشد و مسائل و نیازهای کودکان را مطرح کند یک تئاتر خوب درحوزه کودک است.

بیگلریان ادامه داد: آموزش های مختلف اخلاقی و تربیتی در قالب هنر تئاتر در درازمدت اثرگذاری بیشتری دارد.

آیین اختتامیه بیست و سومین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان روز شنبه 27 آذر ماه 1395 ساعت 10 صبح در مجتمع فرهنگی هنری بوعلی سینا همدان برگزار خواهد شد.


 

صفحه رسمی سایت خبری تئاتر در تلگرام

https://telegram.me/onlytheater
تلگرام،تاتر در تلگرام،اخبار تاتر در تلگرام،تاتر جدید،تئاتر جدید،نمایش جدید،تاتر جدید در تهران،تاتر در تهران،تماشای تاتر در تهران،تئاتر جدید،تئاتر جدید در تهران،تئاتر در تهران،تئاتر تهران،تاتر تهران،تماشای تئاتر در تهران،تئاتر ایران،اخبارتیاتر،jmhjvU،jhjvUتیاتر،تاتر،تئاتر ایران،تاتر ایران،تیاتر ایران،تاتر،مرجع تئاتر،پایگاه خبری تئاتر،سایت خبری تئاتر،ایران،art iran،تئاتر،تئاتر ایران،سایت تئاتر،تئاتر سایت،فرهنگی هنری،«تئاتر»،خبر تئاتر،خبر جدید تئاتر،جدیدترین اخبار تئاتر ایران،اخبار تئاتر ایران،خبرهای تئاتر،تئاتری ها،درباره تئاتر،تئاتر؟کجا؟کی؟عوامل؟بلیت؟،Iranian Theater News،theater iran،theater،iran art،art iran،theater ir،iran

اخبار تئاتر:

برنامه اجرای چهار نمایش در تئاترشهر

آغاز اجراهای نمایشی تماشاخانه ایرانشهر پس از تعطیلات

آتیلا پسیانی «دیابولیک: رومئو و ژولیت» را روی صحنه می‌برد

معرفی هیات انتخاب همایش آثار برگزیده جشنواره‌های تئاتر استان‌ها

همراهی هانا کامکار با نمایش «نامه های عاشقانه از خاورمیانه»

اجرای «غصه‌ها قصه شدند» در خانه نمایش

«سه جلسه تراپی» در تالار ناصرخسرو برگزار می‌شود

داود فتحعلی‌بیگی با «سایه تو سایه» به محراب می‌رود

هیچ کس اسپانسر جشنواره‌های تئاتری نمی‌شود

اظهارات وحید آقاپور درباره‌ی «۱۲»

لادن مستوفی«پدران، مادران، فرزندان» را افتتاح خواهد کرد

«باغبان مرگ» پس از سه سال مجددا روی صحنه می‌رود

«می‌سی‌سی‌پی نشسته می‌میرد» از مرز فروش یک میلیارد تومان گذشت

جزئیات راه‌اندازی نخستین بازار جهانی تئاتر بهاره ایران

برگزیدگان مسابقه نمایشنامه‌نویسی جشنواره تئاتر معلولان

اعتراض دبیر نوزدهمین جشنواره تئاتر دانشگاهی به رویه مرکز تئاتر مولوی

طناز طباطبایی و هانیه توسلی در «نامه‌های عاشقانه از خاورمیانه»

نمایش «آخرین انار دنیا» به تالار حافظ می‌رود

زمان برگزاری دوازدهمین جشنواره تئاتر خیابانی مریوان اعلام شد

از بازسازی تئاترشهر چه خبر؟

 


کلیدواژه ها:

جشنواره تئاتر کودک و نوجوانجشنواره تاتر کودک و نوجوانتاتر کودکتیاتر کودکتیاتر کودکجشنواره تئاتر کودکجشنواره تاتر کودکاخبار جشنواره تاتر کودکاخبار جشنواره تیاتر کودکاخبار جشنواره تئاتر کودکبیست و سومین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوانپایگاه خبری تئاترخبر تاترخبر تیاترسایت خبری تاترسایت خبری تئاترتئاتر ایراناخبارتیاترjmhjvUjhjvUتیاترتاترتئاتر ایرانتاتر ایرانتیاتر ایرانتاترمرجع تئاترپایگاه خبری تئاترسایت خبری تئاترایرانart iranتئاترتئاتر ایرانسایت تئاترتئاتر سایتفرهنگی هنری«تئاتر»خبر تئاترخبر جدید تئاترجدیدترین اخبار تئاتر ایراناخبار تئاتر ایرانخبرهای تئاترتئاتری هادرباره تئاترتئاتر؟کجا؟کی؟عوامل؟بلیت؟Iranian Theater Newstheater irantheateriran artart irantheater iriran
نظر شما


captcha
  • گزارش تصویری/ نمایش آمادئوس
  • اختتامیه بیست و چهارمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان
  •  گزارش تصویری- نمایش پیشی خورد - کارگردان : پوریا گلستانی
  • گزارش تصویری- نمایش صعود مقاومت پذیر آرتورواویی- کارگردان: امیر دژاکام
  • گزارش تصویری نمایش «محفل بی عاری»  کارگردان سیاوش بهادری راد‎
اینستاگرام پایگاه خبری تئاتر
کانال تلگرام پایگاه خبری تئاتر
فراخوان همکاری با سایت خبری تئاتر
.
مجله الکترونیکی «تاسیان»

logo-samandehi