امتیاز دهی امتیاز دهی امتیاز دهی
امتیازدهی امتیازدهی امتیازدهی امتیازدهی امتیازدهی
139510166
پنج‌شنبه 16 دى 1395 و ساعت 16:03:50
سایت خبری تئاتر - خوانش

.

سایت خبری تئاتر - خوانش " سندرم سفارشی" به نفع بیماران سرطانی در فرهنگسرای ابن سینا

.

نمایشنامه سندرم سفارشی به نویسندگی و کارگردانی فرید آندستا با هدف حمایت از بیماران مبتلا به سرطان موسسه خیریه همیاری مهیار 17 و 18 دی ماه در فرهنگسرای ابن سینا خوانش می شود.

 

 

به گزارش پایگاه خبری تئاتر: نمایشنامه سندرم سفارشی روایت داستان واقعی زندگی زن جوانی است که پرستار بخش بیماران مبتلا به سرطان است که خود او نیز دست بر قضا به بیماری سرطان تیروئید مبتلا میشود.

از آنجائیکه او جزو کادر درمانی بوده پزشکان قول درمان سفارشی را به وی میدهند.اما با اتفاقاتی که درمسیر درمان برایش ایجاد می شود متاسفانه درمانش با مشکل جدی مواجه می شود و این در حالی اتفاق میافتد که میتوانست با یک مرحله عمل جراحی و درمان صحیح به زندگی عادی خود بازگردد .

این امر باعث شده تا او برای درمان دچار مشکلات فراوانی شده که از جمله آن مشکلات میتوان به هزینه بالای درمان و تهیه داروهای کمیاب اشاره کرد.

در نهایت آشنایی با موسسه خیریه همیاری مبتلایان به سرطان و مدیریت موسسه جناب آقای پروفسور ناصر پارسا ادامه درمان وی از سر گرفته می شود.

فرید آندستا نویسنده و کارگردان در خصوص این نمایش گفت: پس از شنیدن قصه واقعی این زندگینامه تصمیم به نوشتن و اجرای این داستان در قالب نمایشنامه خوانی گرفتم. وی اشاره داشت بعد از آشنایی با این خانم و دکتر ناصر پارسا تصمیم به نوشتن قصه زندگی ایشان گرفتم و با حمایت پروفسور ناصر پارسا و موسسه خیریه همیاری مبتلایان به سرطان مهیار و با نقشخوانی هنرمندان بزرگی همچون؛ آتش تقی پور، فلور نظری، امید زندگانی، فاطمه شکری، شهرزاد عبدالمجید، مسعود شیرانی فرد و لاوینیا هرمزیان  به روی صحنه خواهیم برد.

این نمایش در تاریخ هفدهم دیماه ساعت 20:30 و هجدهم دیماه ساعت 19:30 در فرهنگسرای ابن سینا واقع در شهرک قدس(غرب) به اجرا خواهد رفت و تمامی عواید این کار به نفع بیماران مبتلا به سرطان موسسه خیریه همیاری مهیار تقدیم خواهد شد.


علاقمندان جهت حضور در این برنامه می توانند روزهای مذکور به فرهنگسرای ابن سینا واقع در شهرک قدس فاز یک خیابان ایران زمین شمالی مراجعه و برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 8-88366366 تماس بگیرند.


 

صفحه رسمی سایت خبری تئاتر در تلگرام

https://telegram.me/onlytheater
تلگرام،تاتر در تلگرام،اخبار تاتر در تلگرام،تاتر جدید،تئاتر جدید،نمایش جدید،تاتر جدید در تهران،تاتر در تهران،تماشای تاتر در تهران،تئاتر جدید،تئاتر جدید در تهران،تئاتر در تهران،تئاتر تهران،تاتر تهران،تماشای تئاتر در تهران،تئاتر ایران،اخبارتیاتر،jmhjvU،jhjvUتیاتر،تاتر،تئاتر ایران،تاتر ایران،تیاتر ایران،تاتر،مرجع تئاتر،پایگاه خبری تئاتر،سایت خبری تئاتر،ایران،art iran،تئاتر،تئاتر ایران،سایت تئاتر،تئاتر سایت،فرهنگی هنری،«تئاتر»،خبر تئاتر،خبر جدید تئاتر،جدیدترین اخبار تئاتر ایران،اخبار تئاتر ایران،خبرهای تئاتر،تئاتری ها،درباره تئاتر،تئاتر؟کجا؟کی؟عوامل؟بلیت؟،Iranian Theater News،theater iran،theater،iran art،art iran،theater ir،iran

اخبار تئاتر:
 

اختتامیه بیست و سومین جشنواره تئاتر کودک و نوجوان / اعلام برگزیدگان

جعفر والی پیشکسوت تئاتر درگذشت

صدا بردار تئاتر باید کارگردانی صدا کند

اعلام ۱۰ اثر برگزیده بخش نسل نو جشنواره تئاتر فجر

رونمایی از دو کتاب زندگی نامه جبار باغچه بان

پوستر نمایش "حادثه در ویشی" رونمایی شد

ادوارد آلبی موضوع دومین شماره "نقد هنر"

انتقاد یک کارگردان از تماشاخانه ارغنون به دلیل عدم تعهد به قرارداد

حسین پاکدل «کابوس حضرت اشرف» را به فجر می‌برد

«ماتریوشکا» تا ۱۹ دی ماه روی صحنه می‌ماند

تازه‌ترین نمایش‌های تماشاخانه پالیز معرفی شدند.

«بانوی گم‌شده» با مهشاد مخبری روی صحنه می‌رود


 


کلیدواژه ها:

فرید آندستانمایشنامه خوانیسندرم سفارشینمایشنامه سندرم سفارشیفرهنگسرای ابن سیناتیاترتیاتر تهرانتیاتر جدیدتاتر جدیدتئاتر جدیدنمایش جدیدتاتر جدید در تهرانتاتر در تهرانتماشای تاتر در تهرانپایگاه خبری تئاترخبر تاترخبر تیاترسایت خبری تاترسایت خبری تئاترتئاتر ایراناخبارتیاترjmhjvUjhjvUتیاترتاترتئاتر ایرانتاتر ایرانتیاتر ایرانتاترمرجع تئاترپایگاه خبری تئاترسایت خبری تئاترایرانart iranتئاترتئاتر ایرانسایت تئاترتئاتر سایتفرهنگی هنری«تئاتر»خبر تئاترخبر جدید تئاترجدیدترین اخبار تئاتر ایراناخبار تئاتر ایرانخبرهای تئاترتئاتری هادرباره تئاترتئاتر؟کجا؟کی؟عوامل؟بلیت؟Iranian Theater Newstheater irantheateriran artart irantheater iriran
نظر شما


captcha
  • اختتامیه بیست و چهارمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان
  •  گزارش تصویری- نمایش پیشی خورد - کارگردان : پوریا گلستانی
  • گزارش تصویری- نمایش صعود مقاومت پذیر آرتورواویی- کارگردان: امیر دژاکام
  • گزارش تصویری نمایش «محفل بی عاری»  کارگردان سیاوش بهادری راد‎
  • گزارش تصویری - نمایش کافه طره - کارگردان: نوشین تبریزی
اینستاگرام پایگاه خبری تئاتر
کانال تلگرام پایگاه خبری تئاتر
فراخوان همکاری با سایت خبری تئاتر
.
مجله الکترونیکی «تاسیان»
نمایش بنگاه تئاترال