امتیاز دهی امتیاز دهی امتیاز دهی
امتیازدهی امتیازدهی امتیازدهی امتیازدهی امتیازدهی
139510296
چهارشنبه 29 دى 1395 و ساعت 13:35:33
سایت خبری تئاتر - فراخوان ثبت نام کارگاه های آموزشی «گروه تئاتر اودین» اعلام شد

.

سایت خبری تئاتر - فراخوان ثبت نام کارگاه های آموزشی «گروه تئاتر اودین» اعلام شد

.

اداره کل هنرهای نمایشی برای ثبت نام هنرمندان ، منتقدان و پژوهشگران تئاتر در 4 کارگاه آموزشی به سرپرستی «یوجینو باربا» فراخوان داد

 

پایگاه خبری تئاتر: «اداره کل هنرهای نمایشی» با همکاری «گروه تئاتر اودین»- به سرپرستی «یوجینو باربا»  کارگردان و نظریه پرداز برجستۀ تئاتر معاصر- از 17 تا 20 بهمن ماه 1395  اقدام به برگزاری  4 کارگاه پیشرفته برای هنرمندان، منتقدان و پژوهشگران تئاتر می‌کند و علاقه‌مندان به استفاده از این فرصت آموزشی، تنها تا «10 بهمن ماه» فرصت دارند تا ضمن تکمیل و ارسال فرم درخواستِ حضور در کارگاه، نسبت به ثبت نام برای کارگاه‌های آموزشی مورد علاقۀ خود اقدام کنند.

شایان ذکر است به علت محدودیت ظرفیت کارگاه ها، شرکت کنندگان نهایی برمبنای «اطلاعات درج شده در فرم درخواست» و با مشورت «گروه تئاتر اودین» انتخاب می‌شوند.

به دلیل لزوم ترجمۀ اطلاعات دریافتی و تکمیل مراحل ثبت نام برای پذیرفته شدگان نهایی، مهلت ثبت نام تمدید نمی شود.

متقاضیان لازم است پس از تکمیل فرم «درخواست شرکت در کارگاه های آموزشی گروه تئاتر اودین» آن را همراه با «یک عکس از متقاضی» و در موعد مقرر به ایمیل (ساسان پیروز، مدیر کارگاه های آموزشی)sasan.pirouz@gmail.com   ارسال کنند.

در این فراخوان آمده است ظرفیت کارگاه های «مفهوم حرکت»، «دینامیک و هماهنگی» و «پیدا کردن معنای نهان» شامل 16 شرکت کننده و 4 مشاهده‌گر (منتقد، پژوهشگر، کارگردان و ...) است و تمرین‌های عملی در کارگاه انجام خواهد شد.

زمان و چگونگی پرداخت شهریۀ کارگاه‌ها، پس از مشخص شدن پذیرفته شدگان نهایی اعلام می‌شود و حضور در کارگاه مستلزم ارائۀ فیش پرداخت شهریه در موعد مقرر خواهد بود.

کارگاه پیشرفته (1) توسط یوجینو باربا و ژولیا وارلی در روز 17 بهمن از ساعت 9 تا 11 و با ظرفیت 400 نفر برگزار می شود. مبلغ شهریه 50 هزار تومان اعلام شده است.

کارگاه پیشرفته (2) توسط روبرتا کریری در روز 17 بهمن از ساعت 11.30 تا 13 با ظریت 16 نفر و 4 مشاهده گر برگزار می شود و شهریه آن 30 هزار تومان است.

کارگاه دینامیک و هماهنگی توسط کارولینا پیزارو و النا فلوریس از 18 تا 20 بهمن و در ساعت 9 تا13 برگزار می شود. این کارگاه 3 جلسه ای 16 نفر را می پذیرد. 4 مشاهده گر نیز می توانند در آن شرکت کنند. مبلغ شهریه 200 هزار تومان اعلام شده است.

کارگاه پیدا کردن معنای نهان توسط دونالد کیت در روز های 18 تا 20 بهمن و از ساعت 9 تا 13 برگزار می شود که این کارگاه نیز شامل 16 نفر و 4 نفر مشاهده گر خواهد بود. شهریه آن نیز 200 هزار تومان اعلام شده است.

در مدتِ حضورِ گروه تئاتر ادین سه برنامه اجرایی نیز پیش‌بینی شده است که شامل اجرای نمایش "درخت" به کارگردانی "یوجینو باربا" از 15 بهمن ماه در تالار حافظ به مدت 5 شب؛ کنسرت پرفرمنس "یاس" با حضور "ایبن نیگل راسموسن" – دوشنبه 18 بهمن ماه و تمرین با حضور تماشاگر/ شرح تمرین: تمرین قطعه‌ای نمایشی با هدایتِ "ژولیا وارلی" برگزار خواهد شد


docx فراخوان ثبت‌نام کارگاه‌های آموزشی «یوجینو باربا» اعلام شد 1

docx فراخوان ثبت‌نام کارگاه‌های آموزشی «یوجینو باربا» اعلام شد 2 

صفحه رسمی سایت خبری تئاتر در تلگرام

https://telegram.me/onlytheater
تلگرام،تاتر در تلگرام،اخبار تاتر در تلگرام،تاتر جدید،تئاتر جدید،نمایش جدید،تاتر جدید در تهران،تاتر در تهران،تماشای تاتر در تهران،تئاتر جدید،تئاتر جدید در تهران،تئاتر در تهران،تئاتر تهران،تاتر تهران،تماشای تئاتر در تهران،تئاتر ایران،اخبارتیاتر،jmhjvU،jhjvUتیاتر،تاتر،تئاتر ایران،تاتر ایران،تیاتر ایران،تاتر،مرجع تئاتر،پایگاه خبری تئاتر،سایت خبری تئاتر،ایران،art iran،تئاتر،تئاتر ایران،سایت تئاتر،تئاتر سایت،فرهنگی هنری،«تئاتر»،خبر تئاتر،خبر جدید تئاتر،جدیدترین اخبار تئاتر ایران،اخبار تئاتر ایران،خبرهای تئاتر،تئاتری ها،درباره تئاتر،تئاتر؟کجا؟کی؟عوامل؟بلیت؟،Iranian Theater News،theater iran،theater،iran art،art iran،theater ir،iran

اخبار تئاتر:

اعتبار یک میلیاردی وزیر ارشاد برای ساختمان جدید خانه تئاتر

دبیر بیستمین جشنواره بین المللی تئاتر دانشگاهی منصوب شد

"فروغ فرخزاد"، "پینا باوش" و "مارینا آبراموویچ" بر صحنه تئاتر

معرفی برگزیدگان دومین جایزه «استادمحمد»

تماشاخانه پالیز میزبان «پک» می‌شود

اسامی 53 اثر پذیرفته شده در مرحله دوم جشنواره تئاتر تجربه

آثار حاضر در مسابقه بین‌الملل جشنواره تئاتر فجر معرفی شدند

معرفی 25 نمایش راه یافته به بخش مسابقه مرور تئاتر ایران در فجر

پردیس تئاتر تهران با «من...» افتتاح می شود

محمد یعقوبی «تنها راه ممکن» را اجرا می‌کند

اختتامیه جشنواره ملی نمایشنامه نویسی صنعت نفت برگزار می شود

آغاز پیش‌فروش بلیت‌های جشنواره تئاتر فجر از ۲۸ دی

گلاب آدینه و بهاره رهنما در نمایشی از جلال تهرانی

30 نمايشنامه‌نويس پيشرو فرانسوي در ايران معرفي مي‌شوند

بازیگران نمایش «ترن» مشخص شدند

بازیگران «ریش فیدل، غبغب مرکل» مشخص شدند

جدول اجرای 57 نمایش در بخش به علاوه تئاتر جشنواره فجر

جشنواره‌ی تئاتر فجر چه تاثیر بر تماشاخانه‌های خصوصی دارد؟

نقد و بررسی نمایش " شازده کوچولو " به کارگردانی مهرداد خامنه‌ای

نگاهی به نمایش "کلاغ" به کارگردانی سمانه زندی‌نژاد

خرده روایت های نیمچه زنانه ای از زبان زیبا، جمیله و آنجلا

نگاهی به نمایش «ریچارد سوم اجرا نمی‌شود» به کارگردانی اصغر نوری

ضدعاشقانه رومئو و ژولیت با طعم آش شله قلمکار

 


کلیدواژه ها:

سی و پنجمین جشنواره بین المللی تئاتر فجرتاتر فجرتئاتر فجرتیاتر فجرجشنواره تئاتر فجرجشنواره تیاتر فجرجشنواره تاتر فجراخبار فجراخبار جشنواره تئاتر فجراخبار جشنواره تاتر فجراخبار جشنواره تیاتر فجرفجرتیاترتیاتر تهرانتیاتر جدیدتاتر جدیدتئاتر جدیدنمایش جدیدتاتر جدید در تهرانتاتر در تهرانتماشای تاتر در تهرانپایگاه خبری تئاترخبر تاترخبر تیاترسایت خبری تاترسایت خبری تئاترتئاتر ایراناخبارتیاترjmhjvUjhjvUتیاترتاترتئاتر ایرانتاتر ایرانتیاتر ایرانتاترمرجع تئاترپایگاه خبری تئاترسایت خبری تئاترایرانart iranتئاترتئاتر ایرانسایت تئاترتئاتر سایتفرهنگی هنری«تئاتر»خبر تئاترخبر جدید تئاترجدیدترین اخبار تئاتر ایراناخبار تئاتر ایرانخبرهای تئاترتئاتری هادرباره تئاترتئاتر؟کجا؟کی؟عوامل؟بلیت؟Iranian Theater Newstheater irantheateriran artart irantheater iriran
نظر شما


captcha
  • گزارش تصویری/ نمایش آمادئوس
  • اختتامیه بیست و چهارمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان
  •  گزارش تصویری- نمایش پیشی خورد - کارگردان : پوریا گلستانی
  • گزارش تصویری- نمایش صعود مقاومت پذیر آرتورواویی- کارگردان: امیر دژاکام
  • گزارش تصویری نمایش «محفل بی عاری»  کارگردان سیاوش بهادری راد‎
اینستاگرام پایگاه خبری تئاتر
کانال تلگرام پایگاه خبری تئاتر
فراخوان همکاری با سایت خبری تئاتر
.
مجله الکترونیکی «تاسیان»

logo-samandehi