امتیاز دهی امتیاز دهی امتیاز دهی
امتیازدهی امتیازدهی امتیازدهی امتیازدهی امتیازدهی
139512036
سه شنبه 3 اسفند 1395 و ساعت 14:15:53
سایت خبری تئاتر - برنامه استان هرمزگان به مناسبت روز ملی تئاتر

.

سایت خبری تئاتر - برنامه استان هرمزگان به مناسبت روز ملی تئاتر

.

حسین کریمی‌پور رئیس انجمن هنرهای نمایشی استان هرمزگان برنامه‌های تئاتر این استان همزمان با روز جهانی تئاتر را تشریح کرد.

 

پایگاه خبری تئاتر: کریمی‌پور با اشاره به آغاز برنامه‌ریزی تئاتر استان هرمزگان برای آغاز سال جدید و 7 فروردین ماه روز جهانی تئاتر گفت: طبق روال هر ساله جلسه‌ای با تمامی گروه‌های ثبت شده تئاتر در استان و به خصوص شهر بندرعباس خواهیم داشت و پیشنهادات گروه‌ها را برای ویژه برنامه ها و اجراهای نوروزی دریافت می‌کنیم.

وی استان هرمزگان را یکی از پر جمعیت ترین استان‌های مقصد توریست نوروزی در جنوب کشور معرفی کرده و گفت: از آنجا که در ماه فروردین جمعیت بسیاری از هموطنان مهمان استان ما هستند برنامه‌های روز جهانی تئاتر را در چند بخش فضای آزاد ، اجرای صحنه‌ای و جنگ‌ها تقسیم بندی کرده‌ایم که به عموم مخاطبان پاسخ داده شود.

کریمی پور تصریح کرد: بنا داریم در پارک‌ها، سواحل و مراکز پر رفت و آمد اجراهای خیابانی داشته باشیم. تعدادی از کارهای برگزیده استان که در طول سال اجرای عمومی خود را پشت سر گذاشته‌اند نیز در ماه فروردین و برای مخاطبان نوروزی اجرا خواهند شد.

وی ادامه داد: معمولا برای فروردین ماه با همکاری دیگر انجمن‌های هنری مانند موسیقی و تجسمی ویژه برنامه‌های شاد و جنگ های شادی را برنامه ریزی می‌کنیم. مخاطب عام از این دست برنامه‌ها استقبال می‌کند و فرصت خوبی است که هنرمندان تئاتر نیز برنامه‌های خود را داشته باشند.

رئیس انجمن هنرهای نمایشی استان هرمزگان با تاکید بر این که همچون سال‌های گذشته برنامه با شکوهی برای روز جهانی تئاتر خواهند داشت گفت: در حال حاضر 3 نمایش صحنه‌ای و خیابانی آماده اجرا برای فروردین ماه داریم. خوشبختانه گروه‌های فعالی در بندرعباس داریم ولی زیرساخت‌های اجرای صحنه‌ای ما محدود است.

وی درباره حمایت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان هرمزگان از اجرای تئاتر نیز گفت: امکانات مالی اداره کل چندان مطلوب نیست با این حال در حد توان به تئاتر کمک می‌کنند. بیشتر سعی می‌کنیم که از مراکز و نهادهای دیگر جذب حمایت کنیم و کارها را روی صحنه ببریم. 

صفحه رسمی سایت خبری تئاتر در تلگرام

https://telegram.me/onlytheater
تلگرام،تاتر در تلگرام،اخبار تاتر در تلگرام،تاتر جدید،تئاتر جدید،نمایش جدید،تاتر جدید در تهران،تاتر در تهران،تماشای تاتر در تهران،تئاتر جدید،تئاتر جدید در تهران،تئاتر در تهران،تئاتر تهران،تاتر تهران،تماشای تئاتر در تهران،تئاتر ایران،اخبارتیاتر،jmhjvU،jhjvUتیاتر،تاتر،تئاتر ایران،تاتر ایران،تیاتر ایران،تاتر،مرجع تئاتر،پایگاه خبری تئاتر،سایت خبری تئاتر،ایران،art iran،تئاتر،تئاتر ایران،سایت تئاتر،تئاتر سایت،فرهنگی هنری،«تئاتر»،خبر تئاتر،خبر جدید تئاتر،جدیدترین اخبار تئاتر ایران،اخبار تئاتر ایران،خبرهای تئاتر،تئاتری ها،درباره تئاتر،تئاتر؟کجا؟کی؟عوامل؟بلیت؟،Iranian Theater News،theater iran،theater،iran art،art iran،theater ir،iran

اخبار تئاتر:

ایوب آقاخانی با مشعلی در آشوب در رادیو فرهنگ

"پرویز جاهد" به جمع داوران جشنواره ناظرزاده کرمانی پیوست

تمدید مهلت ثبت‌نام در «جشنواره‌ تئاتر سوره»

سامان احتشامی به گروه محمد رحمانیان پیوست

نامه‌های هنریک ایبسن منتشر شد

اجرای «حرف بزن مده آ» در جشنواره CHELoVEK روسیه

افتتاح نمایش «مانوس» با صدای یک پناهجوی زندانی

افزایش دو برابری بودجه تئاتر قطعی است

هدیه آذرنگ به نامزدهای تئاتری جشنواره فیلم فجر

ویولن تایتانیک دوباره اجرا می شود

نمایشنامه یک صحنه برای یک نفر منتشر شد

3 نمایش پایانی تماشاخانه ایرانشهر در سال

 


کلیدواژه ها:

تئاتر استانهاتاتر استانهاتاتر هرمزگانتئاتر هرمزگانپایگاه خبری تئاترخبر تاترخبر تیاترسایت خبری تاترسایت خبری تئاترتئاتر ایراناخبارتیاترjmhjvUjhjvUتیاترتاترتئاتر ایرانتاتر ایرانتیاتر ایرانتاترمرجع تئاترپایگاه خبری تئاترسایت خبری تئاترایرانart iranتئاترتئاتر ایرانسایت تئاترتئاتر سایتفرهنگی هنری«تئاتر»خبر تئاترخبر جدید تئاترجدیدترین اخبار تئاتر ایراناخبار تئاتر ایرانخبرهای تئاترتئاتری هادرباره تئاترتئاتر؟کجا؟کی؟عوامل؟بلیت؟Iranian Theater Newstheater irantheateriran artart irantheater iriran
نظر شما


captcha
  • گزارش تصویری/ نمایش آمادئوس
  • اختتامیه بیست و چهارمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان
  •  گزارش تصویری- نمایش پیشی خورد - کارگردان : پوریا گلستانی
  • گزارش تصویری- نمایش صعود مقاومت پذیر آرتورواویی- کارگردان: امیر دژاکام
  • گزارش تصویری نمایش «محفل بی عاری»  کارگردان سیاوش بهادری راد‎
اینستاگرام پایگاه خبری تئاتر
کانال تلگرام پایگاه خبری تئاتر
فراخوان همکاری با سایت خبری تئاتر
.
مجله الکترونیکی «تاسیان»

logo-samandehi