امتیاز دهی امتیاز دهی امتیاز دهی
امتیازدهی امتیازدهی امتیازدهی امتیازدهی امتیازدهی
139604143
چهارشنبه 14 تير 1396 و ساعت 16:08:55
سایت خبری تئاتر - بیستمین جشنواره ملی تئاتر فتح خرمشهر به پايان رسید

.

سایت خبری تئاتر - بیستمین جشنواره ملی تئاتر فتح خرمشهر به پايان رسید

.

خرمشهر - آئین اختتامیه بیستمین جشنواره ملی تئاتر فتح خرمشهر امشب و پس از رقابت ۱۰ اثر صحنه ای و ۹ اثر میدانی برگزار خواهد شد.

 

پايگاه خبري تئاتر: بیستمین جشنواره ملی تئاتر فتح خرمشهر، در روز سه شنبه و آخرین روز از برنامه اجرای تئاتر های صحنه ای و میدانی در مجموع ۱۱ نمایش که چهار تئاتر صحنه ای و هفت میدانی است، اجرا شد.

«شب که می زنیم به آب به شب» به نویسندگی رضا گشتاسب و کارگردانی داود پارسا از گچساران نخستین کاری بود که به خاطر تغییر در برنامه اجرا ساعت ۱۱ در تالار بهزیستی خرمشهر به روی صحنه رفت. در ادامه روز «تارا» کاری از بهزاد اسکندری از کرمانشاه در تالار فانوس به نمایش گذاشته شد.

«با من حرف نمیزنی چرا ؟» به نویسندگی کامران شهبازی و احمد صمیمی از تهران در تالار بهزیستی اجرا شد و «لبخند بزن هاگ» به نویسندگی احسان روحی و هادی پیروی و کارگران روحی نیز آخرین کار صحنه ای بود که در بیستمین جشنواره فتح خرمشهر و در تالار خلیج فارس به نمایش درآمد. 

در بخش میدانی نیز «سیاحی» به نویسندگی و کارگردانی محمود عیسی پور از. کرج، «نجواهای پشت دیوار» به نویسندگی آرش منصوری و کارگردانی مرجان قاسمی از دهلران، «نورالدین» به نویسندگی و کارگردانی ابوالفضل اجاقپور محمودی از تبریز، » من باید بروم» به نویسندگی حمید ناطقی و کارگردانی سحر محسنی ازساری، «عروس» کاری از مسعود ابراهیمی از اصفهان، «جنگ زیر پوست من و مادرم» کاری از بهنام کاوه از آبادان و «اشک سر خط مشق» به نویسندگی مریم طرفی و کارگردانی عبدالحسین جلیل نسب از خرمشهر اجرا  شد.

امشب در آخرین روز از کار بیستمین جشنواره ملی فتح خرمشهر، آئین اختتامیه با حضور علی مرادخوانی، معاون هنری و مهدی شفیعی مدیر کل مرکز هنرهای نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ساعت ۲۱ در تالار خلیج فارس خرمشهر برگزار و این جشنواره برگزیدگان خود را خواهد شناخت.

 بیستمین جشنواره ملی فتح خرمشهر به دبیری همایون قنواتی از۱۰ تیر کار خود را آغاز کرد و از مجموع ۱۰۴ اثر صحنه و ۲۸ اثر میدانی از ۲۸ استان رسیده به دبیرخانه۱۰ تئاتر صحنه ای و ۹ نمایش میدانی از ۱۵ استان در بخش مسابقه با هم به رقابت پرداختند. در این دور از جشنواره دو تئاتر صحنه ای در بخش میهمان نیز شرکت داشتند.

صفحه رسمی سایت خبری تئاتر در تلگرام

https://telegram.me/onlytheater
تلگرام،تاتر در تلگرام،اخبار تاتر در تلگرام،تاتر جدید،تئاتر جدید،نمایش جدید،تاتر جدید در تهران،تاتر در تهران،تماشای تاتر در تهران،تئاتر جدید،تئاتر جدید در تهران،تئاتر در تهران،تئاتر تهران،تاتر تهران،تماشای تئاتر در تهران،تئاتر ایران،اخبارتیاتر،jmhjvU،jhjvUتیاتر،تاتر،تئاتر ایران،تاتر ایران،تیاتر ایران،تاتر،مرجع تئاتر،پایگاه خبری تئاتر،سایت خبری تئاتر،ایران،art iran،تئاتر،تئاتر ایران،سایت تئاتر،تئاتر سایت،فرهنگی هنری،«تئاتر»،خبر تئاتر،خبر جدید تئاتر،جدیدترین اخبار تئاتر ایران،اخبار تئاتر ایران،خبرهای تئاتر،تئاتری ها،درباره تئاتر،تئاتر؟کجا؟کی؟عوامل؟بلیت؟،Iranian Theater News،theater iran،theater،iran art،art iran،theater ir،iran

 


کلیدواژه ها:

بیستمین جشنواره ملی تئاتر فتح خرمشهربرگزيدگان بیستمین جشنواره ملی تئاتر فتح خرمشهر
نظر شما


captcha
  • گزارش تصویری/ نمایش آمادئوس
  • اختتامیه بیست و چهارمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان
  •  گزارش تصویری- نمایش پیشی خورد - کارگردان : پوریا گلستانی
  • گزارش تصویری- نمایش صعود مقاومت پذیر آرتورواویی- کارگردان: امیر دژاکام
  • گزارش تصویری نمایش «محفل بی عاری»  کارگردان سیاوش بهادری راد‎
اینستاگرام پایگاه خبری تئاتر
کانال تلگرام پایگاه خبری تئاتر
فراخوان همکاری با سایت خبری تئاتر
.
مجله الکترونیکی «تاسیان»

logo-samandehi