امتیاز دهی امتیاز دهی امتیاز دهی
امتیازدهی امتیازدهی امتیازدهی امتیازدهی امتیازدهی
1396062014
دوشنبه 20 شهريور 1396 و ساعت 13:20:33
سایت خبری تئاتر -  آشویتس زنان کاری ملتهب٬ پورشور و تکان دهنده بود

حمیدرضا صدر:

سایت خبری تئاتر - آشویتس زنان کاری ملتهب٬ پورشور و تکان دهنده بود

.

حمیدرضا صدر کارشناس، پژوهشگر و محقق سینما در ششمین شب از اجرای نمایش آشویتس زنان در خانه نمایش دا به تماشای این اثر نشست.

 

پایگاه خبری تئاتر: صدر پس از پایان این نمایش در خصوص تجربه تماشای آشویتس زنان چنین گفت: امشب به تماشای نمایشی از علی صفری نشستم. آشویتس زنان کاری ملتهب، پر شور و تکان دهنده بود.

حمیدرضا صدر با تاکید بر لزوم دیدن این چنین آثاری افزود: دیدن این نمایش را به همه توصیه می کنم. عنوان اثر نشان دهنده این است که از ابتدا ما با چه فضایی روبرو هستیم و داستان ما را به جنگ جهانی دوم می‌برد. این اثر در مورد جنگ جهانی دوم و زنانی که در اردوگاه نازیها به سر می برند است اما آنچه که خود متن رو ارتقاء می بخشد، رویارویی زنان و مردان است.

وی ادامه داد: عذاب زن بودن در یک دنیای مردانه و تلاش برای زنده ماندن و تحمل همان سختی هایی که یک زن در چنین حال و هوایی تحمل می کند از جمله اتفاقاتی است که در آشویتس زنان به خوبی احساس می شود.

این پژوهشگر سینما با تقدیر از موسیقی آشویتس زنان خاطرنشان کرد: پس زمینه موسیقی اثر و همسرایی در کنار سازهایی که می‌نواختند فوق العاده بود و نایش را بی نهایت دراماتیزه می‌کرد. من در آشویتس زنان چهار بازی فوف العاده دیدم. آشویتس زنان حتماً تماشاگر را تکان داده و نوید اثری متفاوت و خاص را می‌دهد.

صفحه رسمی سایت خبری تئاتر در تلگرام

https://telegram.me/onlytheater
تلگرام،تاتر در تلگرام،اخبار تاتر در تلگرام،تاتر جدید،تئاتر جدید،نمایش جدید،تاتر جدید در تهران،تاتر در تهران،تماشای تاتر در تهران،تئاتر جدید،تئاتر جدید در تهران،تئاتر در تهران،تئاتر تهران،تاتر تهران،تماشای تئاتر در تهران،تئاتر ایران،اخبارتیاتر،jmhjvU،jhjvUتیاتر،تاتر،تئاتر ایران،تاتر ایران،تیاتر ایران،تاتر،مرجع تئاتر،پایگاه خبری تئاتر،سایت خبری تئاتر،ایران،art iran،تئاتر،تئاتر ایران،سایت تئاتر،تئاتر سایت،فرهنگی هنری،«تئاتر»،خبر تئاتر،خبر جدید تئاتر،جدیدترین اخبار تئاتر ایران،اخبار تئاتر ایران،خبرهای تئاتر،تئاتری ها،درباره تئاتر،تئاتر؟کجا؟کی؟عوامل؟بلیت؟،Iranian Theater News،theater iran،theater،iran art،art iran،theater ir،iran


 


کلیدواژه ها:

حمیدرضا صدرحمید رضا صدرآشویتس زنانتاتر آشویتس زنانتئاتر آشویتس زنانتیاتر آشویتس زناننمایش آشویتس زنانتیاترتیاتر تهرانتیاتر جدیدتاتر جدیدتئاتر جدیدنمایش جدیدتاتر جدید در تهرانتاتر در تهرانتماشای تاتر در تهرانپایگاه خبری تئاترخبر تاترخبر تیاترسایت خبری تاترسایت خبری تئاترتئاتر ایراناخبارتیاترjmhjvUjhjvUتیاترتاترتئاتر ایرانتاتر ایرانتیاتر ایرانتاترمرجع تئاترپایگاه خبری تئاترسایت خبری تئاترایرانart iranتئاترتئاتر ایرانسایت تئاترتئاتر سایتفرهنگی هنری«تئاتر»خبر تئاترخبر جدید تئاترجدیدترین اخبار تئاتر ایراناخبار تئاتر ایرانخبرهای تئاترتئاتری هادرباره تئاترتئاتر؟کجا؟کی؟عوامل؟بلیت؟Iranian Theater Newstheater irantheateriran artart irantheater iriran
نظر شما


captcha
  • اختتامیه بیست و چهارمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان
  •  گزارش تصویری- نمایش پیشی خورد - کارگردان : پوریا گلستانی
  • گزارش تصویری- نمایش صعود مقاومت پذیر آرتورواویی- کارگردان: امیر دژاکام
  • گزارش تصویری نمایش «محفل بی عاری»  کارگردان سیاوش بهادری راد‎
  • گزارش تصویری - نمایش کافه طره - کارگردان: نوشین تبریزی
اینستاگرام پایگاه خبری تئاتر
کانال تلگرام پایگاه خبری تئاتر
فراخوان همکاری با سایت خبری تئاتر
.
مجله الکترونیکی «تاسیان»