امتیاز دهی امتیاز دهی امتیاز دهی
امتیازدهی امتیازدهی امتیازدهی امتیازدهی امتیازدهی
139606208
دوشنبه 20 شهريور 1396 و ساعت 13:07:16
سایت خبری تئاتر - «عصر تجربه» برای گروه‌ها رایگان است

.

سایت خبری تئاتر - «عصر تجربه» برای گروه‌ها رایگان است

.

مسئول بخش «عصر تجربه» که در تئاتر مستقل تهران برگزار می شود اظهار کرد که این بخش با همکاری تئاتر مستقل و اداره کل هنرهای نمایشی برای گروه های شرکت کننده به صورت رایگان برگزار می شود.

 

پایگاه خبری تئاتر- مهر: روح اله زندی فرد مدیر روابط عمومی تئاتر مستقل تهران و مسئول بخش «عصر تجربه» درباره این بخش و شکل گیری آن گفت: از اسفندماه سال ۹۵ جلساتی را برای شکل گیری بخش اجرایی «عصر تجربه» شکل دادیم که در آن جلسات هم کارگردان های جوان و هم کارگردان های با تجربه حضور داشتند تا به یک چارچوب مشخص برای اجرا دادن به گروه های دانشجویی برسیم. هدف این بود که با این بخش اجرایی شرایطی برای کارگردان های جوانی که فرصت دیده شدن نداشتند، فراهم شود تا به صورت رپرتوآری کارهای خود را اجرا کنند.

وی اظهار کرد: علاوه بر اینکه این کارگردان های جوان به تئاتر و مخاطبان معرفی می شوند، تئاتر مستقل تهران نیز روی این جوانان سرمایه گذاری می کند تا به نوعی جزوی از گروه تئاتر مستقل تهران شوند و ادامه فعالیت دهند.

مسئول بخش «عصر تجربه» تئاتر مستقل تهران درباره تعداد آثار حاضر در این بخش، گفت: در ابتدا بنا بود که ۶ نمایش در این بخش حضور پیدا کنند که ۲ گروه نتوانستند به این بخش ملحق شوند و در نتیجه ۲ نمایش از جشنواره تئاتر دانشگاهی و ۲ نمایش از شهرهای بابل و قم در این بخش حضور پیدا کردند.

زندی فرد افزود: این بخش در بازه زمانی ۳ ماهه برگزار می شود و گروه ها به صورت چرخشی آثار خود را اجرا می کنند. دلیل چرخشی بودن اجرا نیز این است که نقاط قوت و ویژگی های آثار شناسایی شود تا برای تبلیغات آن ها مدنظر قرار گیرد.

وی یادآور شد: تئاتر مستقل تهران با همکاری اداره کل هنرهای نمایشی این فرصت را به صورت کاملا رایگان به گروه ها داده و عواید فروش هر اجرا به گروه تعلق می گیرد و هزینه تبلیغات اجراها بر عهده تئاتر مستقل تهران است. همچنین مرکز مشاوره تئاتر نیز در مقام مشاور و کمک کننده همراه گروه ها خواهند بود.

زندی فرد درباره دیگر برنامه های مدنظر در بخش «عصر تجربه» گفت: مسابقه عکاسی از کل فرآیند این اجراها نیز برنامه جانبی دیگری است که در کنار بخش «عصر تجربه» برگزار می شود. نتیجه این مسابقه در قالب نمایشگاهی در تئاتر مستقل تهران در معرض دید علاقه مندان قرار خواهد گرفت.

بخش «عصر تجربه» از امروز دوشنبه ۲۰ شهریور و با اجرای نمایش «۱۹۷۸» به نویسندگی و کارگردانی محمد شجاعی در ساعت ۱۸ در تئاتر مستقل تهران آغاز می شود.


صفحه رسمی سایت خبری تئاتر در تلگرام

https://telegram.me/onlytheater
تلگرام،تاتر در تلگرام،اخبار تاتر در تلگرام،تاتر جدید،تئاتر جدید،نمایش جدید،تاتر جدید در تهران،تاتر در تهران،تماشای تاتر در تهران،تئاتر جدید،تئاتر جدید در تهران،تئاتر در تهران،تئاتر تهران،تاتر تهران،تماشای تئاتر در تهران،تئاتر ایران،اخبارتیاتر،jmhjvU،jhjvUتیاتر،تاتر،تئاتر ایران،تاتر ایران،تیاتر ایران،تاتر،مرجع تئاتر،پایگاه خبری تئاتر،سایت خبری تئاتر،ایران،art iran،تئاتر،تئاتر ایران،سایت تئاتر،تئاتر سایت،فرهنگی هنری،«تئاتر»،خبر تئاتر،خبر جدید تئاتر،جدیدترین اخبار تئاتر ایران،اخبار تئاتر ایران،خبرهای تئاتر،تئاتری ها،درباره تئاتر،تئاتر؟کجا؟کی؟عوامل؟بلیت؟،Iranian Theater News،theater iran،theater،iran art،art iran،theater ir،iran

 

 


کلیدواژه ها:

عصر تجربهتئاتر مستقل تهرانتیاترتیاتر تهرانتیاتر جدیدتاتر جدیدتئاتر جدیدنمایش جدیدتاتر جدید در تهرانتاتر در تهرانتماشای تاتر در تهرانپایگاه خبری تئاترخبر تاترخبر تیاترسایت خبری تاترسایت خبری تئاترتئاتر ایراناخبارتیاترjmhjvUjhjvUتیاترتاترتئاتر ایرانتاتر ایرانتیاتر ایرانتاترمرجع تئاترپایگاه خبری تئاترسایت خبری تئاترایرانart iranتئاترتئاتر ایرانسایت تئاترتئاتر سایتفرهنگی هنری«تئاتر»خبر تئاترخبر جدید تئاترجدیدترین اخبار تئاتر ایراناخبار تئاتر ایرانخبرهای تئاترتئاتری هادرباره تئاترتئاتر؟کجا؟کی؟عوامل؟بلیت؟Iranian Theater Newstheater irantheateriran artart irantheater iriran
نظر شما


captcha
  • اختتامیه بیست و چهارمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان
  •  گزارش تصویری- نمایش پیشی خورد - کارگردان : پوریا گلستانی
  • گزارش تصویری- نمایش صعود مقاومت پذیر آرتورواویی- کارگردان: امیر دژاکام
  • گزارش تصویری نمایش «محفل بی عاری»  کارگردان سیاوش بهادری راد‎
  • گزارش تصویری - نمایش کافه طره - کارگردان: نوشین تبریزی
اینستاگرام پایگاه خبری تئاتر
کانال تلگرام پایگاه خبری تئاتر
فراخوان همکاری با سایت خبری تئاتر
.
مجله الکترونیکی «تاسیان»
نمایش بنگاه تئاترال