امتیاز دهی امتیاز دهی امتیاز دهی
امتیازدهی امتیازدهی امتیازدهی امتیازدهی امتیازدهی
139606209
دوشنبه 20 شهريور 1396 و ساعت 13:08:36
سایت خبری تئاتر - ۳۹ نمایش دردومین روز از جشنواره تئاتر خیابانی مریوان اجراشد

.

سایت خبری تئاتر - ۳۹ نمایش دردومین روز از جشنواره تئاتر خیابانی مریوان اجراشد

.

۳۹ نمایش در پنج بخش بین المللی، مرور، آزاد، آیینی سنتی و کودک و نوجوان در روز یکشنبه همزمان با دومین روز از دوازدهمین دوره جشنواره بین المللی مریوان اجرا شد.

 

پایگاه خبری تئاتر: نمایش هایی که در روز دوم اجراشدند شامل «اینجا مجهز به دوربین مدار بسته است» از اصفهان به کارگردانی مجتبی خلیلی، مچنین نمایش‌های «تندیسی برای شهر» از مریوان به کارگردانی مختار محمدی و «فرار از زندان» از کرج به کارگردانی فرامرز قلیچ خانی بودند.

«پسر صیاد» از کرمانشاه به کارگردانی دنیا فتحی، «فرجام» از تهران به کارکردانی آیدا حاجی آیالوئی، «رهایی» از مریوان به کارگردانی کیوان رحیمی، «افسانه دیگ و کدو» از کرمانشاه به کارگردانی رحمان هوشیاری از دیگر نمایش های اجرا شده در روزدوم بودند.

«بمانی زایی» از رشت  به کارگردانی صادق حسین پور،   «درد دل روی خط حامل» از ایلام به کارگردانی مصطفی کولیوندی، «گوش‌های پر حرف» از تهران به کارگردانی حامد زارعان، «اتالو» از تربت حیدریه به کارگردانی  محمد حسین زاده، «پهلوان نا پهلوان» از تهران از دیگر نمایش های اجرا شده در روز دوم بودند.

از دیگر نمایش های اجرا شده در روز دوم   «آیینه زندگی» از مریوان، «درخت زندگی» از آمل، «کلاه پهلوی و چادر قجری» از تهران، «دخترک کبریتی» از قروه،  و «گل گیدی» از میناب بود.

نمایش تولیدی «لیلی و مجنون» از بروجرد، «شانو» از سقز، «نوروز بل» از لاهیجان، «در اعماق اقیانوس» از تهران، «این همه من» از تهران و «اکتشافات باستانی» از مریوان از دیگر نمایش های اجرا شده دومین روز از برگزاری این جشنواره بود.

در دومین روز برگزاری جشنواره نمایش‌های «فرجام» و «موسسه کاریابی» از تهران، «پادشاه نظافت» از برزیل، «داد درد دارد» از سنندج، «این مایه دردسر» از لرستان، «آخرین مرزهای اشتغال» در  روستای نی اجراشدند.

همچنین نمایش‌های «بوکس» از مشهد، «همیار پلیس» از کیاشهر، «دلقک دیوانه» از اسپانیا، «کوسه گلینی» از تبریز، «به جای ماهی» در میدان سرباز «هجوم خیال» از اصفهان و «باغ رویاها» از آذربایجان، «مرغ دریایی» از کشور اکراین هم در روز دوم اجرا شدند.

صفحه رسمی سایت خبری تئاتر در تلگرام

https://telegram.me/onlytheater
تلگرام،تاتر در تلگرام،اخبار تاتر در تلگرام،تاتر جدید،تئاتر جدید،نمایش جدید،تاتر جدید در تهران،تاتر در تهران،تماشای تاتر در تهران،تئاتر جدید،تئاتر جدید در تهران،تئاتر در تهران،تئاتر تهران،تاتر تهران،تماشای تئاتر در تهران،تئاتر ایران،اخبارتیاتر،jmhjvU،jhjvUتیاتر،تاتر،تئاتر ایران،تاتر ایران،تیاتر ایران،تاتر،مرجع تئاتر،پایگاه خبری تئاتر،سایت خبری تئاتر،ایران،art iran،تئاتر،تئاتر ایران،سایت تئاتر،تئاتر سایت،فرهنگی هنری،«تئاتر»،خبر تئاتر،خبر جدید تئاتر،جدیدترین اخبار تئاتر ایران،اخبار تئاتر ایران،خبرهای تئاتر،تئاتری ها،درباره تئاتر،تئاتر؟کجا؟کی؟عوامل؟بلیت؟،Iranian Theater News،theater iran،theater،iran art،art iran،theater ir،iran


 


کلیدواژه ها:

دوازدهمین جشنواره بین المللی تئاتر خیابانی مریوانجشنواره تئاتر خیابانی مریوانتاتر خیابانیتئاتر خیابانیتیاتر خیابانیجشنواره تئاتر مریواناخبار تاتر خیابانیاخبار تئاتر خیابانیپایگاه خبری تئاترخبر تاترخبر تیاترسایت خبری تاترسایت خبری تئاترتئاتر ایراناخبارتیاترjmhjvUjhjvUتیاترتاترتئاتر ایرانتاتر ایرانتیاتر ایرانتاترمرجع تئاترپایگاه خبری تئاترسایت خبری تئاترایرانart iranتئاترتئاتر ایرانسایت تئاترتئاتر سایتفرهنگی هنری«تئاتر»خبر تئاترخبر جدید تئاترجدیدترین اخبار تئاتر ایراناخبار تئاتر ایرانخبرهای تئاترتئاتری هادرباره تئاترتئاتر؟کجا؟کی؟عوامل؟بلیت؟Iranian Theater Newstheater irantheateriran artart irantheater iriran
نظر شما


captcha
  • اختتامیه بیست و چهارمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان
  •  گزارش تصویری- نمایش پیشی خورد - کارگردان : پوریا گلستانی
  • گزارش تصویری- نمایش صعود مقاومت پذیر آرتورواویی- کارگردان: امیر دژاکام
  • گزارش تصویری نمایش «محفل بی عاری»  کارگردان سیاوش بهادری راد‎
  • گزارش تصویری - نمایش کافه طره - کارگردان: نوشین تبریزی
اینستاگرام پایگاه خبری تئاتر
کانال تلگرام پایگاه خبری تئاتر
فراخوان همکاری با سایت خبری تئاتر
.
مجله الکترونیکی «تاسیان»