امتیاز دهی امتیاز دهی امتیاز دهی
امتیازدهی امتیازدهی امتیازدهی امتیازدهی امتیازدهی
139606211
سه شنبه 21 شهريور 1396 و ساعت 18:05:55
سایت خبری تئاتر - ۳۳ نمایش درسومین روز از جشنواره تئاتر خیابانی مریوان اجراشد

.

سایت خبری تئاتر - ۳۳ نمایش درسومین روز از جشنواره تئاتر خیابانی مریوان اجراشد

.

۳۳ نمایش در پنج بخش بین المللی، مرور، آزاد، آیینی سنتی و کودک و نوجوان در روز دوشنبه همزمان با سومین روز از دوازدهمین دوره جشنواره بین المللی مریوان اجرا شد.

 

پایگاه خبری تئاتر: نمایش های «رهایی» به کارگردانی کیوان رحیمی از مریوان، «ویروس» به کارگردانی سعید خیراللهی  از دهلران و «گوش های پر حرف» به کارگردانی حامد زارعان از تهران در روز سوم دوازدهمین دوره جشنواره بین المللی تئاتر خیابانی مریوان اجرا شد.

  «تندیسی برای شهر» به کارگردانی مختارمحمدی از مریوان و «کلاه پهلوی و چادر قجری» از تهران و «گل گیدی» به کارگردانی حبیب الله ناصری از میناب  هم از نمایش های به اجرا درآمده در روز سوم بودند.

از دیگرنمایش های به اجر درآمده شامل «موسسه کاریابی» از تهران، «نوروز بل» از لاهیجان در پارک دریاچه زریبار، «به جای ماهی» از عراق، «این همه من» از تهران و «آرایشگاه صلواتی» از اصفهان بود.
آثار «دیوار» از سنندج، «دخترک کبریتی» از قروه، «کوسه گلینی» از تبریز، «گیلدخت» از لاهیجان، «آخرین مرزهای اشغال» از مریوان، «پهلوان ناپهلوان» از تهران هم دراین روز به اجرا درآمدند.

نمایش های «باغ رویاها» از کشور آذربایجان، «درد دل روی خط حامل» از دهلران «افسانه دیگ و کدو» از کرمانشاه، «درخت زندگی» از آمل و «دوثانیه» از فرانسه، «شانو» از سقز، اثر «پادشاه نظافت» از برزیل، «بمانی زایی» از رشت، «دلقک دیوانه» از کشور اسپانیا، اثر «این مایه دردسر» از لرستان و «اتالو» از تربیت حیدریه اجرا شدند.

«همیار پلیس» از کیاشهر، «اکتشاقات باستانی از مریوان، «هجوم خیال» از اصفهان  واثر «مرغ دریایی» از اکراین از دیگر نمایش هایی بود که در روز سوم این جشنواره به اجرا درآمدند.

محوطه دریاچه زریوار، پارک شانو، استادیوم، پارک زریان، پارک شهروند، پارک کودک، شهر به رده ره ش، شهر کانی دینار و روستای نی  از جمله محل های اجرای این نمایش ها در روز سوم  بودند.

صفحه رسمی سایت خبری تئاتر در تلگرام

https://telegram.me/onlytheater
تلگرام،تاتر در تلگرام،اخبار تاتر در تلگرام،تاتر جدید،تئاتر جدید،نمایش جدید،تاتر جدید در تهران،تاتر در تهران،تماشای تاتر در تهران،تئاتر جدید،تئاتر جدید در تهران،تئاتر در تهران،تئاتر تهران،تاتر تهران،تماشای تئاتر در تهران،تئاتر ایران،اخبارتیاتر،jmhjvU،jhjvUتیاتر،تاتر،تئاتر ایران،تاتر ایران،تیاتر ایران،تاتر،مرجع تئاتر،پایگاه خبری تئاتر،سایت خبری تئاتر،ایران،art iran،تئاتر،تئاتر ایران،سایت تئاتر،تئاتر سایت،فرهنگی هنری،«تئاتر»،خبر تئاتر،خبر جدید تئاتر،جدیدترین اخبار تئاتر ایران،اخبار تئاتر ایران،خبرهای تئاتر،تئاتری ها،درباره تئاتر،تئاتر؟کجا؟کی؟عوامل؟بلیت؟،Iranian Theater News،theater iran،theater،iran art،art iran،theater ir،iran

 


کلیدواژه ها:

دوازدهمین جشنواره بین المللی تئاتر خیابانی مریوانجشنواره تئاتر خیابانی مریوانتاتر خیابانیتئاتر خیابانیتیاتر خیابانیجشنواره تئاتر مریواناخبار تاتر خیابانیاخبار تئاتر خیابانیپایگاه خبری تئاترخبر تاترخبر تیاترسایت خبری تاترسایت خبری تئاترتئاتر ایراناخبارتیاترjmhjvUjhjvUتیاترتاترتئاتر ایرانتاتر ایرانتیاتر ایرانتاترمرجع تئاترپایگاه خبری تئاترسایت خبری تئاترایرانart iranتئاترتئاتر ایرانسایت تئاترتئاتر سایتفرهنگی هنری«تئاتر»خبر تئاترخبر جدید تئاترجدیدترین اخبار تئاتر ایراناخبار تئاتر ایرانخبرهای تئاترتئاتری هادرباره تئاترتئاتر؟کجا؟کی؟عوامل؟بلیت؟Iranian Theater Newstheater irantheateriran artart irantheater iriran
نظر شما


captcha
  • اختتامیه بیست و چهارمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان
  •  گزارش تصویری- نمایش پیشی خورد - کارگردان : پوریا گلستانی
  • گزارش تصویری- نمایش صعود مقاومت پذیر آرتورواویی- کارگردان: امیر دژاکام
  • گزارش تصویری نمایش «محفل بی عاری»  کارگردان سیاوش بهادری راد‎
  • گزارش تصویری - نمایش کافه طره - کارگردان: نوشین تبریزی
اینستاگرام پایگاه خبری تئاتر
کانال تلگرام پایگاه خبری تئاتر
 نمایش بنگاه تئاترال
فراخوان همکاری با سایت خبری تئاتر
.
مجله الکترونیکی «تاسیان»

logo-samandehi