امتیاز دهی امتیاز دهی امتیاز دهی
امتیازدهی امتیازدهی امتیازدهی امتیازدهی امتیازدهی
139608082
دوشنبه 8 آبان 1396 و ساعت 16:32:28
سایت خبری تئاتر - جلوگیری از اجرای نمایش مایکل مور در نیویورک بخاطرانتقاد از ترامپ

.

سایت خبری تئاتر - جلوگیری از اجرای نمایش مایکل مور در نیویورک بخاطرانتقاد از ترامپ

.

روزنامه گاردین نوشت: دونالد ترامپ در راستای به استهزا گرفتن منتقدین خود این بار مایکل مور، فیلم ساز برجسته و منتقد سیاست های جنگ طلبانه واشنگتن را نشانه رفته و پس از جلوگیری از ادامه اجرای نمایش او در خیابان برادوی نیویورک، به آن تاخته است.

 

پایگاه خبری تئاتر- گاردین:  نمایش اجرا شده در خیابان برادوی نمی تواند آنگونه که آگهی این نمایش نشان می داد، یک رییس جمهوری را به پایین بکشد. اما یک نفر (ترامپ) را پریشان خاطر کرد. ترامپ 6 روز پس از پایان نمایش مور، با ارسال یک توئیت به این نمایشنامه نویس و کارگردان عکس العمل نشان داده است.

ترامپ در توئیت خود نوشت: باید خاطر نشان کنم 'هیچ چیز در سطح یک رییس جمهوری نیست' و نمایش مایکل مور در خیابان برودوی، اجرای نمایشی بی اهمیت بود و همه اش مثل یک بمب بود. اجرای این نمایش باید تمام می شد، متاسفم.

این فیلم ساز با انتشار 12 توئیت حاوی اصطلاحات خاص ترامپ که در این نمایش نیز به کار رفته بود، وی را مورد انتقاد تند قرار داده است.

مایکل مور نوشت: شما نمایش خیابان برادوی مرا که نسبت به ریاست جمهوری شما ابهام داشت، به عنوان یک بمب دانستید و زودتر آن را تعطیل کردید و متاسف نیستید.

مور در توئیت آخر خود به تندی به مسایل سیاسی پرداخت: امروز یک سرباز آمریکایی در جنگ بی انتهای ما در افغانستان کشته شده و 6 سرباز دیگر زخمی شده اند. شما، رییس جمهور آمریکا حتی از آن اطلاع ندارید. اما می دانید که من یک ستاره هنرهای دراماتیک در خیابان براودوی هستم و این شما را آزار می دهد. متاسفم.

صفحه رسمی سایت خبری تئاتر در تلگرام

https://telegram.me/onlytheater
تلگرام،تاتر در تلگرام،اخبار تاتر در تلگرام،تاتر جدید،تئاتر جدید،نمایش جدید،تاتر جدید در تهران،تاتر در تهران،تماشای تاتر در تهران،تئاتر جدید،تئاتر جدید در تهران،تئاتر در تهران،تئاتر تهران،تاتر تهران،تماشای تئاتر در تهران،تئاتر ایران،اخبارتیاتر،jmhjvU،jhjvUتیاتر،تاتر،تئاتر ایران،تاتر ایران،تیاتر ایران،تاتر،مرجع تئاتر،پایگاه خبری تئاتر،سایت خبری تئاتر،ایران،art iran،تئاتر،تئاتر ایران،سایت تئاتر،تئاتر سایت،فرهنگی هنری،«تئاتر»،خبر تئاتر،خبر جدید تئاتر،جدیدترین اخبار تئاتر ایران،اخبار تئاتر ایران،خبرهای تئاتر،تئاتری ها،درباره تئاتر،تئاتر؟کجا؟کی؟عوامل؟بلیت؟،Iranian Theater News،theater iran،theater،iran art،art iran،theater ir،iran

 


کلیدواژه ها:

مایکل مورترامپپایگاه خبری تئاترخبر تاترخبر تیاترسایت خبری تاترسایت خبری تئاترتئاتر ایراناخبارتیاترjmhjvUjhjvUتیاترتاترتئاتر ایرانتاتر ایرانتیاتر ایرانتاترمرجع تئاترپایگاه خبری تئاترسایت خبری تئاترایرانart iranتئاترتئاتر ایرانسایت تئاترتئاتر سایتفرهنگی هنری«تئاتر»خبر تئاترخبر جدید تئاترجدیدترین اخبار تئاتر ایراناخبار تئاتر ایرانخبرهای تئاترتئاتری هادرباره تئاترتئاتر؟کجا؟کی؟عوامل؟بلیت؟Iranian Theater Newstheater irantheateriran artart irantheater iriran
نظر شما


captcha
  • گزارش تصویری/ نمایش آمادئوس
  • اختتامیه بیست و چهارمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان
  •  گزارش تصویری- نمایش پیشی خورد - کارگردان : پوریا گلستانی
  • گزارش تصویری- نمایش صعود مقاومت پذیر آرتورواویی- کارگردان: امیر دژاکام
  • گزارش تصویری نمایش «محفل بی عاری»  کارگردان سیاوش بهادری راد‎
اینستاگرام پایگاه خبری تئاتر
کانال تلگرام پایگاه خبری تئاتر
فراخوان همکاری با سایت خبری تئاتر
.
مجله الکترونیکی «تاسیان»

logo-samandehi