امتیاز دهی امتیاز دهی امتیاز دهی
امتیازدهی امتیازدهی امتیازدهی امتیازدهی امتیازدهی
1396082210
دوشنبه 22 آبان 1396 و ساعت 16:51:40
سایت خبری تئاتر - حسین محب اهری: پول درمانم پرداخت شد

.

سایت خبری تئاتر - حسین محب اهری: پول درمانم پرداخت شد

.

حسین محب اهری بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون که مدتهاست با بیماری سرطان دست و پنجه نرم می‌کند از حمایت صندوق اعتباری هنر برای پرداخت هزینه‌های درمانش قدردانی کرد.

 

پایگاه خبری تئاتر: طبق گزارش رسیده،این بازیگر بیان کرد: پس از آنکه برای پرداخت هزینه درمان در بیمارستان با مشکل مواجه شدم مصاحبه‌ای انجام دادم، پس از انجام این مصاحبه و قبل از انتشار آن در رسانه‌ها صندوق اعتباری هنر با حمایت کامل هزینه درمان من را پرداخت کرد.

او ادامه داد: در بیمارستان به من گفتند که هزینه آمپول درمانم 14 میلیون تومان است و چون هزینه پرداخت آن را نداشتم مجبور شدم پول نزول کنم اما حمایت صندوق اعتباری هنر برای دریافت آمپول‌های مورد نیاز توانست مشکلم را برطرف کند.

محب اهری افزود: هفته گذشته سه آمپول تزریق کردم که هزینه آن 42 میلیون تومان شد. چهارشنبه هفته آینده نیز باید سه آمپول دیگر به همین مبلغ تزریق کنم که صندوق اعتباری هنر قول داده برای پرداخت هزینه آن مساعدت کند.

این بازیگر که چند سال است از سرطان رنج می‌برد،ضمن قدردانی از حمایت این صندوق در شرایط سخت گفت: من در شرایط بسیار بدی قرار داشتم که حمایت صندوق اعتباری هنر برایم ارزش داشت. در طول سال گذشته نیز چندین بار از طریق این صندوق کمک‌های مالی برای درمانم انجام شده بود.

صفحه رسمی سایت خبری تئاتر در تلگرام

https://telegram.me/onlytheater
تلگرام،تاتر در تلگرام،اخبار تاتر در تلگرام،تاتر جدید،تئاتر جدید،نمایش جدید،تاتر جدید در تهران،تاتر در تهران،تماشای تاتر در تهران،تئاتر جدید،تئاتر جدید در تهران،تئاتر در تهران،تئاتر تهران،تاتر تهران،تماشای تئاتر در تهران،تئاتر ایران،اخبارتیاتر،jmhjvU،jhjvUتیاتر،تاتر،تئاتر ایران،تاتر ایران،تیاتر ایران،تاتر،مرجع تئاتر،پایگاه خبری تئاتر،سایت خبری تئاتر،ایران،art iran،تئاتر،تئاتر ایران،سایت تئاتر،تئاتر سایت،فرهنگی هنری،«تئاتر»،خبر تئاتر،خبر جدید تئاتر،جدیدترین اخبار تئاتر ایران،اخبار تئاتر ایران،خبرهای تئاتر،تئاتری ها،درباره تئاتر،تئاتر؟کجا؟کی؟عوامل؟بلیت؟،Iranian Theater News،theater iran،theater،iran art،art iran،theater ir،iran

 


کلیدواژه ها:

حسین محب اهریپایگاه خبری تئاترخبر تاترخبر تیاترسایت خبری تاترسایت خبری تئاترتئاتر ایراناخبارتیاترjmhjvUjhjvUتیاترتاترتئاتر ایرانتاتر ایرانتیاتر ایرانتاترمرجع تئاترپایگاه خبری تئاترسایت خبری تئاترایرانart iranتئاترتئاتر ایرانسایت تئاترتئاتر سایتفرهنگی هنری«تئاتر»خبر تئاترخبر جدید تئاترجدیدترین اخبار تئاتر ایراناخبار تئاتر ایرانخبرهای تئاترتئاتری هادرباره تئاترتئاتر؟کجا؟کی؟عوامل؟بلیت؟Iranian Theater Newstheater irantheateriran artart irantheater iriran
نظر شما


captcha
  • اختتامیه بیست و چهارمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان
  •  گزارش تصویری- نمایش پیشی خورد - کارگردان : پوریا گلستانی
  • گزارش تصویری- نمایش صعود مقاومت پذیر آرتورواویی- کارگردان: امیر دژاکام
  • گزارش تصویری نمایش «محفل بی عاری»  کارگردان سیاوش بهادری راد‎
  • گزارش تصویری - نمایش کافه طره - کارگردان: نوشین تبریزی
اینستاگرام پایگاه خبری تئاتر
کانال تلگرام پایگاه خبری تئاتر
فراخوان همکاری با سایت خبری تئاتر
.
مجله الکترونیکی «تاسیان»