امتیاز دهی امتیاز دهی امتیاز دهی
امتیازدهی امتیازدهی امتیازدهی امتیازدهی امتیازدهی
1396091110
شنبه 11 آذر 1396 و ساعت 12:21:50
سایت خبری تئاتر - صفری: من از ابتدا می‌دانستم که انتخاب سحر قریشی به نوعی زمین خوردن است

.

سایت خبری تئاتر - صفری: من از ابتدا می‌دانستم که انتخاب سحر قریشی به نوعی زمین خوردن است

.

سیامک صفری گفت: من از ابتدا می‌دانستم که انتخاب سحر قریشی به نوعی زمین خوردن است. در این میان دوستانی هستند که همواره خواسته‌اند زمین بخورم و حالا فرصت را برای این قضیه مناسب دیده اند. در این میان برخی به صورت مستقیم جلوی من ایستاده اند و برخی هم می‌خواهند با سکوتشان سیامک صفری را از بین ببرند


پایگاه خبری تئاتر- میزان:  سیامک صفری بازیگر و کارگردان تئاتر در خصوص حاشیه‌های ایجاد شده در قبال انتخاب سحر قریشی برای اجرای جدید خود گفت: اگر می‌بینید برخی هجمه‌ای را علیه‌ من راه انداخته اند به این خاطر است که من سیامک صفری هستم. ادعا می‌کنم تنها فردی بوده‌ام که در این سالها به تئاتر وفادار و پای آن ایستاده‌ام.

وی در همین راستا ادامه داد: من از ابتدا می‌دانستم که انتخاب سحر قریشی به نوعی زمین خوردن است. در این میان دوستانی هستند که همواره خواسته‌اند زمین بخورم و حالا فرصت را برای این قضیه مناسب دیده اند. در این میان برخی به صورت مستقیم جلوی من ایستاده اند و برخی هم می‌خواهند با سکوتشان سیامک صفری را از بین ببرند.

بازیگر نمایش "خاطرات و کابو‌س‌های یک جامه دار" درخصوص سابقه کاری خود ادامه داد: بسیاری از تماشاگران هستند که اولین برخوردشان با تئاتر دیدن بازی من بوده و با تماشای آثار من بزرگ شده اند پس لازم نیست بگویم که من بهتر از بسیاری منتقدین امروزی بهتر و بیشتر تئاتر را می‌شناسم. من از ابتدا زیر نظر علی رفیعی تئاتر را یاد گرفته ام پس این دوستان بدانند به کاری که می کنم آگاهم و با شعور این انتخاب کرده ام.

وی افزود: از همان ابتدای راه دریافته‌ام که بازیگر باید حیوان صحنه باشد و بلدم که چرا و چگونه بازیگرم را انتخاب کنم. نیازی نیست این دوستان نگران تئاتر باشند. بازیگر تئاتر باید دارای دو المان شعور صحنه و تخیل باشد. سحر قریشی هر دو مورد را برای بازی در این اثر داشت.

بازیگر فیلم "اعترافات ذهن خطرناک من" در خصوص انتخاب اول خود به جای سحر قریشی تاکید کرد: این نکته را بسیاری از مخاطبان نمی دانند که اولین بازیگری که برای این نقش انتخاب کرده بودم پانته آ پناهی‌ها بود. منتها این بازیگر خوب تئاتر و سینما در بازه زمانی که مورد نظر من بود مشغله های دیگری داشت و نتوانست در این کار بازی کند.

وی درباره انتخاب بعدی خود یعنی سحر قریشی اذعان کرد: بعد از آن با سحر قریشی وارد مذاکره شدم و وی خوشبختانه کار را پذیرفت. بعد از شروع تمرینات متوجه شدم که این بازیگر به سرعت خود را تطبیق داده و شعور صحنه را یاد می گیرد. مهم‌ترین دلیل انتخاب من برای سحر قریشی این بود که برخلاف همه وی ادعای بازیگری نداشت.

بازیگر نمایش "می سی سی نشسته می‌میرد" از تعمدی بودن این انتخاب افزود: پیش از انتخاب سحر قریشی به هیچ وجه فکر این هجمه ها را نمی کردم زیرا همواره کمال طلبی خود را داشته و راه خود را می‌روم اما خیلی وقت‌ها به این کمال نرسیده ام زیرا شرایط تئاتر ایران افتضاح است.

وی درباره اتهام گیشه محور بودن انتخاب سحر قریشی اضافه کرد: مساله را باید به صورت کلی نگاه کرد. مسئولین فرهنگی ما تنها بر آثار نظارت دارند و فراموش کرده اند که باید از تئاتر حمایت هم بشود. وقتی هیچ حمایتی از گروه ها صورت نگیرد بدون شک تئاتر باید خودش پول خودش را در بیاورد. پس به طور طبیعی برای حیات نیاز به درآمدزایی دارد. البته من بعد از انتخاب سحر قریشی متوجه شدم که وی در میان مردم طرفداران زیادی دارد و از ابتدا انتخابم بر این اساس نبود. این اتهامات ناشی از عدم شعور و درک افرادی است که به نوبه خود می‌خواهند سیامک صفری را در سکوت خبری بگذارند اما نمی دانند که من با این شیطنت‌ها زمین نمی خورم. اگر می‌خواستم پول در بیاورم که 30 سال تئاتر کار نمی کردم.صفحه رسمی سایت خبری تئاتر در تلگرام

https://telegram.me/onlytheater
تلگرام،تاتر در تلگرام،اخبار تاتر در تلگرام،تاتر جدید،تئاتر جدید،نمایش جدید،تاتر جدید در تهران،تاتر در تهران،تماشای تاتر در تهران،تئاتر جدید،تئاتر جدید در تهران،تئاتر در تهران،تئاتر تهران،تاتر تهران،تماشای تئاتر در تهران،تئاتر ایران،اخبارتیاتر،jmhjvU،jhjvUتیاتر،تاتر،تئاتر ایران،تاتر ایران،تیاتر ایران،تاتر،مرجع تئاتر،پایگاه خبری تئاتر،سایت خبری تئاتر،ایران،art iran،تئاتر،تئاتر ایران،سایت تئاتر،تئاتر سایت،فرهنگی هنری،«تئاتر»،خبر تئاتر،خبر جدید تئاتر،جدیدترین اخبار تئاتر ایران،اخبار تئاتر ایران،خبرهای تئاتر،تئاتری ها،درباره تئاتر،تئاتر؟کجا؟کی؟عوامل؟بلیت؟،Iranian Theater News،theater iran،theater،iran art،art iran،theater ir،iran

 


کلیدواژه ها:

سیامک صفریلامبرگینی2سحر قریشیتیاترتیاتر تهرانتیاتر جدیدتاتر جدیدتئاتر جدیدنمایش جدیدتاتر جدید در تهرانتاتر در تهرانتماشای تاتر در تهرانپایگاه خبری تئاترخبر تاترخبر تیاترسایت خبری تاترسایت خبری تئاترتئاتر ایراناخبارتیاترjmhjvUjhjvUتیاترتاترتئاتر ایرانتاتر ایرانتیاتر ایرانتاترمرجع تئاترپایگاه خبری تئاترسایت خبری تئاترایرانart iranتئاترتئاتر ایرانسایت تئاترتئاتر سایتفرهنگی هنری«تئاتر»خبر تئاترخبر جدید تئاترجدیدترین اخبار تئاتر ایراناخبار تئاتر ایرانخبرهای تئاترتئاتری هادرباره تئاترتئاتر؟کجا؟کی؟عوامل؟بلیت؟Iranian Theater Newstheater irantheateriran artart irantheater iriran
نظر شما


captcha
  • گزارش تصویری/ نمایش آمادئوس
  • اختتامیه بیست و چهارمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان
  •  گزارش تصویری- نمایش پیشی خورد - کارگردان : پوریا گلستانی
  • گزارش تصویری- نمایش صعود مقاومت پذیر آرتورواویی- کارگردان: امیر دژاکام
  • گزارش تصویری نمایش «محفل بی عاری»  کارگردان سیاوش بهادری راد‎
اینستاگرام پایگاه خبری تئاتر
کانال تلگرام پایگاه خبری تئاتر
فراخوان همکاری با سایت خبری تئاتر
.
مجله الکترونیکی «تاسیان»

logo-samandehi