امتیاز دهی امتیاز دهی امتیاز دهی
امتیازدهی امتیازدهی امتیازدهی امتیازدهی امتیازدهی
139609153
چهارشنبه 15 آذر 1396 و ساعت 14:40:02
سایت خبری تئاتر - بهرام تشکر مغایرت اثر نمایشی با نسخه بازبینی را تکذیب کرد

.

سایت خبری تئاتر - بهرام تشکر مغایرت اثر نمایشی با نسخه بازبینی را تکذیب کرد

.

بهرام تشکر، کارگردان نمایش «عاقبت عشاق سینه‌چاک» با اشاره به توقیف این اثر نمایشی پس از دو شب اجرا، موضوع «مغایرت اثر نمایشی با نسخه بازبینی» را قویا تکذیب کرد و گفت: چیزی که در بازبینی اتفاق افتاده با آنچه اجرا کردیم اختلافی نداشته است و «واو به واو» آنچه که بازبین‌ها دیدند را روی صحنه اجرا کردیم.

 

پایگاه خبری تئاتر- ایلنا: بهرام تشکر درباره این توقیف گفت: در نامه‌ای که آقای مهدی شفیعی به ما نوشتند، گفتند تا اطلاع ثانوی اجرایی نداشته باشید؛ نمی‌دانم اطلاع ثانوی ایشان چه روزی خواهد بود اما طبیعتا ایشان روز شنبه بازمی‌گردند و جلسه‌ای با ایشان خواهیم داشت تا ببینیم در آن جلسه چه اتفاقاتی رخ خواهد داد؛ نتیجه جلسه را حتما اعلام خواهم کرد.

تشکر با بیان اینکه «ترجیح می‌دهم درباره این موضوع تا روز شنبه که تعطیلات تمام می‌شود و آقایان از مسافرت برمی‌گردند حرفی نزنم تا ببینیم چه اتفاقی می‌افتد» گفت: قویا این موضوع را تکذیب می‌کنم که چیزی که ما در صحنه داشتیم اجرا می‌کردیم با آن چیزی که در بازبینی اجرا می‌کردم، تفاوتی داشته است. واو به واو و همه آن چیزی که بازبین‌ها دیدند، در روی صحنه تماشاخانه پالیز اجرا شد. هرکسی این حرف را زده دروغ محض است.

به گفته این کارگردان این اثر دوبار بازبینی شد؛ یکبار برای اجرا در تماشاخانه شهرزاد بازبینی شد و مجوز گرفت و یکبار هم برای تماشاخانه پالیز که آن هم مجوز و تائید اجرا گرفت.

بهنام تشکر، بیتا معیریان، سوگل خلیق، سهیلا گلستانی؛ بازیگران نمایش «عاقب عشاق سینه‌چاک» هستند که اجرای خود را از 12 آذر در تماشاخانه پالیز آغاز کرده بود و پس از دو روز اجرا «تا اطلاع ثانوی» از سوی مرکز هنرهای نمایشی توقیف شد.


صفحه رسمی سایت خبری تئاتر در تلگرام

https://telegram.me/onlytheater
تلگرام،تاتر در تلگرام،اخبار تاتر در تلگرام،تاتر جدید،تئاتر جدید،نمایش جدید،تاتر جدید در تهران،تاتر در تهران،تماشای تاتر در تهران،تئاتر جدید،تئاتر جدید در تهران،تئاتر در تهران،تئاتر تهران،تاتر تهران،تماشای تئاتر در تهران،تئاتر ایران،اخبارتیاتر،jmhjvU،jhjvUتیاتر،تاتر،تئاتر ایران،تاتر ایران،تیاتر ایران،تاتر،مرجع تئاتر،پایگاه خبری تئاتر،سایت خبری تئاتر،ایران،art iran،تئاتر،تئاتر ایران،سایت تئاتر،تئاتر سایت،فرهنگی هنری،«تئاتر»،خبر تئاتر،خبر جدید تئاتر،جدیدترین اخبار تئاتر ایران،اخبار تئاتر ایران،خبرهای تئاتر،تئاتری ها،درباره تئاتر،تئاتر؟کجا؟کی؟عوامل؟بلیت؟،Iranian Theater News،theater iran،theater،iran art،art iran،theater ir،iran

 


کلیدواژه ها:

بهرام تشکرعاقبت عشاق سینه‌ چاکتاتر عاقبت عشاق سینه‌ چاکتئاتر عاقبت عشاق سینه‌ چاکتیاتر عاقبت عشاق سینه‌ چاکنمایش عاقبت عشاق سینه‌ چاکتیاترتیاتر تهرانتیاتر جدیدتاتر جدیدتئاتر جدیدنمایش جدیدتاتر جدید در تهرانتاتر در تهرانتماشای تاتر در تهرانپایگاه خبری تئاترخبر تاترخبر تیاترسایت خبری تاترسایت خبری تئاترتئاتر ایراناخبارتیاترjmhjvUjhjvUتیاترتاترتئاتر ایرانتاتر ایرانتیاتر ایرانتاترمرجع تئاترپایگاه خبری تئاترسایت خبری تئاترایرانart iranتئاترتئاتر ایرانسایت تئاترتئاتر سایتفرهنگی هنری«تئاتر»خبر تئاترخبر جدید تئاترجدیدترین اخبار تئاتر ایراناخبار تئاتر ایرانخبرهای تئاترتئاتری هادرباره تئاترتئاتر؟کجا؟کی؟عوامل؟بلیت؟Iranian Theater Newstheater irantheateriran artart irantheater iriran
نظر شما


captcha
  • گزارش تصویری/ نمایش آمادئوس
  • اختتامیه بیست و چهارمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان
  •  گزارش تصویری- نمایش پیشی خورد - کارگردان : پوریا گلستانی
  • گزارش تصویری- نمایش صعود مقاومت پذیر آرتورواویی- کارگردان: امیر دژاکام
  • گزارش تصویری نمایش «محفل بی عاری»  کارگردان سیاوش بهادری راد‎
اینستاگرام پایگاه خبری تئاتر
کانال تلگرام پایگاه خبری تئاتر
فراخوان همکاری با سایت خبری تئاتر
.
مجله الکترونیکی «تاسیان»

logo-samandehi