امتیاز دهی امتیاز دهی امتیاز دهی
امتیازدهی امتیازدهی امتیازدهی امتیازدهی امتیازدهی
1396091812
شنبه 18 آذر 1396 و ساعت 13:37:54
سایت خبری تئاتر - فراخوان نقد تئاتر ششمین جشنواره تئاترشهر منتشر شد

.

سایت خبری تئاتر - فراخوان نقد تئاتر ششمین جشنواره تئاترشهر منتشر شد

.

برای اولین بار در جشنواره تئاترشهر بخش ویژه نقد مکتوب تئاتر از طریق فراخوان عمومی برای هنرمندان و منتقدان جوان تئاتر برگزار می‌شود.

 

پایگاه خبری تئاتر: دبیرخانه «ششمین جشنواره تئاتر شهر» با هدف شناسایی، معرفی و تقدیر از هنرمندان و منتقدان جوان و با رویکرد آموزشی و نشر نقد آثار، دو بخش مسابقه صحنه‌ای و تئاتر کودک و نوجوان جشنواره را در ایام برگزاری با حضور منتقدان حرفه‌ای و جوان نقد می‌کند.

بر این اساس کلیه متقاضیان علاقه‌مند «نقد تئاتر» می‌توانند با تکمیل فرم ثبت‌نام و تحویل به دبیرخانه این جشنواره، به عنوان یکی از منتقدان شرکت‌کننده در بخش «نقدتئاتر» شرکت کنند.

 با ارزیابی و اولویت‌بندی ستاد جشنواره گروه‌های نقد تئاتر با ترکیب منتقدان شناخته‌شده و جوان انتخاب و در ایام برگزاری جشنواره نقد مکتوب آثار نمایشی را در ویژه نامه ای با عنوان«نقد صحنه» منتشر خواهد کرد.

 همچنین براساس ارزیابی و نظر کمیته نقد نمایش منتقدان برگزیده در مراسم اختتامیه معرفی و مورد تقدیر قرار خواهند گرفت.

 در متن فراخوان آمده است که گروه منتقدان منتخب می‌بایستی نقد نمایش‌های اجراشده را پس از دیدن آثار در همان شب اجرا نوشته و تا ساعت 23 همان شب به شورای کارشناسی نقد صحنه ارائه دهند تا پس از ارزیابی و تأیید نهایی سردبیر در نشریه روزانه نقد صحنه منتشر شود.

به سه نفر از منتقدان برگزیده در هر یک از بخش‌های صحنه‌ای و تئاتر کودک و نوجوان به انتخاب شورای نقد و سردبیری نقد صحنه، در مراسم اختتامیه، لوح تقدیر و جوایز ارزنده‌ای اهدا می‌شود.

همه نقدهای منتشر شده در نشریه روزانه نقد صحنه در مراسم اختتامیه در قالب کتاب نقد صحنه ششمین جشنواره تئاتر شهر منتشر خواهد شد.

علاقه‌مندان به حضور در این بخش می توانند فرم تکمیل شده فراخوان را تا 25 آذرماه به دبیرخانه تحویل دهند. جلسه هماهنگی منتقدان 27 آذرماه برگزار خواهد شد.

دبیرخانه جشنواره در بلوار کشاورز – نبش خیابان شهید دائمی- سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران –طبقه نهم واقع شده و شماره تلفن  88981675  نشانی پست الکترونیکی f.t.city@chmail.ir برای ارتباط با این دبیرخانه اعلام شده است.

ششمین جشنواره تئاتر شهر به عنوان بزرگترین رویداد تئاتری شهر تهران توسط سازمان فرهنگی هنری شهرداری و با دبیری شهرام کرمی از 27 آذر ماه تا 7 دی ماه 1396 برگزار می‌شود.صفحه رسمی سایت خبری تئاتر در تلگرام

https://telegram.me/onlytheater
تلگرام،تاتر در تلگرام،اخبار تاتر در تلگرام،تاتر جدید،تئاتر جدید،نمایش جدید،تاتر جدید در تهران،تاتر در تهران،تماشای تاتر در تهران،تئاتر جدید،تئاتر جدید در تهران،تئاتر در تهران،تئاتر تهران،تاتر تهران،تماشای تئاتر در تهران،تئاتر ایران،اخبارتیاتر،jmhjvU،jhjvUتیاتر،تاتر،تئاتر ایران،تاتر ایران،تیاتر ایران،تاتر،مرجع تئاتر،پایگاه خبری تئاتر،سایت خبری تئاتر،ایران،art iran،تئاتر،تئاتر ایران،سایت تئاتر،تئاتر سایت،فرهنگی هنری،«تئاتر»،خبر تئاتر،خبر جدید تئاتر،جدیدترین اخبار تئاتر ایران،اخبار تئاتر ایران،خبرهای تئاتر،تئاتری ها،درباره تئاتر،تئاتر؟کجا؟کی؟عوامل؟بلیت؟،Iranian Theater News،theater iran،theater،iran art،art iran،theater ir،iran

 


کلیدواژه ها:

ششمین جشنواره تئاتر شهرجشنواره تئاتر شهرنقد تاترنقد تئاترنقد تیاترنقد نمایشتیاترتیاتر تهرانتیاتر جدیدتاتر جدیدتئاتر جدیدنمایش جدیدتاتر جدید در تهرانتاتر در تهرانتماشای تاتر در تهرانپایگاه خبری تئاترخبر تاترخبر تیاترسایت خبری تاترسایت خبری تئاترتئاتر ایراناخبارتیاترjmhjvUjhjvUتیاترتاترتئاتر ایرانتاتر ایرانتیاتر ایرانتاترمرجع تئاترپایگاه خبری تئاترسایت خبری تئاترایرانart iranتئاترتئاتر ایرانسایت تئاترتئاتر سایتفرهنگی هنری«تئاتر»خبر تئاترخبر جدید تئاترجدیدترین اخبار تئاتر ایراناخبار تئاتر ایرانخبرهای تئاترتئاتری هادرباره تئاترتئاتر؟کجا؟کی؟عوامل؟بلیت؟Iranian Theater Newstheater irantheateriran artart irantheater iriran
نظر شما


captcha
  • گزارش تصویری/ نمایش آمادئوس
  • اختتامیه بیست و چهارمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان
  •  گزارش تصویری- نمایش پیشی خورد - کارگردان : پوریا گلستانی
  • گزارش تصویری- نمایش صعود مقاومت پذیر آرتورواویی- کارگردان: امیر دژاکام
  • گزارش تصویری نمایش «محفل بی عاری»  کارگردان سیاوش بهادری راد‎
اینستاگرام پایگاه خبری تئاتر
کانال تلگرام پایگاه خبری تئاتر
فراخوان همکاری با سایت خبری تئاتر
.
مجله الکترونیکی «تاسیان»

logo-samandehi