امتیاز دهی امتیاز دهی امتیاز دهی
امتیازدهی امتیازدهی امتیازدهی امتیازدهی امتیازدهی
139610164
شنبه 16 دى 1396 و ساعت 10:07:04
سایت خبری تئاتر - انصراف نمایش «آخر بازی» از تئاتر فجر

.

سایت خبری تئاتر - انصراف نمایش «آخر بازی» از تئاتر فجر

.

نمایش «آخر بازی» از حضور در سی و ششمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر انصراف داد.

 

‍پایگاه خبری تاتر:  نمایش «آخر بازی» به کارگردانی محمد مهدی سامی منش از حضور در سی و ششمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر انصراف داد. کارگردان این اثر طی نامه ای سرگشاده به دبیر جشنواره سی و ششم، دلایل انصراف خود را اعلام کرد.

در این نامه چنین آمده است:

«به نام او

نامه سرگشاده

دبیر محترم سی وششمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر

جناب دکتر فرهاد مهندس پور  

با سلام 

احتراما به استحضار می رساند اینجانب محمد مهدی سامی منش (شاهی) کارگردان نمایش «آخربازی» نوشته ساموئل بکت انصراف خود را از جشنواره سی و ششم به دلایل زیر به جناب عالی اعلام می دارم:

اهداف بیان شده جشنواره با شکل اجرای آن تفاوت آشکار دارد به گونه ای که کشف استعدادهای جوان تبدیل شده به راه گشایی استاد برای شاگردان خلف!

طبق قانونی که جشنواره اعلام کرده ملاک بخش مسابقه نمره کارشناسان بوده و خردجمعی، پس چطور نمایش هایی که بعد از انصراف چند نمایش از بخش مرور، وارد این بخش می شوند در جدول مسابقه قرار می گیرند؟ حالا یا من به عنوان یک مهندس ریاضیاتم ضعیف شده یا مهندسی چینش شما هوشمندانه بوده جناب آقای مهندس پور، البته در این مورد خانم مقتدی به بنده فرمودند «آخر همه چیز با نظر دبیر تایید می شود» و این یعنی رأی یک نفر بالاتر از خرد جمعی!

در آخر ارزش هنر و تئاتر از «افزایش خنده دار یک کمک هزینه» بیشتر است، حداقل برای اینجانب، لطفا با این رقم های خنده دار به شعور آدم توهین نکنید.

درست است راه برای من و امثال من تنگ است و باریک و شما هم امثال ما را همچون شن های کف دریا اما دوستان خود را همچون مروارید می بیند در این شرایط  ترجیح می دهم در این راه باریک مستقل تئاتر کار کنم تا اینکه در یک جشنواره خانوادگی شرکت کنم.

با احترام  

صفحه رسمی سایت خبری تئاتر در تلگرام

https://telegram.me/onlytheater
تلگرام،تاتر در تلگرام،اخبار تاتر در تلگرام،تاتر جدید،تئاتر جدید،نمایش جدید،تاتر جدید در تهران،تاتر در تهران،تماشای تاتر در تهران،تئاتر جدید،تئاتر جدید در تهران،تئاتر در تهران،تئاتر تهران،تاتر تهران،تماشای تئاتر در تهران،تئاتر ایران،اخبارتیاتر،jmhjvU،jhjvUتیاتر،تاتر،تئاتر ایران،تاتر ایران،تیاتر ایران،تاتر،مرجع تئاتر،پایگاه خبری تئاتر،سایت خبری تئاتر،ایران،art iran،تئاتر،تئاتر ایران،سایت تئاتر،تئاتر سایت،فرهنگی هنری،«تئاتر»،خبر تئاتر،خبر جدید تئاتر،جدیدترین اخبار تئاتر ایران،اخبار تئاتر ایران،خبرهای تئاتر،تئاتری ها،درباره تئاتر،تئاتر؟کجا؟کی؟عوامل؟بلیت؟،Iranian Theater News،theater iran،theater،iran art،art iran،theater ir،iran

 


کلیدواژه ها:

محمد مهدی سامی منشآخر بازیسی‌ و ششمین جشنواره بین المللی تئاتر فجرجشنواره تئاتر فجرتئاتر فجرتاتر فجراخبار جشنواره تئاتر فجرتیاتر فجرتاتر فجرجشنواره تاتر فجرجشنواره تیاتر فجرتیاترتیاتر تهرانتیاتر جدیدتاتر جدیدتئاتر جدیدنمایش جدیدتاتر جدید در تهرانتاتر در تهرانتماشای تاتر در تهرانپایگاه خبری تئاترخبر تاترخبر تیاترسایت خبری تاترسایت خبری تئاترتئاتر ایراناخبارتیاترjmhjvUjhjvUتیاترتاترتئاتر ایرانتاتر ایرانتیاتر ایرانتاترمرجع تئاترپایگاه خبری تئاترسایت خبری تئاترایرانart iranتئاترتئاتر ایرانسایت تئاترتئاتر سایتفرهنگی هنری«تئاتر»خبر تئاترخبر جدید تئاترجدیدترین اخبار تئاتر ایراناخبار تئاتر ایرانخبرهای تئاترتئاتری هادرباره تئاترتئاتر؟کجا؟کی؟عوامل؟بلیت؟Iranian Theater Newstheater irantheateriran artart irantheater iriran
نظر شما


captcha
  • اختتامیه بیست و چهارمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان
  •  گزارش تصویری- نمایش پیشی خورد - کارگردان : پوریا گلستانی
  • گزارش تصویری- نمایش صعود مقاومت پذیر آرتورواویی- کارگردان: امیر دژاکام
  • گزارش تصویری نمایش «محفل بی عاری»  کارگردان سیاوش بهادری راد‎
  • گزارش تصویری - نمایش کافه طره - کارگردان: نوشین تبریزی
اینستاگرام پایگاه خبری تئاتر
کانال تلگرام پایگاه خبری تئاتر
فراخوان همکاری با سایت خبری تئاتر
.
مجله الکترونیکی «تاسیان»