امتیاز دهی امتیاز دهی امتیاز دهی
امتیازدهی امتیازدهی امتیازدهی امتیازدهی امتیازدهی
139611015
يكشنبه 1 بهمن 1396 و ساعت 13:59:41
سایت خبری تئاتر - فراخوان نمایشنامه‌نویسی یونیما برای نویسندگان جوان تئاتر

.

سایت خبری تئاتر - فراخوان نمایشنامه‌نویسی یونیما برای نویسندگان جوان تئاتر

.

یونیما «اتحادیه جهانی نمایشگران عروسکی» به مناسبت نودمین سالگرد تأسیس‌اش یک مسابقه نمایشنامه‌نویسی برای برای نویسندگان جوان تئاتر «۱۸ تا ۳۰ سال» عروسکی برگزار می‌کند. متن برگزیده به عنوان بخشی از جشن نودمین سال یونیما اجرا خواهد شد.

 

پایگاه خبری تاتر:  مهلت ارسال متن تا روز ۲۸ فوریه ۲۰۱۸ «۹ اسفند ۹۶» خواهد بود و نمایشنامه‌نویس برگزیده در روز ۱۵ می ۲۰۱۸ در نشست بوخوم آلمان معرفی خواهد شد.

موضوع نمایشنامه برداشتی از داستان یک نمایشگر عروسکی فرانسوی و یک نمایشگر عروسکی آلمانی است که در جریان جنگ جهانی دوم به عنوان سرباز یکدیگر را ملاقات می‌کنند و این ملاقات به یک همکاری منتهی می‌شود. یک دوستی به واسطۀ نمایش عروسکی که جنگ خدشه‌ای به آن وارد نمی‌کند.

نویسنده می‌تواند تفسیر خود را داشته باشد و مکان، ملیت‌ها و شخصیت‌ها را تغییر دهد.

علاقه‌مندان می‌توانند متون خود را به یکی از زبان‌های رسمی یونیما «انگلیسی، فرانسه، اسپانیایی» به آدرس contact@unima.org ارسال کنند.


 صفحه رسمی سایت خبری تئاتر در تلگرام

https://telegram.me/onlytheater
تلگرام،تاتر در تلگرام،اخبار تاتر در تلگرام،تاتر جدید،تئاتر جدید،نمایش جدید،تاتر جدید در تهران،تاتر در تهران،تماشای تاتر در تهران،تئاتر جدید،تئاتر جدید در تهران،تئاتر در تهران،تئاتر تهران،تاتر تهران،تماشای تئاتر در تهران،تئاتر ایران،اخبارتیاتر،jmhjvU،jhjvUتیاتر،تاتر،تئاتر ایران،تاتر ایران،تیاتر ایران،تاتر،مرجع تئاتر،پایگاه خبری تئاتر،سایت خبری تئاتر،ایران،art iran،تئاتر،تئاتر ایران،سایت تئاتر،تئاتر سایت،فرهنگی هنری،«تئاتر»،خبر تئاتر،خبر جدید تئاتر،جدیدترین اخبار تئاتر ایران،اخبار تئاتر ایران،خبرهای تئاتر،تئاتری ها،درباره تئاتر،تئاتر؟کجا؟کی؟عوامل؟بلیت؟،Iranian Theater News،theater iran،theater،iran art،art iran،theater ir،iran

 


کلیدواژه ها:

فراخوانیونیماتیاترتیاتر تهرانتیاتر جدیدتاتر جدیدتئاتر جدیدنمایش جدیدتاتر جدید در تهرانتاتر در تهرانتماشای تاتر در تهرانپایگاه خبری تئاترخبر تاترخبر تیاترسایت خبری تاترسایت خبری تئاترتئاتر ایراناخبارتیاترjmhjvUjhjvUتیاترتاترتئاتر ایرانتاتر ایرانتیاتر ایرانتاترمرجع تئاترپایگاه خبری تئاترسایت خبری تئاترایرانart iranتئاترتئاتر ایرانسایت تئاترتئاتر سایتفرهنگی هنری«تئاتر»خبر تئاترخبر جدید تئاترجدیدترین اخبار تئاتر ایراناخبار تئاتر ایرانخبرهای تئاترتئاتری هادرباره تئاترتئاتر؟کجا؟کی؟عوامل؟بلیت؟Iranian Theater Newstheater irantheateriran artart irantheater iriran
نظر شما


captcha
  • گزارش تصویری/ نمایش آمادئوس
  • اختتامیه بیست و چهارمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان
  •  گزارش تصویری- نمایش پیشی خورد - کارگردان : پوریا گلستانی
  • گزارش تصویری- نمایش صعود مقاومت پذیر آرتورواویی- کارگردان: امیر دژاکام
  • گزارش تصویری نمایش «محفل بی عاری»  کارگردان سیاوش بهادری راد‎
اینستاگرام پایگاه خبری تئاتر
کانال تلگرام پایگاه خبری تئاتر
فراخوان همکاری با سایت خبری تئاتر
.
مجله الکترونیکی «تاسیان»

logo-samandehi