امتیاز دهی امتیاز دهی امتیاز دهی
امتیازدهی امتیازدهی امتیازدهی امتیازدهی امتیازدهی
1396110312
سه شنبه 3 بهمن 1396 و ساعت 17:48:18
سایت خبری تئاتر - واکنش خانه تئاتر به حذف نمایش «روز عقیم» ازجشنواره تئاتر فجر

.

سایت خبری تئاتر - واکنش خانه تئاتر به حذف نمایش «روز عقیم» ازجشنواره تئاتر فجر

.

خانه تئاتر نسبت به حذف نمایش «روز عقیم» ازجشنواره تئاتر فجر واکنش نشان داد.

 

پایگاه خبری تئاتر: در این یادداشت آمده است:

متاسفیم ! اجرای هر نمایشی که به مخاطره افتد و چراغ هر تئاتری که خاموش شود گجسسته و نامیمون است ، خاصه در جشنی که به نام جشنواره تئاتر فجر باشد. هیچ عذری پذیرفته نیست. آن گاه که اعتبار و جایگاه عزیزان مان در هنر تئاتر نادیده انگاشته شود.حذف غیر قابل باور یک نمایش از جشنواره  تئاتر فجر که پیش تر تمام مراحل نظارتی را پشت سر گذاشته و با استقبال تماشاگران مواجه شده، بدون اینکه امنیت جامعه و تعادل آن را به هم زده باشد و بعد که کارگردان محترم یک بار از شرکت در جشنواره انصراف داده، اما بنابر درخواست رسمی دبیر جشنواره به آمدن و اجرا دعوت می شود  و درست یک روز قبل از اجرا از سوی مدیر مرکز هنرهای نمایشی اجرای آن ممنوع اعلام می شود، جز عدم هماهنگی و آشفتگی مدیریت چه معنایی می تواند داشته باشد؟
 
باچه کلماتی می توان ابتدا از مردم و تماشاگران تئاتر که بلیت های این اثر را خریداری و برای دیدن آن برنامه ریزی کرده اند و سپس از هنرمندان نمایش «روز عقیم» و نیز همه شرکت کنندگان در جشنواره عذر خواهی کرد؟ به راستی هزینه این همه خطا متوجه کیست ؟
 
خانه تئاتر تکرار اتفاقاتی از این دست را برای تئاتر ناگوار می داند و خواستار شفافیت و توضیح مسوولان مرکز هنرهای نمایشی و دبیرخانه سی و ششمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر است.

کانال پایگاه خبری تئاتر:  https://t.me/onlytheater

صفحه اینستاگرام پایگاه خبری تئاتر: https://www.instagram.com/theater.theater


صفحه رسمی سایت خبری تئاتر در تلگرام

https://telegram.me/onlytheater
تلگرام،تاتر در تلگرام،اخبار تاتر در تلگرام،تاتر جدید،تئاتر جدید،نمایش جدید،تاتر جدید در تهران،تاتر در تهران،تماشای تاتر در تهران،تئاتر جدید،تئاتر جدید در تهران،تئاتر در تهران،تئاتر تهران،تاتر تهران،تماشای تئاتر در تهران،تئاتر ایران،اخبارتیاتر،jmhjvU،jhjvUتیاتر،تاتر،تئاتر ایران،تاتر ایران،تیاتر ایران،تاتر،مرجع تئاتر،پایگاه خبری تئاتر،سایت خبری تئاتر،ایران،art iran،تئاتر،تئاتر ایران،سایت تئاتر،تئاتر سایت،فرهنگی هنری،«تئاتر»،خبر تئاتر،خبر جدید تئاتر،جدیدترین اخبار تئاتر ایران،اخبار تئاتر ایران،خبرهای تئاتر،تئاتری ها،درباره تئاتر،تئاتر؟کجا؟کی؟عوامل؟بلیت؟،Iranian Theater News،theater iran،theater،iran art،art iran،theater ir،iran

 


کلیدواژه ها:

سی‌ و ششمین جشنواره بین المللی تئاتر فجرجشنواره تئاتر فجرتئاتر فجرتاتر فجراخبار جشنواره تئاتر فجرتیاتر فجرتاتر فجرجشنواره تاتر فجرجشنواره تیاتر فجرخانه تئاترروز عقیمتاتر روز عقیمتئاتر روز عقیمتیاتر روز عقیمنمایش روز عقیمتیاترتیاتر تهرانتیاتر جدیدتاتر جدیدتئاتر جدیدنمایش جدیدتاتر جدید در تهرانتاتر در تهرانتماشای تاتر در تهرانپایگاه خبری تئاترخبر تاترخبر تیاترسایت خبری تاترسایت خبری تئاترتئاتر ایراناخبارتیاترjmhjvUjhjvUتیاترتاترتئاتر ایرانتاتر ایرانتیاتر ایرانتاترمرجع تئاترپایگاه خبری تئاترسایت خبری تئاترایرانart iranتئاترتئاتر ایرانسایت تئاترتئاتر سایتفرهنگی هنری«تئاتر»خبر تئاترخبر جدید تئاترجدیدترین اخبار تئاتر ایراناخبار تئاتر ایرانخبرهای تئاترتئاتری هادرباره تئاترتئاتر؟کجا؟کی؟عوامل؟بلیت؟Iranian Theater Newstheater irantheateriran artart irantheater iriran
نظر شما


captcha
  • گزارش تصویری/ نمایش آمادئوس
  • اختتامیه بیست و چهارمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان
  •  گزارش تصویری- نمایش پیشی خورد - کارگردان : پوریا گلستانی
  • گزارش تصویری- نمایش صعود مقاومت پذیر آرتورواویی- کارگردان: امیر دژاکام
  • گزارش تصویری نمایش «محفل بی عاری»  کارگردان سیاوش بهادری راد‎
اینستاگرام پایگاه خبری تئاتر
کانال تلگرام پایگاه خبری تئاتر
فراخوان همکاری با سایت خبری تئاتر
.
مجله الکترونیکی «تاسیان»

logo-samandehi