امتیاز دهی امتیاز دهی امتیاز دهی
امتیازدهی امتیازدهی امتیازدهی امتیازدهی امتیازدهی
139611041
چهارشنبه 4 بهمن 1396 و ساعت 15:07:31
سایت خبری تئاتر - روز هفتم جشنواره تئاتر فجر چگونه می‌گذرد؟

.

سایت خبری تئاتر - روز هفتم جشنواره تئاتر فجر چگونه می‌گذرد؟

.

امروز چهارشنبه چهارم بهمن‌ماه، هفتمین روز جشنواره سی‌و‌ششم بین‌المللی تئاتر فجر، است.

پایگاه خبری تئاتر: سی و ششمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر در روز هفتم  خود میزبان اجراهای مختلف تئاتری است.

نمایش‌های صحنه‌ای
سالن اصلی تئاتر شهر و تالار وحدت، جهت آماده‌سازی دکور نمایش‌ موزیکال «پیانیستولوژی» از مشهد به کارگردانی محمدحسن نیازی و «ملانکولی» از فرانسه به کارگردانی فیلیپ کن، که قرار است در جشنواره اجرا شوند، امروز و فردا اجرایی ندارند.

«شرتولوژی» از فرانسه اثری از ژروم بل، کارگردان مشهور فرانسوی در تالار سایه ساعت 16 اجرا می‌شود.
«نسخه آزمایشی از مشهد » به کارگردانی علی حاتمی‌نژاد ساعت 18 در تالار چهارسو اجرا می‌شود.
نمایش «شلتر» که سال گذشته با استقبال مخاطبان روبرو شد ساعت 16:30 در تالار قشقایی به صحنه می‌رود.

رضا ثروتی با اجرای مجدد «فهرست مردگان» به صحنه تئاتر برمی‌گردد. این نمایش ساعت 17 در سالن ناظرزاده کرمانی تماشاخانه ایرانشهر به مدت 150 دقیقه اجرا می‌شود.
«دام؛ کافکا» به کارگردانی آرمین جوان نیز ساعت 18 در سالن سمندریان این تماشاخانه اجرا می‌شود.
«نهفت» محمد عباسی ساعت ۱۶ در تالار مولوی، «هذیان» مرتضی سخاوت از دزفول ساعت ۱۶ در تماشاخانه سنگلج و «طبقه پایین خانه پدری» کاری از آبادان به کارگردانی علی حیدری ساعت ۱۶:۳۰ در تالار هنر اجرا می‌شوند.
ساعت ۱۷:۳۰ «با کاروان سوخته»  نوشته علیرضا کوشک جلالی، به کارگردانی سیدحمید سجادی از رفسنجان در سالن انتظامی خانه هنرمندان و ساعت ۱۷ «آواز زنی در گورستان» اثر مسلم نارکی از گچساران در تالار حافظ میزبان مخاطبان هستند.

تمرین-اجرا
«Idle Arts»  تمرین اجرای احسان شایانفر ساعت ۱۱ و ۱۵ به مدت 90 دقیقه در تئاتر آفتاب اجرا می‌شود.

بخش خارج از صحنه
نمایش محیطی، گردشی «طلوع آفتاب» به کارگردانی سعید بهنام پس از سه روز امروز همزمان با طلوع آفتای به پایان رسید.
نمایش «مرگ» به نویسندگی و کارگردانی عرفان شیرنگی، از امروز ساعت 17 در محوطه دانشگاه تربیت مدرس، اجرای خود را آغاز می‌کند.
«مناظر مجرم» به کارگردانی دریس ورهوفن،  از ساعت 14 تا 22 میزبان تماشاگران خود در گالری ایرانشهر است.
نمایش «نرگس» کاری از حسین توازنی‌زاده هم امروز ساعت ۱۴ و ۱۶ در خانه‌ای قدیمی به آدرس خیابان انقلاب، بین تقاطع حافظ و میدان فردوسی، روبه‌روی دانشگاه جامع علمی کاربردی، پلاک 872 دومین روز جشنواره‌ای خود را می‌گذراند.

 «نمایش گردهمایی والدین» به کارگردانی میخاییل چارکویامی از گرجستان که روز گذشته در اولین اجرای خود با استقبال مخاطبان روبرو شد در عمارت روبرو ساعت 20:30 اجرا می‌شود. پیش از این نمایش در ساعت ۱۶ این عمارت میزبان تماشاگران "دیدنی یا هرطور شما دوست دارید" به کارگردانی جعفر حجازی و "نادیدنی" از حوزه کاربردی به کارگردانی بابک حجری است.
محوطه خانه هنرمندان از ساعت ۱۶ با نمایش های "تولیدی لیلی و مجنون" به کارگردانی پژمان شاهوردی از بروجرد و "چای تلخ‌پهلو" به کارگردانی حامد مهریزی‌زاد  و ستر وزیری یزدی از یزد میزبان علاقمندان به تئاتر خیابانی است. محوطه تئاتر شهر نیز از ساعت ۱۶:۳۰ به ترتیب میزبان نمایش‌های "گیلدخت"، "صادره از اروند"، "چهارراه" و "سرنخ" است.

بخش فرااجرایی
کارگاه «آنتیگون: حق سخن» توسط جورجینا کاکوداکی هنرمند یونانی، امروز از ساعت 10 تا 17 در دانشگاه تهران، سالن سمندریان برگزار می‌شود. کارگاه «آنتیگون: حق سخن» ورکشاپ آموزشی است که به جستجو در ایده‌ها و کشمکش‌های آنتیگون سوفوکل می‌پردازد. هدف این کار تشویق هنرجويان تئاتر به پیدا کردن صدای شخصی و درونی خودشان است.
هزینه شرکت در این کارگاه تک‌جلسه‌ای 30هزار تومان است و علاقمندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام با شماره 09127166322 تماس بگیرند.
این کارگاه ظرفیت محدودی دارد .

یادآوری
دو نمایش آف‌استیج "منزل به منزل" از فرانسه در باغ کتاب و "ریموت تهران" محصول کمپانی ریمینی پروتکل در پارک شفق که در روزهای اول جشنواره با استقبال مخاطبان روبرو شده‌اند، روز هفتم جشنواره را هم آغاز می‌کنند.
 کانال پایگاه خبری تئاتر:  https://t.me/onlytheater

صفحه اینستاگرام پایگاه خبری تئاتر: https://www.instagram.com/theater.theater


صفحه رسمی سایت خبری تئاتر در تلگرام

https://telegram.me/onlytheater
تلگرام،تاتر در تلگرام،اخبار تاتر در تلگرام،تاتر جدید،تئاتر جدید،نمایش جدید،تاتر جدید در تهران،تاتر در تهران،تماشای تاتر در تهران،تئاتر جدید،تئاتر جدید در تهران،تئاتر در تهران،تئاتر تهران،تاتر تهران،تماشای تئاتر در تهران،تئاتر ایران،اخبارتیاتر،jmhjvU،jhjvUتیاتر،تاتر،تئاتر ایران،تاتر ایران،تیاتر ایران،تاتر،مرجع تئاتر،پایگاه خبری تئاتر،سایت خبری تئاتر،ایران،art iran،تئاتر،تئاتر ایران،سایت تئاتر،تئاتر سایت،فرهنگی هنری،«تئاتر»،خبر تئاتر،خبر جدید تئاتر،جدیدترین اخبار تئاتر ایران،اخبار تئاتر ایران،خبرهای تئاتر،تئاتری ها،درباره تئاتر،تئاتر؟کجا؟کی؟عوامل؟بلیت؟،Iranian Theater News،theater iran،theater،iran art،art iran،theater ir،iran

 


کلیدواژه ها:

سی‌ و ششمین جشنواره بین المللی تئاتر فجرجشنواره تئاتر فجرتئاتر فجرتاتر فجراخبار جشنواره تئاتر فجرتیاتر فجرتاتر فجرجشنواره تاتر فجرجشنواره تیاتر فجرتیاترتیاتر تهرانتیاتر جدیدتاتر جدیدتئاتر جدیدنمایش جدیدتاتر جدید در تهرانتاتر در تهرانتماشای تاتر در تهرانپایگاه خبری تئاترخبر تاترخبر تیاترسایت خبری تاترسایت خبری تئاترتئاتر ایراناخبارتیاترjmhjvUjhjvUتیاترتاترتئاتر ایرانتاتر ایرانتیاتر ایرانتاترمرجع تئاترپایگاه خبری تئاترسایت خبری تئاترایرانart iranتئاترتئاتر ایرانسایت تئاترتئاتر سایتفرهنگی هنری«تئاتر»خبر تئاترخبر جدید تئاترجدیدترین اخبار تئاتر ایراناخبار تئاتر ایرانخبرهای تئاترتئاتری هادرباره تئاترتئاتر؟کجا؟کی؟عوامل؟بلیت؟Iranian Theater Newstheater irantheateriran artart irantheater iriran
نظر شما


captcha
  • گزارش تصویری/ نمایش آمادئوس
  • اختتامیه بیست و چهارمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان
  •  گزارش تصویری- نمایش پیشی خورد - کارگردان : پوریا گلستانی
  • گزارش تصویری- نمایش صعود مقاومت پذیر آرتورواویی- کارگردان: امیر دژاکام
  • گزارش تصویری نمایش «محفل بی عاری»  کارگردان سیاوش بهادری راد‎
اینستاگرام پایگاه خبری تئاتر
کانال تلگرام پایگاه خبری تئاتر
فراخوان همکاری با سایت خبری تئاتر
.
مجله الکترونیکی «تاسیان»

logo-samandehi