امتیاز دهی امتیاز دهی امتیاز دهی
امتیازدهی امتیازدهی امتیازدهی امتیازدهی امتیازدهی
139611044
چهارشنبه 4 بهمن 1396 و ساعت 15:18:31
سایت خبری تئاتر - قائم‌ مقام جشنواره تئاتر فجر در شبکه چهار

.

سایت خبری تئاتر - قائم‌ مقام جشنواره تئاتر فجر در شبکه چهار

.

علی اصغر دشتی قائم مقام دبیر جشنواره تئاتر فجر امروز مهمان «مهانخانه» می شود.

 

پایگاه خبری تئاتر: «مهمان خانه» عنوان مجله ظهرگاهی شبکه چهار سیما است که از شنبه تا چهارشنبه با اجرای امیرحسین مدرس روانه آنتن پخش می شود. این مجله تلویزیونی امروز چهارشنبه ۴ بهمن ماه میزبان چهار مهمان در حوزه های مختلف فرهنگی و پزشکی است.

امیرحسین مدرس در یک بخش میزبان علی اصغر دشتی قائم مقام دبیر جشنواره تئاتر فجر و لیلی رشیدی مدیر تشریفات بخش خارج از صحنه جشنواره خواهد بود و با آنها در خصوص نحوه برگزاری جشنواره امسال گفتگو می کند.

محمود معظمی کارآفرین و سخنور انگیزشی حرفه ای در کانادا و ایران و بنیانگذار مکتب «کمال» مهمان دیگر «مهمانخانه» است که با مخاطبان در خصوص موضوع «خودت را دوست بدار و کمک کن تا دیگران نیز خود را بیشتر دوست داشته باشند» با مخاطبان گفتگو می کند.

در بخش دیگری از برنامه معصومه قاسمی دارای دکترای تخصصی در روانشناسی مهمان برنامه است که با مخاطبان در زمینه اختلالات یادگیری خواندن و نوشتن در کودکان و نوجوانان صحبت می کند.

«مهمانخانه» با رویکرد سبک زندگی ایرانی - اسلامی به تهیه کنندگی سیدمحمدرضا ضرغامی از شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۱۴:۳۰ تا ۱۶ روی آنتن شبکه چهار سیما می‌رود.


 کانال پایگاه خبری تئاتر:  https://t.me/onlytheater

صفحه اینستاگرام پایگاه خبری تئاتر: https://www.instagram.com/theater.theater


صفحه رسمی سایت خبری تئاتر در تلگرام

https://telegram.me/onlytheater
تلگرام،تاتر در تلگرام،اخبار تاتر در تلگرام،تاتر جدید،تئاتر جدید،نمایش جدید،تاتر جدید در تهران،تاتر در تهران،تماشای تاتر در تهران،تئاتر جدید،تئاتر جدید در تهران،تئاتر در تهران،تئاتر تهران،تاتر تهران،تماشای تئاتر در تهران،تئاتر ایران،اخبارتیاتر،jmhjvU،jhjvUتیاتر،تاتر،تئاتر ایران،تاتر ایران،تیاتر ایران،تاتر،مرجع تئاتر،پایگاه خبری تئاتر،سایت خبری تئاتر،ایران،art iran،تئاتر،تئاتر ایران،سایت تئاتر،تئاتر سایت،فرهنگی هنری،«تئاتر»،خبر تئاتر،خبر جدید تئاتر،جدیدترین اخبار تئاتر ایران،اخبار تئاتر ایران،خبرهای تئاتر،تئاتری ها،درباره تئاتر،تئاتر؟کجا؟کی؟عوامل؟بلیت؟،Iranian Theater News،theater iran،theater،iran art،art iran،theater ir،iran

 


کلیدواژه ها:

علی اصغر دشتیسی‌ و ششمین جشنواره بین المللی تئاتر فجرجشنواره تئاتر فجرتئاتر فجرتاتر فجراخبار جشنواره تئاتر فجرتیاتر فجرتاتر فجرجشنواره تاتر فجرجشنواره تیاتر فجرتیاترتیاتر تهرانتیاتر جدیدتاتر جدیدتئاتر جدیدنمایش جدیدتاتر جدید در تهرانتاتر در تهرانتماشای تاتر در تهرانپایگاه خبری تئاترخبر تاترخبر تیاترسایت خبری تاترسایت خبری تئاترتئاتر ایراناخبارتیاترjmhjvUjhjvUتیاترتاترتئاتر ایرانتاتر ایرانتیاتر ایرانتاترمرجع تئاترپایگاه خبری تئاترسایت خبری تئاترایرانart iranتئاترتئاتر ایرانسایت تئاترتئاتر سایتفرهنگی هنری«تئاتر»خبر تئاترخبر جدید تئاترجدیدترین اخبار تئاتر ایراناخبار تئاتر ایرانخبرهای تئاترتئاتری هادرباره تئاترتئاتر؟کجا؟کی؟عوامل؟بلیت؟Iranian Theater Newstheater irantheateriran artart irantheater iriran
نظر شما


captcha
  • گزارش تصویری/ نمایش آمادئوس
  • اختتامیه بیست و چهارمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان
  •  گزارش تصویری- نمایش پیشی خورد - کارگردان : پوریا گلستانی
  • گزارش تصویری- نمایش صعود مقاومت پذیر آرتورواویی- کارگردان: امیر دژاکام
  • گزارش تصویری نمایش «محفل بی عاری»  کارگردان سیاوش بهادری راد‎
اینستاگرام پایگاه خبری تئاتر
کانال تلگرام پایگاه خبری تئاتر
فراخوان همکاری با سایت خبری تئاتر
.
مجله الکترونیکی «تاسیان»

logo-samandehi