امتیاز دهی امتیاز دهی امتیاز دهی
امتیازدهی امتیازدهی امتیازدهی امتیازدهی امتیازدهی
139611055
پنج‌شنبه 5 بهمن 1396 و ساعت 16:37:10
سایت خبری تئاتر - اژدهایان مالیخولیایی بر صحنه تالار وحدت

.

سایت خبری تئاتر - اژدهایان مالیخولیایی بر صحنه تالار وحدت

.

نمايش «ملانكولی» یا «مالیخولیای اژدهایان» از كشور فرانسه به كارگرداني فیلیپ کن، از فردا در تالار وحدت به مدت سه شب اجرا می‌شود.پایگاه خبری تئاتر: دکور این نمایش که اثری متفاوت و خلاقانه است و تاکنون اجراهای متعددی در نقاط مختلف جهان داشته، در حال آماده‌سازی است. در «ملانكولی» گروهی از هنرمندان موسیقی هارد راک در یک ماشین سیتروئن AX متوقف در میانه یک چشم‌انداز برفی چیپس سیب‌زمینی می‌خورند.

فیلیپ کن با اصول بازی دومینو پیش می‌رود: آخرین صحنه از نمایش، صحنه اول بعدی را به نمایش می‌گذارد و زمینه وسیعی را برای افکار فراهم می‌کند. اين نمايش در سال 2008 ساخته شده و اجراهاي متعددي را در جهان پشت سر گذاشته است.

فيليپ كن تحصيلكرده هنرهاي تجسمی است. او طی ده سال مجموعه ای را برای تئاتر، اپرا و نمايشگاه طراحی كرد و در سال 2003 كمپانی ويواريوم استوديو را تأسيس نمود و اولين نمايش خود را با عنوان «خستگی بال» كارگردانی كرد. كن جوامع مختلف را زير ميكروسكوپ قرار می‌دهد و به رابطه ميان بشر و طبيعت می‌پردازد. از ديگر نمايش‌های او می‌توان به تجربيات، از طبيعت، بيگ‌بنگ،‌ روز بعد و... اشاره كرد. او از سال 2014 مديرعامل مركز نمايش ملي Nanterre-Amandiers شد.

نمايش «ملانكولی» که در مسابقه تئاتر بین‌الملل این دوره از جشنواره حضور دارد، ۶، ۷ و ۸ بهمن‌ماه ساعت ۲۱ در تالار وحدت به صحنه می‌‌رود.


 کانال پایگاه خبری تئاتر:  https://t.me/onlytheater

صفحه اینستاگرام پایگاه خبری تئاتر: https://www.instagram.com/theater.theater


صفحه رسمی سایت خبری تئاتر در تلگرام

https://telegram.me/onlytheater
تلگرام،تاتر در تلگرام،اخبار تاتر در تلگرام،تاتر جدید،تئاتر جدید،نمایش جدید،تاتر جدید در تهران،تاتر در تهران،تماشای تاتر در تهران،تئاتر جدید،تئاتر جدید در تهران،تئاتر در تهران،تئاتر تهران،تاتر تهران،تماشای تئاتر در تهران،تئاتر ایران،اخبارتیاتر،jmhjvU،jhjvUتیاتر،تاتر،تئاتر ایران،تاتر ایران،تیاتر ایران،تاتر،مرجع تئاتر،پایگاه خبری تئاتر،سایت خبری تئاتر،ایران،art iran،تئاتر،تئاتر ایران،سایت تئاتر،تئاتر سایت،فرهنگی هنری،«تئاتر»،خبر تئاتر،خبر جدید تئاتر،جدیدترین اخبار تئاتر ایران،اخبار تئاتر ایران،خبرهای تئاتر،تئاتری ها،درباره تئاتر،تئاتر؟کجا؟کی؟عوامل؟بلیت؟،Iranian Theater News،theater iran،theater،iran art،art iran،theater ir،iran

 


کلیدواژه ها:

سی‌ و ششمین جشنواره بین المللی تئاتر فجرجشنواره تئاتر فجرتئاتر فجرتاتر فجراخبار جشنواره تئاتر فجرتیاتر فجرتاتر فجرجشنواره تاتر فجرجشنواره تیاتر فجرتیاترتیاتر تهرانتیاتر جدیدتاتر جدیدتئاتر جدیدنمایش جدیدتاتر جدید در تهرانتاتر در تهرانتماشای تاتر در تهرانپایگاه خبری تئاترخبر تاترخبر تیاترسایت خبری تاترسایت خبری تئاترتئاتر ایراناخبارتیاترjmhjvUjhjvUتیاترتاترتئاتر ایرانتاتر ایرانتیاتر ایرانتاترمرجع تئاترپایگاه خبری تئاترسایت خبری تئاترایرانart iranتئاترتئاتر ایرانسایت تئاترتئاتر سایتفرهنگی هنری«تئاتر»خبر تئاترخبر جدید تئاترجدیدترین اخبار تئاتر ایراناخبار تئاتر ایرانخبرهای تئاترتئاتری هادرباره تئاترتئاتر؟کجا؟کی؟عوامل؟بلیت؟Iranian Theater Newstheater irantheateriran artart irantheater iriran
نظر شما


captcha
  • گزارش تصویری/ نمایش آمادئوس
  • اختتامیه بیست و چهارمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان
  •  گزارش تصویری- نمایش پیشی خورد - کارگردان : پوریا گلستانی
  • گزارش تصویری- نمایش صعود مقاومت پذیر آرتورواویی- کارگردان: امیر دژاکام
  • گزارش تصویری نمایش «محفل بی عاری»  کارگردان سیاوش بهادری راد‎
اینستاگرام پایگاه خبری تئاتر
کانال تلگرام پایگاه خبری تئاتر
فراخوان همکاری با سایت خبری تئاتر
.
مجله الکترونیکی «تاسیان»

logo-samandehi