امتیاز دهی امتیاز دهی امتیاز دهی
امتیازدهی امتیازدهی امتیازدهی امتیازدهی امتیازدهی
139611072
شنبه 7 بهمن 1396 و ساعت 03:50:59
سایت خبری تئاتر - اتهام آزار جنسی نام وودی آلن را از برادوی خط زد

.

سایت خبری تئاتر - اتهام آزار جنسی نام وودی آلن را از برادوی خط زد

.

نمایشی اقتباسی از فیلمی از وودی آلن که قرار بود در برادوی روی صحنه برود منتفی شد و جای خود را به برنامه دیگری داد.

 

پایگاه خبری تئاتر: در حالی که قرار بود نمایشی با اقتباس از فیلم «گلوله‌ها بر فراز برادوی» وودی آلن در برادوی به صحنه برود، این برنامه لغو شد و جای خود را به کمدی موزیکالی از دوران جز با عنوان «اسکورت خواب‌آلود» داد.

قرار بود اقتباس از فیلم «گلوله‌ها بر فراز برادوی» که سال ۱۹۹۴ ساخته شده از سوی گروه «گوداسپید موزیکال» در برادوی روی صحنه برود.

این سازمان غیرانتفاعی اعلام کرد این نمایش که قرار بود به کارگردانی گوردون گرین‌برگ از سپتامبر ۲۰۱۸ روی صحنه برود، لغو شده است.

گفته شده پس از صحبت‌هایی که اعضای این انجمن، کارمندان و هنرمندان با یکدیگر داشته‌اند به این نتیجه رسیده‌اند که باید جلوی تولید این نمایش گرفته شود.

در بیانیه‌ای که به این منظور منتشر شده به موضوع آزار جنسی که به تازگی با شدت و جدیت علیه وودی آلن مطرح شده اشاره شده است و با تاکید بر گزارش‌هایی که در رسانه‌ها منتشر می‌شود، گفته شده وضع بدتر هم شده است.

اواخر سپتامبر ۲۰۱۷ این گروه اعلام کرده بود قصد دارد اثری از وودی آلن را روی صحنه ببرد اما اندکی بعد ماجرای هاروی واینستین مطرح شد و به دنبال آن دیلن فارو دخترخوانده وودی آلن بار دیگر اتهامات خودش را علیه پدرخوانده‌اش مطرح کرد. مصاحبه تلویزیونی او که هفته پیش روی آنتن رفت کار را برای وودی آلن بدتر از همیشه کرد.

به تازگی ماریون کوتیار بازیگر فرانسوی نیز کار با وودی آلن را عجیب خوانده و گفته بود سوال‌هایی دارد که اگر بار دیگر وودی آلن را ببیند مطرح خواهد کرد.

«گلوله‌ها بر فراز برادوی» با بازی جان کیوسک، دایان ویست، جنیفر تیلی، جیم برودبنت، دبی مازار و جک واردن، فیلمی در ژانر کمدی، جنایی و عاشقانه به کارگردانی وودی آلن محصول سال ۱۹۹۴ است.


 کانال پایگاه خبری تئاتر:  https://t.me/onlytheater

صفحه اینستاگرام پایگاه خبری تئاتر: https://www.instagram.com/theater.theater


صفحه رسمی سایت خبری تئاتر در تلگرام

https://telegram.me/onlytheater
تلگرام،تاتر در تلگرام،اخبار تاتر در تلگرام،تاتر جدید،تئاتر جدید،نمایش جدید،تاتر جدید در تهران،تاتر در تهران،تماشای تاتر در تهران،تئاتر جدید،تئاتر جدید در تهران،تئاتر در تهران،تئاتر تهران،تاتر تهران،تماشای تئاتر در تهران،تئاتر ایران،اخبارتیاتر،jmhjvU،jhjvUتیاتر،تاتر،تئاتر ایران،تاتر ایران،تیاتر ایران،تاتر،مرجع تئاتر،پایگاه خبری تئاتر،سایت خبری تئاتر،ایران،art iran،تئاتر،تئاتر ایران،سایت تئاتر،تئاتر سایت،فرهنگی هنری،«تئاتر»،خبر تئاتر،خبر جدید تئاتر،جدیدترین اخبار تئاتر ایران،اخبار تئاتر ایران،خبرهای تئاتر،تئاتری ها،درباره تئاتر،تئاتر؟کجا؟کی؟عوامل؟بلیت؟،Iranian Theater News،theater iran،theater،iran art،art iran،theater ir،iran

 


کلیدواژه ها:

برادویوودی آلنپایگاه خبری تئاترخبر تاترخبر تیاترسایت خبری تاترسایت خبری تئاترتئاتر ایراناخبارتیاترjmhjvUjhjvUتیاترتاترتئاتر ایرانتاتر ایرانتیاتر ایرانتاترمرجع تئاترپایگاه خبری تئاترسایت خبری تئاترایرانart iranتئاترتئاتر ایرانسایت تئاترتئاتر سایتفرهنگی هنری«تئاتر»خبر تئاترخبر جدید تئاترجدیدترین اخبار تئاتر ایراناخبار تئاتر ایرانخبرهای تئاترتئاتری هادرباره تئاترتئاتر؟کجا؟کی؟عوامل؟بلیت؟Iranian Theater Newstheater irantheateriran artart irantheater iriran
نظر شما


captcha
  • گزارش تصویری/ نمایش آمادئوس
  • اختتامیه بیست و چهارمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان
  •  گزارش تصویری- نمایش پیشی خورد - کارگردان : پوریا گلستانی
  • گزارش تصویری- نمایش صعود مقاومت پذیر آرتورواویی- کارگردان: امیر دژاکام
  • گزارش تصویری نمایش «محفل بی عاری»  کارگردان سیاوش بهادری راد‎
اینستاگرام پایگاه خبری تئاتر
کانال تلگرام پایگاه خبری تئاتر
فراخوان همکاری با سایت خبری تئاتر
.
مجله الکترونیکی «تاسیان»

logo-samandehi