امتیاز دهی امتیاز دهی امتیاز دهی
امتیازدهی امتیازدهی امتیازدهی امتیازدهی امتیازدهی
139611081
يكشنبه 8 بهمن 1396 و ساعت 12:00:04
سایت خبری تئاتر - آخرین روز جشنواره تئاتر فجر چگونه می‌گذرد؟

.

سایت خبری تئاتر - آخرین روز جشنواره تئاتر فجر چگونه می‌گذرد؟

.

امروز یکشنبه هشتم بهمن‌ماه، یازدهمین و آخرین روز اجراهای جشنواره سی‌و‌ششم بین‌المللی تئاتر فجر، است. مراسم اختتامیه این دوره فردا برگزار می‌شود.


پایگاه خبری تئاتر: سی و ششمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر در روز دهم خود میزبان اجراهای مختلف تئاتری است.

نمایش‌های صحنه‌ای
 تالار وحدت ساعت 21 میزبان آخرین اجرای «ملانکولی» از فرانسه به کارگردانی فیلیپ کن است.
آرش دادگر نیز با سومین روز اجرای خود در کارگاه دکور تالار وحدت، ساعت ۱۸  و ۲۱ به کار «اسب» در جشنواره پایان می‌دهد.

سالن اصلی تئاترشهر پس از گذراندن یک روز آماده‌سازی دکور نمایش مریم کاظمی امشب ساعت ۱۹ میزبان مخاطبان اجرای "خسیس" است.

«افسانه ببر» کاری از صدرالدین زاهد به با دو اجرای ساعت 18 و 20:30 در تالار چهارسو اجرا می‌شود. دبیرخانه جشنواره به دلیل استقبال مخاطبان از این نمایش، اجرای ساعت ۱۸ را فرای برنامه اولیه جشنواره، برای افسانه ببر تدارک دید.

«هفت روز از تیر 60» کاری از کامران شهلایی و محمد لارتی ساعت 16 و 18:30 در تالار سایه روی صحنه می‌رود.

«شرقی غمگین» نوشته سجاد افشاریان و به کارگردانی سعید زارعی که در اجرای عمومی با استقبال مخاطبان مواجه شد، به مدت 70 دقیقه در دو سانس 16:30 و 19 در تالار قشقایی اجرا می‌شود.

«دشمن مردم» کاری از سینا راستگو ساعت 16 و 18 در تالار مولوی به صحنه می‌رود.

«100%» مرتضی اسماعیل کاشی که پیش از آغاز جشنواره اجرای عمومی‌اش به پایان رسید ساعت 17 و 20 در سالن ناظرزاده کرمانی تماشاخانه ایرانشهر اجرا می‌شود.

«شاه اسماعیل» حسین نوشیر نیز در ساعت 18 و 21 در سالن سمندریان میزبان تاشاگران است.
«خط آبی» کاری از یونان به آنتونیس کوتروپیس ساعت 17 و 20 در دومین روز اجرایش در تالار حافظ به صحنه می‌رود.

سالن انتظامی خانه هنرمندان  ساعت 17:30 و 19:30میزبان «تنهایی مفرد من» کاری از پیمان محمدی می‌آبادی از شمیرانات است.

«میر مُهَنا» کاری از سیروس کهوری نژاد نیز در روز پایانی جشنواره، ساعت 17 و 19 در تماشاخانه سرو اجرا می‌شود.

تمرین-اجرا
احسان همت در کاری مشترک با بلژیک به نام «جادویت می‌کنم» آخرین تمرین-اجرای جشنواره سی‌وششم را به صحنه می‌برد. این نمایش ساعت 11 و 15 در تئاتر آفتاب اجرا می‌شود.این اثر جستجویی در خلق کورئوگرافی با ایده محدود کردن حرکت است.

بخش خارج از صحنه
خانه‌به‌دوشان فرانسوی اجرای «منزل به منزل» پس از 10 روز اجرای مداوم بالاخره در روز یازدهم به سرمنزل رسیدند و امروز ساعت 10، در باغ کتاب تهران نمایش «منزل خودتونه» را اجرا می‌کنند. این نمایش طی ورکشاپی که با حضور دانشجویان رشته های هنری مختلف  در این چندروز برگزار شد، تولید شده است.

«ریموت تهران» نیز که قرار بود امروز به اجرای خود پایان دهد، به دلیل استقبال بالای مخاطبان، فردا برای دو سانس 10 و 14  تمدید شد .

نمایش «اِن اِی» تنها اثر حوزه کاربردی بخش خارج از صحنه است که در روز آخر جشنواره اجرا می‌شود. این نمایش به کارگردانی میثم کرمی ساعت 16 در محوطه خانه هنرمندان و 18:30 در محوطه تئاترشهر میزبان مخاطبان است.

«گردهمایی والدین» نیز امشب ساعت 20:30 در عمارت روبرو به اجرای شش ‌شب خود پایان می‌دهد.
نمایش «نرگس» کاری از حسین توازنی‌زاده هم امروز ساعت ۱۴ و ۱۶، پس از یک هفته اجرا، در خانه‌ای قدیمی به آدرس خیابان انقلاب، بین تقاطع حافظ و میدان فردوسی، روبه‌روی دانشگاه جامع علمی کاربردی، پلاک 872 به اتمام می‌رسد.

 محوطه تئاترشهر از ساعت ۱۶:۳۰ میزبان نمایش‌های "چهارراه" گلرخ نفیسی، "موسیای آسیایی" کاری از حامد مهریزی‌زاده از یزد و "کتو" کاری از آندریا نوشاد است. "چای تلخ‌پهلو" کاری از حامد مهریزی زاده و ستار وزیری یزدی از یزد، ساعت ۱۱ در باغ کتاب اجرا می‌شود. عمارت روبرو نیز  ساعت ۱۶ با نمایش "نادیدنی یا هرطور شما دوست دارید" میزبان مخاطبان است.

اختتامیه سی‌وششمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر، به دبیری فرهاد مهندس‌پور فردا نهم بهمن‌ماه، ساعت ۱۸:۳۰ در تالار وحدت برگزار می‌شود. کانال پایگاه خبری تئاتر:  https://t.me/onlytheater

صفحه اینستاگرام پایگاه خبری تئاتر: https://www.instagram.com/theater.theater


صفحه رسمی سایت خبری تئاتر در تلگرام

https://telegram.me/onlytheater
تلگرام،تاتر در تلگرام،اخبار تاتر در تلگرام،تاتر جدید،تئاتر جدید،نمایش جدید،تاتر جدید در تهران،تاتر در تهران،تماشای تاتر در تهران،تئاتر جدید،تئاتر جدید در تهران،تئاتر در تهران،تئاتر تهران،تاتر تهران،تماشای تئاتر در تهران،تئاتر ایران،اخبارتیاتر،jmhjvU،jhjvUتیاتر،تاتر،تئاتر ایران،تاتر ایران،تیاتر ایران،تاتر،مرجع تئاتر،پایگاه خبری تئاتر،سایت خبری تئاتر،ایران،art iran،تئاتر،تئاتر ایران،سایت تئاتر،تئاتر سایت،فرهنگی هنری،«تئاتر»،خبر تئاتر،خبر جدید تئاتر،جدیدترین اخبار تئاتر ایران،اخبار تئاتر ایران،خبرهای تئاتر،تئاتری ها،درباره تئاتر،تئاتر؟کجا؟کی؟عوامل؟بلیت؟،Iranian Theater News،theater iran،theater،iran art،art iran،theater ir،iran

 


کلیدواژه ها:

سی‌ و ششمین جشنواره بین المللی تئاتر فجرجشنواره تئاتر فجرتئاتر فجرتاتر فجراخبار جشنواره تئاتر فجرتیاتر فجرتاتر فجرجشنواره تاتر فجرجشنواره تیاتر فجرتیاترتیاتر تهرانتیاتر جدیدتاتر جدیدتئاتر جدیدنمایش جدیدتاتر جدید در تهرانتاتر در تهرانتماشای تاتر در تهرانپایگاه خبری تئاترخبر تاترخبر تیاترسایت خبری تاترسایت خبری تئاترتئاتر ایراناخبارتیاترjmhjvUjhjvUتیاترتاترتئاتر ایرانتاتر ایرانتیاتر ایرانتاترمرجع تئاترپایگاه خبری تئاترسایت خبری تئاترایرانart iranتئاترتئاتر ایرانسایت تئاترتئاتر سایتفرهنگی هنری«تئاتر»خبر تئاترخبر جدید تئاترجدیدترین اخبار تئاتر ایراناخبار تئاتر ایرانخبرهای تئاترتئاتری هادرباره تئاترتئاتر؟کجا؟کی؟عوامل؟بلیت؟Iranian Theater Newstheater irantheateriran artart irantheater iriran
نظر شما


captcha
  • گزارش تصویری/ نمایش آمادئوس
  • اختتامیه بیست و چهارمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان
  •  گزارش تصویری- نمایش پیشی خورد - کارگردان : پوریا گلستانی
  • گزارش تصویری- نمایش صعود مقاومت پذیر آرتورواویی- کارگردان: امیر دژاکام
  • گزارش تصویری نمایش «محفل بی عاری»  کارگردان سیاوش بهادری راد‎
اینستاگرام پایگاه خبری تئاتر
کانال تلگرام پایگاه خبری تئاتر
فراخوان همکاری با سایت خبری تئاتر
.
مجله الکترونیکی «تاسیان»

logo-samandehi