امتیاز دهی امتیاز دهی امتیاز دهی
امتیازدهی امتیازدهی امتیازدهی امتیازدهی امتیازدهی
139611135
جمعه 13 بهمن 1396 و ساعت 12:25:08
سایت خبری تئاتر - اجرای دو نمایش جدید در «پالیز»

.

سایت خبری تئاتر - اجرای دو نمایش جدید در «پالیز»

.

«سلام، خداحافظ» و «مرگ،دوشیزه» دو نمایش جدید تولید شده در کمپانی تئاتر امید ایران و پادمآرت است که بناست از ٢٦ بهمن ماه در سالن شماره‌ی ٢ تماشاخانه‌ی پالیز به روی صحنه بروند.

 

پایگاه خبری تئاتر: نمایش "سلام ، خداحافظ" نوشته‌ی آثول فوگارد نویسنده آفریقای جنوبی‌ست که قصه‌ی دختر جوانی را می‌گوید که در آرزوی زندگی آزاد از خانه پدری فرار کرده و بعد از دوازده سال به آنجا باز می‌گردد و با برادرش مواجه میشود.

کارگردانی این اثر بر عهده خشایار خلیلی‌خانی است؛ همچنین نمایش "مرگ و دوشیزه" نوشته‌ی آریل دورفمان نویسندهی شهیر آرژانتینی؛ روایت‌گرِ بخشی از وقایعِ پس از کودتا و انقلاب شیلیست که کارگردانی آن را سینا راستگو بر عهده دارد.

پانته آقدیریان و محمد رضا هاشمی بازیگران «سلام،خداحافظ» هستند و زهرا بهروزمنش، محمد حبیبی، رضا داوودوندی، محمد مسگری و منصور نصیری در «مرگ و دوشیزه» به ایفای نقش میپردازند.

این کمپانی در سال گذشته ، نمایشهای همچون "افسون معبد سوخته"، "نامه های عاشقانه از خاورمیانه" و "هملت تهران ٢٠١٧"به کارگردانی کیومرث مرادی و هم چنین نمایش "دشمن مردم" به کارگردانی سینا راستگو را تولید کرده است.

این کمپانی در رویدادی جدید هم زمان با افتتاح اولین "انستیتو تخصصی دراماتیک ایران « پادمآرت»" اقدام به اجرای این نمایش‌ها به طور همزمان کرده است.

تولید دیگر این کمپانی که قرار است از اواسط اسفند ماه بر روی صحنه برود، نمایشنامه‌ی معروف تنسی ویلیامز، "باغ وحش شیشه‌ای" است که کارگردانی آن را  کیهان پرچمی بر عهده دارد و بازیگران ان وحید رزاقی ،آرمیتا فرورنده، شایلین اسداللهی، سامان سیوس خواهند بود.

 

برگزیدگان سی و ششمین جشنواره تئاتر فجر معرفی شدند

تئاتر آبی مایل به صورتی در هشتمین نشست نقد صحنه بررسی می شود

نوشته‌های و نمایش‌نامه‌های چاپ نشده اکبر رادی منتشر می‌شوند

ایتالیا میزبان امیررضا کوهستانی و گروهش می‌شود

حذف لباس و گریم از ۲ بخش مسابقه شوک آور بود

از غُر زدن به تئاترهای خارجی تا پرسش‌های یک مدیر

رکوردداران نامزدی در جشنواره تئاتر فجر

هیات بازبین بخش صحنه ای جشنواره تئاتر تجربه معرفی شد

دیدار با «پولانسکی» در تماشاخانه پالیز

تاکید معاون رئیس جمهور بر تسریع در تخصیص بودجه سالیانه تئاتر

انتشار سه کتاب بهرام بیضایی

«مینی مالیست ها» در تالار ناصرخسرو

پاک کردن ۷۵۰ لیتر خون از صحنه‌ تئاتر شهر!

 
کانال پایگاه خبری تئاتر: 
https://t.me/onlytheater

صفحه اینستاگرام پایگاه خبری تئاتر:
https://www.instagram.com/theater.theater

صفحه رسمی سایت خبری تئاتر در تلگرام

https://telegram.me/onlytheater
تلگرام،تاتر در تلگرام،اخبار تاتر در تلگرام،تاتر جدید،تئاتر جدید،نمایش جدید،تاتر جدید در تهران،تاتر در تهران،تماشای تاتر در تهران،تئاتر جدید،تئاتر جدید در تهران،تئاتر در تهران،تئاتر تهران،تاتر تهران،تماشای تئاتر در تهران،تئاتر ایران،اخبارتیاتر،jmhjvU،jhjvUتیاتر،تاتر،تئاتر ایران،تاتر ایران،تیاتر ایران،تاتر،مرجع تئاتر،پایگاه خبری تئاتر،سایت خبری تئاتر،ایران،art iran،تئاتر،تئاتر ایران،سایت تئاتر،تئاتر سایت،فرهنگی هنری،«تئاتر»،خبر تئاتر،خبر جدید تئاتر،جدیدترین اخبار تئاتر ایران،اخبار تئاتر ایران،خبرهای تئاتر،تئاتری ها،درباره تئاتر،تئاتر؟کجا؟کی؟عوامل؟بلیت؟،Iranian Theater News،theater iran،theater،iran art،art iran،theater ir،iran

 


کلیدواژه ها:

تماشاخانه پالیرپالیزتیاترتیاتر تهرانتیاتر جدیدتاتر جدیدتئاتر جدیدنمایش جدیدتاتر جدید در تهرانتاتر در تهرانتماشای تاتر در تهرانپایگاه خبری تئاترخبر تاترخبر تیاترسایت خبری تاترسایت خبری تئاترتئاتر ایراناخبارتیاترjmhjvUjhjvUتیاترتاترتئاتر ایرانتاتر ایرانتیاتر ایرانتاترمرجع تئاترپایگاه خبری تئاترسایت خبری تئاترایرانart iranتئاترتئاتر ایرانسایت تئاترتئاتر سایتفرهنگی هنری«تئاتر»خبر تئاترخبر جدید تئاترجدیدترین اخبار تئاتر ایراناخبار تئاتر ایرانخبرهای تئاترتئاتری هادرباره تئاترتئاتر؟کجا؟کی؟عوامل؟بلیت؟Iranian Theater Newstheater irantheateriran artart irantheater iriran
نظر شما


captcha
  • گزارش تصویری/ نمایش آمادئوس
  • اختتامیه بیست و چهارمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان
  •  گزارش تصویری- نمایش پیشی خورد - کارگردان : پوریا گلستانی
  • گزارش تصویری- نمایش صعود مقاومت پذیر آرتورواویی- کارگردان: امیر دژاکام
  • گزارش تصویری نمایش «محفل بی عاری»  کارگردان سیاوش بهادری راد‎
اینستاگرام پایگاه خبری تئاتر
کانال تلگرام پایگاه خبری تئاتر
فراخوان همکاری با سایت خبری تئاتر
.
مجله الکترونیکی «تاسیان»

logo-samandehi