امتیاز دهی امتیاز دهی امتیاز دهی
امتیازدهی امتیازدهی امتیازدهی امتیازدهی امتیازدهی
139611239
دوشنبه 23 بهمن 1396 و ساعت 12:29:20
سایت خبری تئاتر - گروه گاراژ «ورکشاپ/دمونستریشن» مردم‌شناسی برگزار می‌کند

.

سایت خبری تئاتر - گروه گاراژ «ورکشاپ/دمونستریشن» مردم‌شناسی برگزار می‌کند

.

گروه تئاتری گاراژ با مشارکت گروه مطالعات آموزشی انجمن مطالعات فرهنگی دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه تهران، ورکشاپ/دمونستریشن مردم‌شناسی برگزار می‌کند

 

پایگاه خبری تاتر: گاراژتیاتر یک کمپانی مستقل تئاتر است که در حوزه تئاتر آزمایشگاهی فعالیت می‌کند. این کمپانی در سال ۱۳۹۵ به‌خاطر توسعه تکنیک‌های بازیگری و اجرا و همچنین فعالیت‌های پژوهشی و اجرایی، به‌عنوان برترین گروه تئاتر ایران انتخاب شد. همچنین این کمپانی نامزد دریافت جایزه بین‌المللی الن استوارت، که یکی از جوایز معتبر حوزه تئاتر و نمایش است، می‌باشد.

گروه تئاتر گاراژ در حال اجرای یک ورک‌شاپ/ دمونستریشن اجتماعی در حوزه مردم‌شناسی فرهنگ است. این برنامه که در حوزه انسان‌شناسی فرهنگ قرار می‌گیرد، با مشارکت گروه مطالعات آموزشی انجمن مطالعات فرهنگی دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه تهران برگزار می‌شود و مستندات حاصل از این پروژه در ژورنال‌های علمی و دانشگاهی داخل و خارج از ایران منتشر خواهد شد.
 
گاراژتیاتر در سال آینده میزبان اوجینیو باربا از کارگردانان شناخته شده صد سال اخیر تئاتر جهان است. ایشان قرار است به عنوان میهمان گاراژتیاتر، در یک روز اجراها و مستنداتی از شیوه پژوهشی این گروه را مشاهده کنند و ورک‌شاپی در حوزه مردم‌شناسی فرهنگ برگزار کنند. مستندات ورک‌شاپ/ دمونستریشن اجتماعی این دوره به صورت مستندی در آن روز پخش خواهد شد.
 
گاراژتیاتر علاقه‌مند به مشارکت با دیگر نهادهای فعال اجتماعی در این پروژه فرهنگی است. در این مشارکت، گاراژ ‌تیاتر چند روز ورک‌دمونستریشن خود را که شامل امکان مشاهده تمرین آن روز گاراژست، به همراه چند اجرای خود، در مکانی با حضور نهاد مربوط و مخاطبان نهاد مربوط انجام می‌دهد. گاراژ علاوه بر ثبت ویدیویی این اتفاق از خرد جمعی افراد شرکت کننده(مشاهده‌گران) استفاده می‌کند.
 
امور بین‌الملل مرکز هنرهای نمایشی کل کشور در جریان این فعالیت‌ گاراژ قرار دارند. در صورت علاقه‌مندی، مستندات ویدیویی پس از تدوین در گاراژ در اختیار موسسه‌های مشارکت‌کننده قرار داده می‌شود و اخبار آن در صورت تمایل آن موسسه/ نهاد توسط تیم گاراژ در رسانه‌های معتبر کشور منتشر می‌شود.
 
تیم پژوهش اجرایی گاراژتیاتر علاقه‌مند به همکاری با موسسه‌های فعال در حوزه اجتماعی/ فرهنگی/ پژوهشی می‌باشد. در صورت تمایل به شرکت در این ورک‌شاپ/ دمونستریشن اجتماعی گاراژ، اطلاعات خود را از طریق فرم مشارکت ارسال کنید.


کلیدواژه ها:

گروه تئاتر گاراژفراخوانتیاترتیاتر تهرانتیاتر جدیدتاتر جدیدتئاتر جدیدنمایش جدیدتاتر جدید در تهرانتاتر در تهرانتماشای تاتر در تهرانپایگاه خبری تئاترخبر تاترخبر تیاترسایت خبری تاترسایت خبری تئاترتئاتر ایراناخبارتیاترjmhjvUjhjvUتیاترتاترتئاتر ایرانتاتر ایرانتیاتر ایرانتاترمرجع تئاترپایگاه خبری تئاترسایت خبری تئاترایرانart iranتئاترتئاتر ایرانسایت تئاترتئاتر سایتفرهنگی هنری«تئاتر»خبر تئاترخبر جدید تئاترجدیدترین اخبار تئاتر ایراناخبار تئاتر ایرانخبرهای تئاترتئاتری هادرباره تئاترتئاتر؟کجا؟کی؟عوامل؟بلیت؟Iranian Theater Newstheater irantheateriran artart irantheater iriran
نظر شما


captcha
  • گزارش تصویری/ نمایش آمادئوس
  • اختتامیه بیست و چهارمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان
  •  گزارش تصویری- نمایش پیشی خورد - کارگردان : پوریا گلستانی
  • گزارش تصویری- نمایش صعود مقاومت پذیر آرتورواویی- کارگردان: امیر دژاکام
  • گزارش تصویری نمایش «محفل بی عاری»  کارگردان سیاوش بهادری راد‎
اینستاگرام پایگاه خبری تئاتر
کانال تلگرام پایگاه خبری تئاتر
فراخوان همکاری با سایت خبری تئاتر
.
مجله الکترونیکی «تاسیان»

logo-samandehi