امتیاز دهی امتیاز دهی امتیاز دهی
امتیازدهی امتیازدهی امتیازدهی امتیازدهی امتیازدهی
139612078
دوشنبه 7 اسفند 1396 و ساعت 14:15:21
سایت خبری تئاتر - دانشجویان سینما و تئاتر به سخنان رییس دانشکده واکنش نشان دادند

.

سایت خبری تئاتر - دانشجویان سینما و تئاتر به سخنان رییس دانشکده واکنش نشان دادند

.

دانشجویان دانشکده سینما و تئاتر به سخنان اسماعیل شفیعی رییس این دانشکده در ارتباط با تحصن دانشجویان واکنش نشان دادند.

 

پایگاه خبری تئاتر: دانشجویان دانشکده سینما و تئاتر در پاسخ به گفتگوی اسماعیل شفیعی رییس دانشکده سینما و تئاتر که به تحصن دانشجویی روز شنبه ۵ اسفند ماه دانشجویان واکنش نشان داده بود، بیانیه ای را منتشر کردند.

در این بیانیه آمده است:

«در ابتدا لازم می دانیم اعلام کنیم انتشار این خبر در ساعت ۱۳ روز شنبه درست در زمانی اتفاق افتاد که تحصن همچنان بر پا بود. یعنی پیش از آنکه  ریاست محترم دانشکده گوشی شنوا برای حرف های دانشجویان خود داشته باشد به این اعتراض به صورت رسمی واکنش نشان داد. این امر، نشانی از بی اهمیت جلوه دادن دانشجو و عدم پذیرش و مواجهه صحیح با نظرات دانشجویان توسط جناب شفیعی را هر چه بیشتر آشکار می سازد.

جناب دکتر شفیعی، ریاست محترم دانشکده سینما و تئاتر، جایگاه شما جایگاهی مدیریتی است. مدیریت منابع مالی، انسانی، سخت افزاری و... مدیریت به معنای تلاش برای حل مشکلات، مشکلاتی که چندین راه حل دارند ولی گویی تنها یک راه حل برای آنها می بینید. مشکل عدم تخصیص بودجه برای تهیه تجهیزات مطرح شد ولی مشکل نبود سیستم نظارتی بر تجهیزات موجود بی پاسخ ماند و به راه حل های پیشنهادی بهینه به منظور تامین تجهیزات بی توجهی شد.

مشکل سیستم آموزشی نامناسب و هیات علمی های ناکارآمد مطرح شد، ولی راه حل شما راه اندازی سیستم نظارتی توسط دانشجویان بود که در انتها به آن افزودید: «مطمئن نباشید نتیجه بدهد.»

ما دانشجویان با استناد به منشور حقوق دانشجویی، قوانین آموزشی دانشگاه و وزارت علوم و اساسنامه مشترک انجمن ها و تشکل های دانشگاه هنر جلو آمدیم، اساسنامه را برایتان خواندیم و در پاسخ شنیدیم: «دانشکده هیات حقوقی ندارد.» پس ادعا نکنید که دانشجویان از حقوق خود آگاه نیستند. اگر حقوقی در میان باشد، ما بر آن آگاهیم.

ادعای جناب شفیعی مبنی بر پرورش ۹۰ درصد از سینماگران کشور در دانشکده نیز می بایست مبتنی بر ارایه آمار رسمی باشد زیرا بر همگان آشکار است که چنین ادعایی بدون وجود سند و مدرک فاقد اعتبار و ارزش است.

همچنین مهم جلوه دادن نقش «استعداد صرف» برای پیشرفت دانشجویان این دانشکده، شانه خالی کردن از مسئولیت های آموزشی است و از طرف دانشجویان قطعا با واکنش مواجه خواهد شد. پیشرفت تنها کمی مبتنی بر استعداد، بلکه غالبا مبتنی بر شیوه صحیح آموزش است.

در پایان اعلام می داریم که به دانشجویان همچنان پاسخ و تضمین قابل استنادی ارایه نشده است و این کنش اعتراضی تا برآورده ساختن نیازهای ابتدایی و به حق آموزشی دانشجویان، ادامه خواهد داشت.»


 

اصغر نوری: داورها در ایران بیانیه‌اشان را جدی نمی‌گیرند

زیر پوست سیاه آدینه

سانسور خودخواسته شخصیت‌ها در اداره تئاتر

بازگشت «مایلند» به صحنه تئاتر

اولین نمایشنامه‌های دوشخصیتی مجموعه «دنیای مدرن تئاتر» عرضه شد

برپایی پنجمین دوره نمایشنامه خوانی مرکز تئاتر مولوی

«شیرهای خان بابا سلطنه» در نهمین نشست نقد صحنه بررسی می شود

گل‌بازی در ایرانشهر

اجرای نمایش «سنجاب‌ها» در خانه‌ نمایش‌ دا

«شرقی غمگین» دوباره روی صحنه می رود

اتابک نادری با "دپوتات" در تئاتر شهرزاد

نخستین شماره از نشریه «نمایش عروسکی »منتشر شد

«خدا نگهدار آقا» در تماشاخانه انتظامی به صحنه می رود

در نشست تخصصی تئاتر خصوصی/ تئاتر دولتی چه گذشت؟
 


صفحه رسمی سایت خبری تئاتر در تلگرام

https://telegram.me/onlytheater
تلگرام،تاتر در تلگرام،اخبار تاتر در تلگرام،تاتر جدید،تئاتر جدید،نمایش جدید،تاتر جدید در تهران،تاتر در تهران،تماشای تاتر در تهران،تئاتر جدید،تئاتر جدید در تهران،تئاتر در تهران،تئاتر تهران،تاتر تهران،تماشای تئاتر در تهران،تئاتر ایران،اخبارتیاتر،jmhjvU،jhjvUتیاتر،تاتر،تئاتر ایران،تاتر ایران،تیاتر ایران،تاتر،مرجع تئاتر،پایگاه خبری تئاتر،سایت خبری تئاتر،ایران،art iran،تئاتر،تئاتر ایران،سایت تئاتر،تئاتر سایت،فرهنگی هنری،«تئاتر»،خبر تئاتر،خبر جدید تئاتر،جدیدترین اخبار تئاتر ایران،اخبار تئاتر ایران،خبرهای تئاتر،تئاتری ها،درباره تئاتر،تئاتر؟کجا؟کی؟عوامل؟بلیت؟،Iranian Theater News،theater iran،theater،iran art،art iran،theater ir،iran

 

 


کلیدواژه ها:

پایگاه خبری تئاترخبر تاترخبر تیاترسایت خبری تاترسایت خبری تئاترتئاتر ایراناخبارتیاترjmhjvUjhjvUتیاترتاترتئاتر ایرانتاتر ایرانتیاتر ایرانتاترمرجع تئاترپایگاه خبری تئاترسایت خبری تئاترایرانart iranتئاترتئاتر ایرانسایت تئاترتئاتر سایتفرهنگی هنری«تئاتر»خبر تئاترخبر جدید تئاترجدیدترین اخبار تئاتر ایراناخبار تئاتر ایرانخبرهای تئاترتئاتری هادرباره تئاترتئاتر؟کجا؟کی؟عوامل؟بلیت؟Iranian Theater Newstheater irantheateriran artart irantheater iriran
نظر شما


captcha
  • اختتامیه بیست و چهارمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان
  •  گزارش تصویری- نمایش پیشی خورد - کارگردان : پوریا گلستانی
  • گزارش تصویری- نمایش صعود مقاومت پذیر آرتورواویی- کارگردان: امیر دژاکام
  • گزارش تصویری نمایش «محفل بی عاری»  کارگردان سیاوش بهادری راد‎
  • گزارش تصویری - نمایش کافه طره - کارگردان: نوشین تبریزی
اینستاگرام پایگاه خبری تئاتر
کانال تلگرام پایگاه خبری تئاتر
فراخوان همکاری با سایت خبری تئاتر
.
مجله الکترونیکی «تاسیان»
نمایش بنگاه تئاترال