امتیاز دهی امتیاز دهی امتیاز دهی
امتیازدهی امتیازدهی امتیازدهی امتیازدهی امتیازدهی
139702251
سه شنبه 25 ارديبهشت 1397 و ساعت 12:24:58
سایت خبری تئاتر - برگزیدگان ششمین جشنواره ملی تئاتر ایثار معرفی شدند

.

سایت خبری تئاتر - برگزیدگان ششمین جشنواره ملی تئاتر ایثار معرفی شدند

.

ششمین جشنواره ملی تئاتر ایثار شب گذشته با حضور مدیران بنیاد شهید ، مسئولان شهر و استان کرمانشاه ، هنرمندان و شرکت کنندگان جشنواره برگزیدگان خود را شناخت

 

پایگاه خبری تئاتر: داوران بخش صحنه ای ششمین جشنواره تئاتر ایثار در مراسم اختتامیه که در سالن مجتمع فرهنگی هنری انتظار برگزار شد ، برگزیدگان خود را به شرح زیر اعلام کردند:

طراحی بروشور

جایزه این بخش شامل لوح تقدیر و جایزه به طراح بروشور نمایش همه چیز در باره آقای ف ، رامین رستمی از استان کرمانشاه اهدا شد

طراحی لباس

جایزه این بخش شامل لوح تقدیر و جایزه نقدی به طراح لباس نمایش رمان سمپاشی ، راضیه فصیح از میناب اهدا شد

موسیقی

تقدیر: هیات داوران با اهدا لوح تقدیر و جایزه نقدی از آهنگساز نمایش سوز کمانچه در عصر یخبندان ، محسن کولیوندی تقدیر کرد.

موسیقی برگزیده: جایزه این بخش شامل تندیس جشنواره . دیپلم افتخار و جایزه نقدی به طراح وسازنده موسیقی نمایش رمان سمپاشی ، داود پارسا از میناب اهدا شد.

طراحی صحنه

رتبه سوم: جایزه این بخش شامل لوح سپاس و جایزه نقدی به طراح صحنه نمایش ادوارد ، امین پورمند از اهواز تعلق گرفت.

رتبه دوم: جایزه این بخش شامل لوح سپاس و جایزه نقدی به طراح صحنه نمایش کوچه مختار بود ساسان بود سیمین ، رضا کرمی زاده از یاسوج اهدا شد.

رتبه اول: جایزه این بخش شامل تندیس جشنواره . دیپلم افتخار و جایزه نقدی به طراح صحنه  نمایش رمان سمپاشی ، داود پارسا از میناب تعلق گرفت.

بازیگری زن

تقدیر: هیات داوران با اهدا لوح تقدیر و جایزه نقدی از نرگس ممبینی بازیگر نمایش ادوارد از اهواز و

افسانه جوکار بازیگر نمایش رمان سمپاشی از میناب تقدیر کرد.

رتبه سوم: جایزه این بخش شامل لوح سپاس و جایزه نقدی به بازیگر  نمایش یک خط شادی دو خط غم ، هدی حد زاده از بوشهر اختصاص یافت.

رتبه دوم:  جایزه این بخش شامل لوح سپاس و جایزه نقدی به بازیگر  نمایش فراموشی ، پرستش سلطانی از مشهد تقدیم شد.

رتبه اول: جایزه این بخش شامل تندیس جشنواره . دیپلم افتخار و جایزه نقدی به بازیگر نمایش مزون ، پریسا در افشان از شیراز اهدا شد.

بازیگری مرد

تقدیر بازیگر خرد سال: هیات داوران از بازیگران خردسال متین دادگر بازیگر نمایش فراموشی از مشهد و فرهاد فرهادی بازیگر نمایش کوچه مختار بود ساسان و سیمین از یاسوج با اهدا لوح تقدیر و جایزه نقدی تقدیر بعمل آورد.

تقدیر بازیگری مرد: هیات داوران به اتفاق آرا با اهدا لوح تقدیر و جایزه نقدی از هنرمند پیشکسوت تئاتر خوزستان و بازیگر نمایش تو می مانی و چشمها آقای حشمت قاسمی از اهواز و بازیگر نمایش هفت سین سال ۶۳ آقای بهنام محمود زاده از اسفراین تقدیر بعمل آورد.

رتبه سوم: هیات داوران در این بخش دو برگزیده داشت.

 لوح سپاس و جایزه نقدی به بازیگر  نمایش رمان سمپاشی ، جعفر قاسمی از میناب و بازیگر  نمایش رمان سمپاشی ، حسن ذاکری از میناب اهدا شد.

رتبه دوم: هیات داوران در این بخش دو برگزیده داشت.

 لوح سپاس و جایزه نقدی به بازیگر  نمایش روزی روزگاری پامنار ، محمد هادی عطایی از تهران و بازیگر  نمایش سوز کمانچه در عصر یخبندان ، مالک آبسالان از ایلام اهدا شد.

رتبه اول: جایزه این بخش شامل تندیس جشنواره . دیپلم افتخار و جایزه نقدی به بازیگر نمایش همه چیز در باره آقای ف ، سعید زندی از استان کرمانشاه تعلق گرفت.

نمایشنامه نویسی

تقدیر: هیات داوران با اهدا لوح تقدیر و جایزه نقدی از نویسنده نمایشنامه هفت سین سال ۶۳ ، علی میرزا عمادی تقدیر بعمل آورد

رتبه سوم: جایزه این بخش شامل لوح سپاس جایزه نقدی به نویسنده نمایشنامه مزون ، اصغر گروسی اهدا شد.

رتبه دوم: جایزه این بخش شامل لوح سپاس جایزه نقدی به نویسنده نمایشنامه همه چیز در باره آقای ف ، آرش عباسی اهدا شد.

رتبه اول: جایزه این بخش شامل تندیس جشنواره . دیپلم افتخار و جایزه نقدی به نویسنده  نمایشنامه رمان سمپاشی ، رضا گشتاسب اهدا شد.

کارگردانی

تقدیر: هیات داوران با اهدا لوح تقدیر و جایزه نقدی از کارگردان نمایش ویز و نویز ، سید محمد خالقی ازیاسوج تقدیربعمل آورد.

رتبه سوم: جایزه این بخش شامل لوح سپاس جایزه نقدی به کارگردان نمایش این همه آدم شبیه من ، بهداد بلیغ فر از تهران تعلق گرفت.

رتبه دوم: جایزه این بخش شامل لوح سپاس جایزه نقدی به کارگردان نمایش سوز کمانچه در عصر یخبندان ، سعید خیر الهی از ایلام اختصاص یافت.

رتبه اول: جایزه این بخش شامل تندیس جشنواره . دیپلم افتخار و جایزه نقدی به کارگردان نمایش رمان سمپاشی ، حسن ذاکری و داود پارسا از میناب اهدا شد.

هیات داوران بخش صحنه ای جشنواره متشکل از قطب لدین صادقی ، حسین مسافر آستانه و پیمان شریعتی در بخش نمایش برگزیده به اتفاق آرا نمایش رمان سمپاشی از میناب را به عنوان نمایش برگزیده به دبیر خانه جشنواره بین المللی تئاتر فجر معرفی کرد.

بهترین های بخش خیابانی با رای داوران معرفی شدند

هیات داوران بخش خیابانی ششمین جشنواره ملی تئاتر ایثار هنرمندان برگزیده خود را به شرح زیر معرفی کرد.

بخش موسیقی

رتبه سوم: هیات داوران جایزه این بخش را شامل لوح سپاس و جایزه نقدی به آهنگساز نمایش بیست و هفت روز ، محمود جعفری از استان اصفهان اهدا کرد.

رتبه دوم: هیات داوران جایزه این بخش را شامل لوح سپاس و جایزه نقدی به آهنگساز نمایش تابیکران دریا ، غلامرضا احمدی از استان بوشهر اهدا کرد.

رتبه اول: هیات داوران جایزه این بخش شامل تندیس جشنواره دیپلم افتخار و جایزه نقدی به آهنگساز نمایش عاشقانه های جنگ ، احمد جعفری و علی خاتمی از استان ایلام اهدا کرد.

بخش طراحی فضا و لباس

رتبه سوم: جایزه این بخش شامل لوح سپاس و جایزه نقدی به طراح نمایش عاشقانه های جنگ ، مصطفی کولیوندی و خانم سعیده عبدالهی از ایلام تعلق گرفت.

رتبه دوم: جایزه این بخش شامل لوح سپاس و جایزه نقدی به طراح نمایش لازمان لا مکان ، مارال ایزد بخش از استان بوشهر اهدا شد.

رتبه اول: جایزه این بخش شامل تندیس جشنواره دیپلم افتخار و جایزه نقدی به طراح نمایش یادگاری  ، میلاد حسین زاده و محمد رضا پور علی از گیلان اهدا شد.

بازیگری زن

جایزه ویژه خردسال: هیات داوران در این بخش با اهدا لوح تقدیر و جایزه نقدی از بازیگر خرد سال نمایش امن ترین حرم دنیا ، بهار بوریایی تقدیر بعمل آورد

تقدیر:هیات داوران پس از بررسی آثار حاضر در جشنواره از هریک از بازیگران مارال ایزد بخش بازیگر نمایش لازمان و لامکان از استان بوشهر، مرجان قاسمی بازیگر نمایش انتخاب از استان فارس، دلارام ترکی بازیگر نمایش جنگ به وقت عاشقی از استان تهران، فاطمه مهدی آبادی بازیگر نمایش حرفهای گفتنی از استان کرمانشاه، ندا صادقیان بازیگر نمایش به کجا از استان کرمانشاه، حسنا قبادی بازیگر نمایش عزت تی ان تی از استان ایلام با اهدا لوح تقدیر و جایزه نقدی بدون ترتیب اولویت تقدیر بعمل آورد.

بازیگری مرد

جایزه ویژه: هیات داوران با توجه به حضور مستمردر عرصه تئاتر از دو پیشکسوت حاضر در جشنواره ،احمد قربانی بازیگر نمایش تا بیکران دریا از استان بوشهر و اسحاق علیدادی بازیگر نمایش مزامیر پیاده رو از استان خوزستان با اهدا لوح تقدیر و جایزه نقدی تقدیر به عمل آورد.

تقدیربازیگری مرد: در این بخش هیات داوران با اهدا لوح تقدیر و جایزه نقدی از بازیگر نمایش به کجا آقای علی چناری از استان کرمانشاه تقدیر کرد.

رتبه سوم: در این بخش با اهدا لوح تقدیر و جایزه نقدی از میثم سرآبادانی بازیگر نمایش فرکانس از استان مرکزی ، بهنام کاوه بازیگر نمایش مدافع از استان خوزستان، حسین نادری بازیگر نمایش به کجا از استان کرمانشاه تقدیر بع عمل آورد.

رتبه دوم: لوح سپاس و جایزه نقدی به سعید ذبیهی بازیگر نمایش حرف های گفتنی از استان کرمانشاه و مصطفی کولیوندی بازیگر نمایش عاشقانه های جنگ از استان ایلام اهدا شد.

رتبه اول: جایزه این بخش شامل تندیس جشنواره دیپلم افتخار و جایزه نقدی به بازیگر نمایشهای ( تبر- لازمان و لامکان) ، مالک آبسالان از استان بوشهر اهدا شد.

کارگردانی

هیات داوران در این بخش از کارگردان نمایش عاشقانه های جنگ ، مصطفی کولیوندی از استان ایلام و نمایش مدافع ، بهنام کاوه با اهدا لوح تقدیر و جایزه نقدی تقدیر بعمل آورد

رتبه سوم: هیات داوران جایزه این بخش شامل لوح سپاس و جایزه نقدی به کارگردان نمایش امن ترین حرم دنیا ، پژمان شاهوردی از استان لرستان اهدا کرد.

رتبه دوم: جایزه این بخش شامل لوح سپاس و جایزه نقدی به کارگردان نمایش یادگاری ، میلاد حسین زاده از استان گیلان تعلق گرفت.

رتبه اول: جایزه این بخش شامل تندیس جشنواره دیپلم افتخار و جایزه نقدی به کارگردان نمایش لازمان و لامکان ، مارال ایزد بخش از استان بوشهر اهدا شد.

طرح و ایده

هیات داروان در این بخش پس از بررسی نمایشهای حاضر در جشنواره و شور نهایی بدون ترتیب اولویت از طراحان و ایده پردازان نمایشهای مزامیر پیاده رو ، مصطفی بوعذار از استان خوزستان، یادگاری ، محمد رضا جعفری از استان گیلان، به کجا ، عادل کروشاوی از استان کرمانشاه و نمایش بازگشت ، هما پارسایی سرشت از استان تهران، نمایش تبر ، حیدر رضایی از استان ایلام و نمایش امن ترین حرم دنیا ، پژمان شاهوردی از استان لرستان با اهدا لوح  تقدیر و جایزه نقدی تقدیر بعمل آورد.

در پایان هیات داروان بخش خیابانی ششمین جشنواره ملی تئاتر ایثار متشکل از مجید صالحی ، کامران شهلایی و سامان خلیلیان نمایش به کجا از استان کرمانشاه را به دبیر خانه جشنواره تئاتر خیابانی مریوان معرفی کرد.

سامان خلیلیان به نمایندگی از داوران این بخش نمایش هایی را نیز به عنوان پیشنهاد به جشنواره های تئاتر خیابانی مریوان ، جشنواره تئاتر سوره ، جشنواره بین المللی تئاتر مقاومت و جشنواره تئاتر شهروند لاهیجان معرفی کرد. در این فهرست نمایشهای لازمان لامکان و یادگاری به جشنواره بین المللی تئاتر خیابانی مریوان پیشنهاد داده شد. نمایش های به کجا و جنگ به وقت عاشقی به جشنواره تئاتر سوره ، نمایش های حرف های گفتنی و تبر به جشنواره بین المللی تئاتر مقاومت و عاشقانه های جنگ و مدافع به جشنواره تئاتر شهروند لاهیجان پیشنهاد شدند.


 

پیمان شریعتی از مدیریت مجموعه تئاترشهر کناره‌گیری کرد

نمایش‌های ضعیف علت حذف بخش مدرسان است

«کوروش» از دل ۱۰ سال پژوهش بیرون آمده است

چرا پرونده‌ی «شیرهای خان بابا سلطنه» بسته شد؟

مدیریت تئاتر شهر شورایی می‌شود؟

"ماما یرما" در بلاروس به صحنه می‌رود

عناوین تازه کتب تئاتری در نمایشگاه کتاب تهران

روی گردونه بی‌رحم زمان

دلبسته اين خاكم

شهره سلطانی از بی‌مهری خانه تئاتر می‌گوید

وزارت علوم نخبگان خود را نمي‌شناسد

وقتی از جشن بازیگر حرف می زنیم از چه حرف می زنیم؟!

پيام صندلي‌هاي خالي جشن بازيگر به «خانه تئاتر»

هفت‌خان انتخابات خانه تئاتر

«ناگفته‌ها حقیقت است؟»

آسوده بخوابد؟ شما بیدارید؟

از ثبت‌نام در کلاس بازیگری تا روی صحنه سالن‌های خصوصی

سرخپوستی در میان جماعت تئاتری

جوایز تونی نامزدهایش را شناخت/ معرفی برترین‌های نمایش آمریکا

بازیگر نمایش «روموليت» تغییر کرد

رونمایی از نمایشنامه «مسافر اتاق شماره 37» در نمایشگاه کتاب تهران

کارگاه‌های دو روزه نمایش عروسکی برگزار می‌شود

معرفی هیات انتخاب جشنواره تئاتر عروسکی تهران مبارک

عضو هیات مدیره خانه تئاتر: ما بنز نیستیم، تراکتوریم!

هشدار قطب‌الدین صادقی به "سهم‌خواهان تئاتر"

"خرده روایت‎‌های مچاله شده"منتشر شد

معرفی برگزیدگان دومین دوره سمپوزیوم طراحی و صحنه و لباس

فاتحه این خانه خوانده شده است!

برگزیدگان پانزدهمین جشن بازیگر مشخص شدند

آقاخانی: شکل تشریفاتی خانه تئاتر را نمی‌پسندم

 


کلیدواژه ها:

ششمین جشنواره ملی تئاتر ایثارجشنواره ایثارششمین جشنواره ایثاربرگزیدگان جشنواره ایثارپایگاه خبری تئاترخبر تاترخبر تیاترسایت خبری تاترسایت خبری تئاترتئاتر ایراناخبارتیاترjmhjvUjhjvUتیاترتاترتئاتر ایرانتاتر ایرانتیاتر ایرانتاترمرجع تئاترپایگاه خبری تئاترسایت خبری تئاترایرانart iranتئاترتئاتر ایرانسایت تئاترتئاتر سایتفرهنگی هنری«تئاتر»خبر تئاترخبر جدید تئاترجدیدترین اخبار تئاتر ایراناخبار تئاتر ایرانخبرهای تئاترتئاتری هادرباره تئاترتئاتر؟کجا؟کی؟عوامل؟بلیت؟Iranian Theater Newstheater irantheateriran artart irantheater iriran
نظر شما


captcha
  • گزارش تصویری/ نمایش آمادئوس
  • اختتامیه بیست و چهارمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان
  •  گزارش تصویری- نمایش پیشی خورد - کارگردان : پوریا گلستانی
  • گزارش تصویری- نمایش صعود مقاومت پذیر آرتورواویی- کارگردان: امیر دژاکام
  • گزارش تصویری نمایش «محفل بی عاری»  کارگردان سیاوش بهادری راد‎
اینستاگرام پایگاه خبری تئاتر
کانال تلگرام پایگاه خبری تئاتر
فراخوان همکاری با سایت خبری تئاتر
.
مجله الکترونیکی «تاسیان»

logo-samandehi