فیلمبرداری فیلم «گواهى امضاء» به نویسندگى و کارگردانى شهرام اسدزاده در تجریش آغاز شد.

پایگاه خبری تئاتر: نخستین سکانس‌های فیلم «گواهى امضاء» به کارگردانی شهرام اسدزاده روز گذشته (۲۵ فروردین ماه) با حضور سیروس الوند در لوکیشنی واقع در منطقه تجریش فیلمبرداری شد.

«گواهى امضاء» روایت متقاطع و پیچیده‌اى است از یک شبانه روز از زندگى فریبرز و محبوبه که تصادف دختر بچه ۵ ساله‌شان (تینا) با اتومبیل گروه فاسدان، آن‌ها را سر راه زوج دیگری به نام‌های اشکان و ندا قرار مى‌دهد. در میان این هیاهو و درگیری‌ها هر کس به فکر نجات زندگى خود از یک چند ضلعى تعقیب و گریز است تا گواهى براى تار و پود افکار خود به دست آورد.

فیلم قبلی اسدزاده سکانس پلان طاقباز است که در سال ۲۰۱۸ در تنها جشنواره فیلم‌هاى سکانس پلان One Take در زاگرب کرواسى و جشنواره فیلم مسکو حضور داشته و جایزه بهترین بازیگر مرد را از این جشنواره دریافت کرده است. «طاقباز» این روز‌ها در بخش رقابتى جشنواره MEDFF در ایتالیا حضور دارد و جمعه ۲۳ فروردین ماه در این جشنواره روی پرده رفت.

شهرام اسدزاده تحصیل کرده مقطع کارشناسى کارگردانى سینما و انیمیشن و همچنین عضو اصلى سراى اهل قلم ایران است. چاپ و نویسندگى ٣٨ جلد کتاب، مدیریت انتشارات، مدیریت موسسه فرهنگى هنرى و کانون آگهى تبلیغاتى از جمله فعالیت‌هاى دیگر او است.

عوامل فیلم سینمایی «گواهى امضاء» عبارتند از:

نویسنده و کارگردان: شهرام اسدزاده، تهیه‌کننده: سید محمد قاضى، مشاور پروژه: سیروس الوند، مجرى طرح: موسسه نقطه عطف سینما و تئاتر، مدیر تولید: رحمت عبدالله‌زاده، مدیر فیلم‌بردارى: مهدى ایل‌بیگى، دستیار اول کارگردان و برنامه‌ریز: على آشتیانى.

سایر عوامل فیلم «گواهى امضاء» از جمله بازیگران اصلى به زودى اعلام مى‌شود.