پیش فروش بلیت‌های تازه‌ترین نمایش محمد رضایی راد با تخفیف ویژه برای ۳ روز نخست اجرا در سامانه تیکت آغاز شد.

پایگاه خبری تئاتر: «فرشته تاریخ» یازدهمین نمایش «گروه تئاتر خانه» به سرپرستی محمد رضایی‌راد نمایشنامه نویس و کارگردان شناخته شده تئاتر است که از ۲ تیر با حضور بازیگرانی چون میلاد رحیمی، باران کوثری، رضا بهبودی، میلاد شجره، سینا کرمی، سینا بالاهنگ، رزیتا علیزاده، داود پژمان‌فر، فرنوش نیک‌اندیش، جاوید قائم‌مقامی، ستاره بذرافشان، سعیده فاضلی و ابوالفضل ابهر در سالن چهارسوی مجموعه «تئاترشهر» روی صحنه می‌رود.

این نمایش با سبک «تئاتر اپیک» به روایتی آزاد از آخرین شب زندگی «والتر بنیامین» فیلسوف و نظریه پرداز مشهور آلمانی و مواجهه او با تاریخ و مرگ را به نمایش می‌گذارد.

بنیامین، از چهره‌های تاثیرگذار تاریخ فلسفه در قرن بیستم است که با وجود عمر کوتاه و مرگ زودهنگامش، تاثیر عمیقی بر بسیاری از روشنفکران، هنرمندان و نظریه‌پردازان پس از خود داشته است.

در اجرای این نمایش، سمانه حسینی طراح لباس، شایلان عشایری طراح صحنه، کسرا پاشایی طراح صدا و موسیقی، علی شیرخدایی طراح ویدئو، علیرضا کی‌منش مشاور حرکت، لادن مهران‌زاده طراح عروسک و رضا خضرایی طراح نور به عنوان گروه طراحان هنری محمد رضایی راد را همراهی می کنند.

همچنین از دیگر عوامل این نمایش می‌توان به مجتبی جمشیدی، مریم مظفری، نوشین جعفری و فرامرز اسدی گروه کارگردانی، آرین حقانی و امید رضایی مدیران صحنه سید مصطفی طباطبایی اجرای دکور نوشین جعفری عکاس و دستیار کارگردان، آزاده ملک‌زاده روابط عمومی و ساسان پیروز مجری طرح اشاره داشت.

نمایش «فرشته تاریخ» از یکشنبه ۲ تیر ماه ساعت ۱۹:۳۰ در سالن چهارسوی مجموعه تئاتر شهر روی صحنه می رود و علاقمندان از هم‌اکنون می‌توانند با مراجعه به سایت تیکت به نشانی www.tik۸.com با استفاده از «تخفیف ویژه سه روز نخست» نسبت به پیش خرید بلیت‌های نمایش اقدام کنند.