آمار فروش تماشاخانه‌های اداره کل هنرهای نمایشی تا جمعه ۳۱ خرداد

  پرینت
آمار فروش تماشاخانه‌های اداره کل هنرهای نمایشی تا جمعه ۳۱ خرداد
شناسه خبر : 52340 | تاریخ انتشار : ۰۴ تیر ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۸ | ارسال توسط :
آمار تفکیکی اطلاعات فروش و تعداد تماشاگر تماشاخانه‌های اداره کل هنرهای نمایشی تا روز جمعه ۳۱ خرداد مشخص شد.

پایگاه خبری تئاتر: آمار فروش مجموعه تئاتر شهر، تماشاخانه سنگلج و تالار هنر تا روز جمعه ۳۱ خرداد مشخص شد.

بر این اساس مجموعه تئاتر شهر آمار تفکیکی اطلاعات فروش و تعداد تماشاگر دو نمایش خود را به شرح زیر اعلام کرد:

نمایش «کمیته نان» به نویسندگی و کارگردانی لیلی عاج اجرای خود را از دوشنبه ۲۳ اردیبهشت در سالن قشقایی با ظرفیت ۹۶ نفر آغاز کرد. این نمایش در طول ۲۸ اجرا تا جمعه ۳۱ خرداد پذیرای ۱۹۹۱ نفر شد. این ۱۹۹۱ نفر، با ۱۰۷۲ بلیت تمام‌بها، ۲۵۳ بلیت نیم‌بها، ۱۶۹ بلیت تخفیف‌دار و ۴۹۷ بلیت مهمان به تماشای «کمیته نان» نشستند. به این ترتیب این اثر با بهای بلیت ۳۰۰ هزار ریال در گیشه به رقم ۴۰۰ میلیون و ۱۱۰ هزار ریال دست پیدا کرد.

نمایش «مده‌آ» به نویسندگی مسعود سمیعی و طراحی و کارگردانی علی‌اصغر راسخ‌راد اجرای خود را از جمعه ۲۰ اردیبهشت در سالن قشقایی با ظرفیت ۹۶ نفر آغاز کرد. این نمایش در طول ۲۹ اجرا، میزبان ۹۵۹ نفر شد. از این ۹۵۹ نفر، ۲۱۱ نفر با بلیت تمام‌بها، ۴۵ نفر با بلیت نیم‌بها، ۳۲ نفر با بلیت تخفیف‌دار و ۶۷۱ نفر با بلیت مهمان به تماشای این اثر نشستند. به این ترتیب «مده‌آ» با قیمت بلیت ۳۰۰ هزار ریال، در گیشه به رقم ۷۷ میلیون و ۷۳۰ هزار ریال دست پیدا کرد.

تالار هنر نیز آمار فروش دو نمایش خود را به شرح زیر اعلام کرد:

نمایش «غول بابا» به نویسندگی مهدی سیم‌ریز و کارگردانی محبوبه پاداش و مهدی سیم‌ریز اجرای خود را از ۱۵ اردیبهشت در تالار هنر با ظرفیت ۲۴۰ نفر آغاز کرد. این نمایش تا جمعه ۳۱ خرداد با پشت سر گذاشتن ۳۵ اجرا، میزبان ۲۸۶۵ نفر شد. از این ۲۸۶۵ نفر، ۱۲۴۲ نفر با بلیت تمام‌بها، ۱۲۵۸ نفر با بلیت نیم‌بها، ۵۰ نفر با بلیت تخفیف‌دار و ۳۱۵ نفر با بلیت مهمان به تماشای این اثر نشستند. به این ترتیب «غول بابا» با بهای بلیت ۲۰۰ هزار ریال در گیشه به رقم ۳۸۱ میلیون و ۴۸۰ هزار ریال دست پیدا کرد.

نمایش «زیر گنبد طلا» به نویسندگی و کارگردانی بهاره میرزاپور اجرای خود را از یکشنبه ۱۹ خرداد در تالار هنر با ظرفیت ۲۴۰ نفر آغاز کرد. این نمایش در طول ۱۲ اجرا تا جمعه ۳۱ خرداد میزبان ۸۹۸ نفر شد. این ۸۹۸ نفر، با ۴۸ بلیت تمام‌بها، ۱۳۰ بلیت نیم‌بها، ۴۲۲ بلیت تخفیف‌دار و ۲۹۸ بلیت مهمان به تماشای این اثر نشستند. به این ترتیب «زیر گنبد طلا» با بهای بلیت ۲۰۰ هزار ریال در گیشه به رقم ۸۰ میلیون و ۶۵۰ هزار ریال دست پیدا کرد.

تماشاخانه سنگلج نیز آمار فروش تنها نمایشی را که اکنون روی صحنه دارد به شرح زیر اعلام کرد:

نمایش «چشم به راه میرغضب» به نویسندگی و کارگردانی حسین کیانی از چهارشنبه ۲۲ خرداد در تماشاخانه سنگلج با ظرفیت ۲۳۵ نفر روی صحنه رفت. این نمایش در طول ۹ اجرا تا جمعه ۳۱ خرداد میزبان ۷۷۱ نفر شد. از این ۷۷۱ نفر، در غیاب بلیت نیم‌بها، ۷۰ نفر با بلیت تمام‌بهای ۲۵۰ هزار ریالی (بالکن) و ۵۰ نفر با بلیت تمام بهای ۴۰۰ هزار ریالی (همکف)، ۲۶۴ نفر با بلیت تخفیف‌دار و ۳۸۷ نفر با بلیت مهمان به تماشای این اثر نشستند. به این ترتیب «چشم به راه میرغضب» با بهای بلیت ۴۰۰ هزار ریال (همکف) و ۲۵۰ هزار ریال (بالکن) در گیشه به رقم ۱۰۹ میلیون ریال دست پیدا کرد.

برچسب ها
سایر اخبار
تجربه‌ای سخت در «سکوت سفید»/ به جای خشونت آرامش ترویج کنیم
«فراکتال» صاحب پوستر شد
رضا مولایی به دنبال مردی که زنش را با کلاه اشتباه گرفت
۱۶ اجرای خیابانی در محوطه تئاترشهر
«والس تصادفی» در شانو برپا می‌شود/ فضایی طنز با تم فانتزی
معرفی عوامل «اختراع والس»/ پوستر جدید نمایش منتشر شد
ثبت دیدگاه
 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

آمار فروش تماشاخانه‌های اداره کل هنرهای نمایشی تا ۲۴ خرداد

  پرینت
آمار فروش تماشاخانه‌های اداره کل هنرهای نمایشی تا ۲۴ خرداد
شناسه خبر : 51520 | تاریخ انتشار : ۲۸ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۹:۴۸ | ارسال توسط :
آمار تفکیکی اطلاعات فروش و تعداد تماشاگر تماشاخانه‌های اداره کل هنرهای نمایشی تا روز جمعه ۲۴ خرداد مشخص شد.

پایگاه خبری تئاتر: آمار فروش مجموعه تئاتر شهر، تماشاخانه سنگلج و تالار هنر تا روز جمعه ۲۴ خرداد مشخص شد.

بر این اساس مجموعه تئاتر شهر آمار تفکیکی اطلاعات فروش و تعداد تماشاگر چهار نمایش خود را به شرح زیر اعلام کرد:

نمایش «کمیته نان» به نویسندگی و کارگردانی لیلی عاج اجرای خود را از دوشنبه ۲۳ اردیبهشت در سالن قشقایی با ظرفیت ۹۶ نفر آغاز کرد. این نمایش در طول ۲۲ اجرا تا جمعه ۲۴ خرداد پذیرای ۱۴۳۴ نفر شد. این ۱۴۳۴ نفر با ۷۱۶ بلیت تمام‌بها، ۱۶۶ بلیت نیم‌بها، ۱۶۹ بلیت تخفیف‌دار و ۳۸۳ بلیت مهمان به تماشای «کمیته نان» نشستند. به این ترتیب این اثر با بهای بلیت ۳۰۰ هزار ریال در گیشه به رقم ۲۸۰ میلیون و ۲۶۰ هزار ریال دست پیدا کرد.

نمایش «مده‌آ» به نویسندگی مسعود سمیعی و طراحی و کارگردانی علی‌اصغر راسخ‌راد اجرای خود را از جمعه ۲۰ اردیبهشت در سالن قشقایی با ظرفیت ۹۶ نفر آغاز کرد. این نمایش در طول ۲۳ اجرا، میزبان ۶۳۷ نفر شد. از این ۶۳۷ نفر، ۱۴۴ نفر با بلیت تمام‌بها، ۳۰ نفر با بلیت نیم‌بها، ۱۹ نفر با بلیت تخفیف‌دار و ۴۴۴ نفر با بلیت مهمان به تماشای این اثر نشستند. به این ترتیب «مده‌آ» با قیمت بلیت ۳۰۰ هزار ریال در گیشه به رقم ۵۲ میلیون و ۲۶۰ هزار ریال دست پیدا کرد.

نمایش «چیزهای سرد» به نویسندگی و کارگردانی رامین اکبری اجرای خود را از سه‌شنبه ۲۴ اردیبهشت در سالن سایه با ظرفیت ۷۲ نفر شروع کرد. این نمایش در طول ۲۱ اجرا میزبان ۷۴۲ نفر شد. این ۷۴۲ نفر با ۳۳۲ بلیت تمام‌بها، ۴۲ بلیت نیم‌بها، ۲۵ بلیت تخفیف‌دار و ۳۴۳ بلیت مهمان به تماشای این اثر نشستند. به این ترتیب «چیزهای سرد» با بهای بلیت ۳۰۰ هزار ریال در گیشه به رقم ۱۱۱ میلیون و ۹۰۰ هزار ریال دست پیدا کرد.

نمایش «لانه خرگوش» به نویسندگی دیوید لیندزی ابر با دراماتورژی و کارگردانی مهدی صباغی از پنجشنبه ۱۹ اردیبهشت در سالن سایه با ظرفیت ۷۲ نفر روی صحنه رفت. این نمایش در طول ۲۴ اجرا، میزبان ۱۰۱۰ نفر شد. این ۱۰۱۰ نفر با ۴۳۷ بلیت تمام‌بها، ۴۵ بلیت نیم‌بها، ۸۵ بلیت تخفیف‌دار و ۴۴۳ بلیت مهمان به تماشای این اثر نشستند. به این ترتیب «لانه خرگوش» با بهای بلیت ۳۰۰ هزار ریال، در گیشه به رقم ۱۵۸ میلیون و ۲۵۰ هزار ریال دست پیدا کرد.

تالار هنر نیز آمار فروش ۲ نمایش خود را که هم اکنون روی صحنه دارد به شرح زیر اعلام کرد:

نمایش «غول بابا» به نویسندگی مهدی سیم‌ریز و کارگردانی محبوبه پاداش و مهدی سیم‌ریز اجرای خود را از ۱۵ اردیبهشت در تالار هنر با ظرفیت ۲۴۰ نفر آغاز کرد. این نمایش تا جمعه ۲۴ خرداد با پشت سر گذاشتن ۲۹ اجرا، میزبان ۲۱۵۵ نفر شد. از این ۲۱۵۵ نفر، ۸۹۳ نفر با بلیت تمام‌بها، ۱۰۱۸ نفر با بلیت نیم‌بها، ۳۲ نفر با بلیت تخفیف‌دار و ۲۱۲ نفر با بلیت مهمان به تماشای این اثر نشستند. به این ترتیب «غول بابا» با بهای بلیت ۲۰۰ هزار ریال در گیشه به رقم ۲۸۴ میلیون و ۹۸۰ هزار ریال دست پیدا کرد.

نمایش «زیر گنبد طلا» به نویسندگی و کارگردانی بهاره میرزاپور اجرای خود را یکشنبه ۱۹ خرداد در تالار هنر با ظرفیت ۲۴۰ نفر آغاز کرد. این نمایش در طول ۶ اجرا تا جمعه ۲۴ خرداد میزبان ۳۶۹ نفر شد. این ۳۶۹ نفر با ۴۸ بلیت تمام‌بها، ۶۰ بلیت نیم‌بها، ۱۳۹ بلیت تخفیف‌دار و ۱۲۲ بلیت مهمان به تماشای این اثر نشستند. به این ترتیب «زیر گنبد طلا» با بهای بلیت ۲۰۰ هزار ریال در گیشه به رقم ۳۶ میلیون و ۳۷۵ هزار ریال دست پیدا کرد.

تماشاخانه سنگلج نیز آمار فروش تنها نمایشی را که اکنون روی صحنه دارد به شرح زیر اعلام کرد:

نمایش «چشم به راه میرغضب» به نویسندگی و کارگردانی حسین کیانی از چهارشنبه ۲۲ خرداد در تماشاخانه سنگلج با ظرفیت ۲۳۵ نفر روی صحنه رفت. این نمایش در طول سه اجرا تا جمعه ۲۴ خرداد میزبان ۳۹۳ نفر شد. از این ۳۹۳ نفر، در غیاب بلیت نیم‌بها، ۴ نفر با بلیت تمام‌بها، ۱۶۶ نفر با بلیت تخفیف‌دار و ۲۲۳ نفر با بلیت مهمان به تماشای این اثر نشستند. به این ترتیب «چشم به راه میرغضب» با بهای بلیت ۴۰۰ هزار ریال (همکف) و ۲۵۰ هزار ریال (بالکن) در گیشه به رقم ۵۰ میلیون و ۸۰۰ هزار ریال دست پیدا کرد.

برچسب ها
سایر اخبار
تجربه‌ای سخت در «سکوت سفید»/ به جای خشونت آرامش ترویج کنیم
«فراکتال» صاحب پوستر شد
رضا مولایی به دنبال مردی که زنش را با کلاه اشتباه گرفت
۱۶ اجرای خیابانی در محوطه تئاترشهر
«والس تصادفی» در شانو برپا می‌شود/ فضایی طنز با تم فانتزی
معرفی عوامل «اختراع والس»/ پوستر جدید نمایش منتشر شد
ثبت دیدگاه
 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

آمار فروش تماشاخانه‌های اداره کل هنرهای نمایشی تا جمعه ۱۷ خرداد

  پرینت
آمار فروش تماشاخانه‌های اداره کل هنرهای نمایشی تا جمعه ۱۷ خرداد
شناسه خبر : 50702 | تاریخ انتشار : ۲۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۶ | ارسال توسط :
آمار تفکیکی اطلاعات فروش و تعداد تماشاگر تماشاخانه‌های اداره کل هنرهای نمایشی تا روز جمعه ۱۷ خرداد مشخص شد.

پایگاه خبری تئاتر: آمار فروش مجموعه تئاتر شهر و تالار هنر تا روز جمعه ۱۷ خرداد مشخص شد. تماشاخانه سنگلج با پایان دو اجرای «بیله دیگ بیله چغندر» و «راز نقل آخر» در روز سه‌شنبه ۳۱ اردیبهشت میزبان نمایش دیگری نبوده است.

بر این اساس مجموعه تئاتر شهر آمار تفکیکی اطلاعات فروش و تعداد تماشاگر چهار نمایش خود را به شرح زیر اعلام کرد:

نمایش «کمیته نان» به نویسندگی و کارگردانی لیلی عاج اجرای خود را از دوشنبه ۲۳ اردیبهشت در سالن قشقایی با ظرفیت ۹۶ نفر آغاز کرد. این نمایش در طول ۱۶ اجرا تا جمعه ۱۷ خرداد پذیرای ۱۰۹۴ نفر شد. این ۱۰۹۴ نفر با ۵۶۱ بلیت تمام‌بها، ۹۹ بلیت نیم‌بها، ۱۶۹ بلیت تخفیف‌دار و ۲۶۵ بلیت مهمان به تماشای «کمیته نان» نشستند. به این ترتیب این اثر با بهای بلیت ۳۰۰ هزار ریال در گیشه به رقم ۲۲۳ میلیون و ۷۱۰ هزار ریال دست پیدا کرد.

نمایش «مده‌آ» به نویسندگی مسعود سمیعی و طراحی و کارگردانی علی‌اصغر راسخ‌راد اجرای خود را از جمعه ۲۰ اردیبهشت در سالن قشقایی با ظرفیت ۹۶ نفر آغاز کرد. این نمایش در طول ۱۷ اجرا، میزبان ۴۶۴ نفر شد. از این ۴۶۴ نفر، ۱۰۵ نفر با بلیت تمام‌بها، ۲۰ نفر با بلیت نیم‌بها، ۴ نفر با بلیت تخفیف‌دار و ۳۳۵ نفر با بلیت مهمان به تماشای این اثر نشستند. به این ترتیب «مده‌آ» با قیمت بلیت ۳۰۰ هزار ریال، در گیشه به رقم ۳۵ میلیون و ۴۶۰ هزار ریال دست پیدا کرد.

نمایش «چیزهای سرد» به نویسندگی و کارگردانی رامین اکبری اجرای خود را از سه‌شنبه ۲۴ اردیبهشت در سالن سایه با ظرفیت ۷۲ نفر شروع کرد. این نمایش در طول ۱۵ اجرا میزبان ۵۱۲ نفر شد. این ۵۱۲ نفر با ۲۳۲ بلیت تمام‌بها، ۲۰ بلیت نیم‌بها، ۲۵ بلیت تخفیف‌دار و ۲۳۵ بلیت مهمان به تماشای این اثر نشستند. به این ترتیب «چیزهای سرد» با بهای بلیت ۳۰۰ هزار ریال در گیشه به رقم ۷۸ میلیون و ۶۰۰ هزار ریال دست پیدا کرد.

نمایش «لانه خرگوش» به نویسندگی دیوید لیندزی ابر با دراماتورژی و کارگردانی مهدی صباغی از پنجشنبه ۱۹ اردیبهشت در سالن سایه با ظرفیت ۷۲ نفر روی صحنه رفت. این نمایش در طول ۱۸ اجرا، میزبان ۷۳۶ نفر شد. این ۷۳۶ نفر با ۳۰۸ بلیت تمام‌بها، ۱۵ بلیت نیم‌بها، ۸۵ بلیت تخفیف‌دار و ۳۲۸ بلیت مهمان به تماشای این اثر نشستند. به این ترتیب «لانه خرگوش» با بهای بلیت ۳۰۰ هزار ریال، در گیشه به رقم ۱۱۵ میلیون و ۵۰ هزار ریال دست پیدا کرد.

تالار هنر نیز آمار فروش تنها نمایش خود را که هم اکنون روی صحنه دارد به شرح زیر اعلام کرد:

نمایش «غول بابا» به نویسندگی مهدی سیم‌ریز و کارگردانی محبوبه پاداش و مهدی سیم‌ریز اجرای خود را از ۱۵ اردیبهشت در تالار هنر با ظرفیت ۲۴۰ نفر آغاز کرد. این نمایش تا جمعه ۱۷ خرداد با پشت سر گذاشتن ۲۳ اجرا، میزبان ۱۶۳۹ نفر شد. از این ۱۶۳۹ نفر، ۶۶۴ نفر با بلیت تمام‌بها، ۷۸۵ نفر با بلیت نیم‌بها، ۳۰ نفر با بلیت تخفیف‌دار و ۱۶۰ نفر با بلیت مهمان به تماشای این اثر نشستند. به این ترتیب «غول بابا» با بهای بلیت ۲۰۰ هزار ریال در گیشه به رقم ۲۱۵ میلیون و ۵۸۰ هزار ریال دست پیدا کرد.

برچسب ها
سایر اخبار
تجربه‌ای سخت در «سکوت سفید»/ به جای خشونت آرامش ترویج کنیم
«فراکتال» صاحب پوستر شد
رضا مولایی به دنبال مردی که زنش را با کلاه اشتباه گرفت
۱۶ اجرای خیابانی در محوطه تئاترشهر
«والس تصادفی» در شانو برپا می‌شود/ فضایی طنز با تم فانتزی
معرفی عوامل «اختراع والس»/ پوستر جدید نمایش منتشر شد
ثبت دیدگاه
 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

آمار فروش تماشاخانه‌های اداره کل هنرهای نمایشی تا یکشنبه ۱۲ خرداد

  پرینت
آمار فروش تماشاخانه‌های اداره کل هنرهای نمایشی تا یکشنبه ۱۲ خرداد
شناسه خبر : 50097 | تاریخ انتشار : ۱۳ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۷ | ارسال توسط :
آمار تفکیکی اطلاعات فروش و تعداد تماشاگر تماشاخانه‌های اداره کل هنرهای نمایشی تا یکشنبه ۱۲ خرداد مشخص شد.

پایگاه خبری تئاتر: آمار فروش مجموعه تئاتر شهر تا روز یکشنبه ۱۲ خرداد مشخص شد. تماشاخانه سنگلج با پایان دو اجرای «بیله دیگ بیله چغندر» و «راز نقل آخر» در روز سه‌شنبه ۳۱ اردیبهشت میزبان نمایش دیگری نبود و تالار هنر در هفته گذشته تنها در دو روز پنجشنبه و جمعه، نهم و دهم خرداد میزبان اجرای «غول بابا» بود و آمار فروش آن هفته آینده ارائه می‌شود.

بر این اساس مجموعه تئاتر شهر آمار تفکیکی اطلاعات فروش و تعداد تماشاگر چهار نمایش خود را به شرح زیر اعلام کرد:

نمایش «کمیته نان» به نویسندگی و کارگردانی لیلی عاج اجرای خود را از دوشنبه ۲۳ اردیبهشت در سالن قشقایی با ظرفیت ۹۶ نفر آغاز کرد. این نمایش در طول ۱۲ اجرا تا یکشنبه ۱۲ خرداد پذیرای ۸۰۶ نفر شد. این ۸۰۶ نفر با ۳۸۷ بلیت تمام‌بها، ۵۰ بلیت نیم‌بها، ۱۶۹ بلیت تخفیف‌دار و ۲۰۰ بلیت مهمان به تماشای «کمیته نان» نشستند. به این ترتیب این اثر با بهای بلیت ۳۰۰ هزار ریال در گیشه به رقم ۱۶۴ میلیون و ۱۶۰ هزار ریال دست پیدا کرد.

نمایش «مده‌آ» به نویسندگی مسعود سمیعی و طراحی و کارگردانی علی‌اصغر راسخ‌راد اجرای خود را از جمعه ۲۰ اردیبهشت در سالن قشقایی با ظرفیت ۹۶ نفر آغاز کرد. این نمایش در طول ۱۴ اجرا، میزبان ۴۰۴ نفر شد. از این ۴۰۴ نفر، ۹۱ نفر با بلیت تمام‌بها، ۱۹ نفر با بلیت نیم‌بها، ۴ نفر با بلیت تخفیف‌دار و ۲۹۰ نفر با بلیت مهمان به تماشای این اثر نشستند. به این ترتیب «مده‌آ» با قیمت بلیت ۳۰۰ هزار ریال، در گیشه به رقم ۳۱ میلیون و ۱۱۰ هزار ریال دست پیدا کرد.

نمایش «چیزهای سرد» به نویسندگی و کارگردانی رامین اکبری اجرای خود را از سه‌شنبه ۲۴ اردیبهشت در سالن سایه با ظرفیت ۷۲ نفر شروع کرد. این نمایش در طول ۱۱ اجرا میزبان ۳۵۷ نفر شد. این ۳۵۷ نفر با ۱۴۸ بلیت تمام‌بها، ۱۱ بلیت نیم‌بها، ۲۵ بلیت تخفیف‌دار و ۱۷۳ بلیت مهمان به تماشای این اثر نشستند. به این ترتیب «چیزهای سرد» با بهای بلیت ۳۰۰ هزار ریال در گیشه به رقم ۵۲ میلیون و ۵۰ هزار ریال دست پیدا کرد.

نمایش «لانه خرگوش» به نویسندگی دیوید لیندزی ابر با دراماتورژی و کارگردانی مهدی صباغی از پنجشنبه ۱۹ اردیبهشت در سالن سایه با ظرفیت ۷۲ نفر روی صحنه رفت. این نمایش در طول ۱۵ اجرا، میزبان ۶۱۵ نفر شد. این ۶۱۵ نفر با ۲۵۱ بلیت تمام‌بها، ۱۴ بلیت نیم‌بها، ۶۸ بلیت تخفیف‌دار و ۲۸۲ بلیت مهمان به تماشای این اثر نشستند. به این ترتیب «لانه خرگوش» با بهای بلیت ۳۰۰ هزار ریال، در گیشه به رقم ۹۳ میلیون و ۷۲۰ هزار ریال دست پیدا کرد.

برچسب ها
سایر اخبار
تجربه‌ای سخت در «سکوت سفید»/ به جای خشونت آرامش ترویج کنیم
«فراکتال» صاحب پوستر شد
رضا مولایی به دنبال مردی که زنش را با کلاه اشتباه گرفت
۱۶ اجرای خیابانی در محوطه تئاترشهر
«والس تصادفی» در شانو برپا می‌شود/ فضایی طنز با تم فانتزی
معرفی عوامل «اختراع والس»/ پوستر جدید نمایش منتشر شد
ثبت دیدگاه
 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

آمار فروش تماشاخانه‌های اداره کل هنرهای نمایشی در چهارمین هفته اردیبهشت ۹۸

  پرینت
آمار فروش تماشاخانه‌های اداره کل هنرهای نمایشی در چهارمین هفته اردیبهشت ۹۸
شناسه خبر : 49357 | تاریخ انتشار : ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۷ | ارسال توسط :
آمار تفکیکی اطلاعات فروش و تعداد تماشاگر تماشاخانه‌های اداره کل هنرهای نمایشی در چهارمین هفته اردیبهشت سال ۹۸ مشخص شد.

پایگاه خبری تئاتر: آمار فروش مجموعه تئاتر شهر، سنگلج و تالار هنر تا روز جمعه ۲۷ اردیبهشت مشخص شد.

بر این اساس مجموعه تئاتر شهر آمار تفکیکی اطلاعات فروش و تعداد تماشاگر چهار نمایش خود را به شرح زیر اعلام کرد:

نمایش «کمیته نان» به نویسندگی و کارگردانی لیلی عاج اجرای خود را از دوشنبه ۲۳ اردیبهشت در سالن قشقایی با ظرفیت ۹۶ نفر آغاز کرد. این نمایش در طول ۴ اجرا تا جمعه ۲۷ اردیبهشت پذیرای ۲۷۹ نفر بود. این ۲۷۹ نفر در غیاب بلیت نیم‌بها، با ۶۹ بلیت تمام‌بها، ۱۴۶ بلیت تخفیف‌دار و ۶۴ بلیت مهمان به تماشای «کمیته نان» نشستند. به این ترتیب این اثر با بهای بلیت ۳۰۰ هزار ریال در گیشه به رقم ۵۵ میلیون و ۷۴۰ هزار ریال دست پیدا کرد.

نمایش «مده‌آ» به نویسندگی مسعود سمیعی و طراحی و کارگردانی علی‌اصغر راسخ‌راد اجرای خود را از جمعه ۲۰ اردیبهشت در سالن قشقایی با ظرفیت ۹۶ نفر آغاز کرد. این نمایش در طول ۶ اجرا، میزبان ۲۱۶ نفر شد. از این ۲۱۶ نفر، در غیاب بلیت تخفیف‌دار، ۵۶ نفر با بلیت تمام‌بها، ۳ نفر با بلیت نیم بها و ۱۵۷ نفر با بلیت مهمان به تماشای این اثر نشستند. به این ترتیب «مده‌آ» با قیمت بلیت ۳۰۰ هزار ریال، در گیشه به رقم ۱۷ میلیون و ۲۵۰ هزار ریال دست پیدا کرد.

نمایش «چیزهای سرد» به نویسندگی و کارگردانی رامین اکبری اجرای خود را از سه شنبه ۲۴ اردیبهشت در سالن سایه با ظرفیت ۷۲ نفر شروع کرد. این نمایش در طول ۳ اجرا میزبان ۸۱ نفر شد. این ۸۱ نفر، در غیاب بلیت نیم‌بها، با ۱۱ بلیت تمام‌بها، ۲۵ بلیت تخفیف‌دار و ۴۵ بلیت مهمان به تماشای این اثر نشستند. به این ترتیب «چیزهای سرد» با بهای بلیت ۳۰۰ هزار ریال در گیشه به رقم ۹ میلیون و ۳۰۰ هزار ریال دست پیدا کرد.

نمایش «لانه خرگوش» به نویسندگی دیوید لیندزی ابر با دراماتورژی و کارگردانی مهدی صباغی از پنجشنبه ۱۹ اردیبهشت در سالن سایه با ظرفیت ۷۲ نفر روی صحنه رفت. این نمایش در طول ۷ اجرا، میزبان ۲۸۹ نفر شد. این ۲۸۹ نفر با ۸۷ بلیت تمام‌بها، ۴ بلیت نیم‌بها، ۵۵ بلیت تخفیف‌دار و ۱۴۳ بلیت مهمان به تماشای این اثر نشستند. به این ترتیب «لانه خرگوش» با بهای بلیت ۳۰۰ هزار ریال، در گیشه به رقم ۳۹ میلیون و ۹۰۰ هزار ریال دست پیدا کرد.

تماشاخانه سنگلج نیز آمار تفکیکی اطلاعات فروش و تعداد تماشاگر دو نمایش «بیله دیگ بیله چغندر» و «راز نقل آخر» را این گونه اعلام کرد:

نمایش «بیله دیگ بیله چغندر» به نویسندگی داود فتحعلی‌بیگی و کارگردانی منیژه داوری از پنجشنبه ۵ اردیبهشت در تماشاخانه سنگلج با ظرفیت ۲۳۵ نفر روی صحنه رفت. این نمایش در طول ۱۹ اجرا تا جمعه ۲۷ اردیبهشت، میزبان ۸۸۸ نفر شد. این ۸۸۸ نفر در غیاب بلیت تخفیف‌دار، با ۹۳ بلیت تمام‌بها، ۸۴ بلیت نیم‌بها و ۷۱۱ بلیت مهمان به تماشای این اثر نشستند. به این ترتیب «بیله دیگ بیله چغندر» با بهای بلیت ۳۰۰ هزار ریال در گیشه به رقم ۴۰ میلیون و ۸۰۰ هزار ریال دست پیدا کرد.

نمایش «راز نقل آخر» به نویسندگی و کارگردانی حسین تفنگدار از دوشنبه ۹ اردیبهشت در تماشاخانه سنگلج روی صحنه رفت. این اثر طی ۱۶ اجرا تا جمعه ۲۷ اردیبهشت میزبان ۸۱۵ نفر شد. از این ۸۱۵ نفر، در غیاب بلیت تخفیف‌دار، ۱۴۲ نفر با بلیت تمام‌بها، ۷۵ نفر با بلیت نیم‌بها و ۵۹۸ نفر با بلیت مهمان به تماشای این اثر نشستند. به این ترتیب «راز نقل آخر» با بهای بلیت ۳۰۰ هزار ریال، در گیشه به رقم ۵۳ میلیون و ۸۵۰ هزار ریال دست پیدا کرد.

تالار هنر نیز آمار دو نمایش «جادوگر درخت انجیر هندی» و «غول بابا» را تا جمعه ۲۷ اردیبهشت به شرح زیر ارائه داد:

نمایش «جادوگر درخت انجیر هندی» به نویسندگی و کارگردانی احسان مجیدی که از یکشنبه اول اردیبهشت در تالار هنر با ظرفیت ۲۴۰ نفر روی صحنه رفت تا جمعه ۲۷ اردیبهشت، طی ۲۳ اجرا میزبان ۸۴۶ تماشاگر شد. از این ۸۴۶ تماشاگر، ۳۶۳ نفر با بلیت تمام‌بها، ۳۵۱ نفر با بلیت نیم‌بها، ۹ نفر با بلیت تخفیف‌دار و ۱۲۳ نفر با بلیت مهمان به تماشای این اثر نشستند. به این ترتیب «جادوگر درخت انجیر هندی» با بهای بلیت ۲۰۰ هزار ریال در گیشه به رقم ۱۰۹ میلیون و ۵۰ هزار ریال دست پیدا کرد.

نمایش «غول بابا» به نویسندگی مهدی سیم‌ریز و کارگردانی محبوبه پاداش و مهدی سیم‌ریز از یکشنبه ۱۵ اردیبهشت در تالار هنر با ظرفیت ۲۴۰ نفر روی صحنه رفت. این نمایش طی ۱۲ اجرا، میزبان ۵۹۷ تماشاگر شد. از این ۵۹۷ نفر، در غیاب بلیت تخفیف‌دار، ۲۴۷ نفر با بلیت تمام‌بها، ۲۸۹ نفر با بلیت نیم‌بها و ۶۱ نفر با بلیت مهمان به تماشای این اثر نشستند. به این ترتیب «غول بابا» با قیمت بلیت ۲۰۰ هزار ریال، در گیشه به رقم ۷۸ میلیون و ۳۰۰  هزار ریال دست پیدا کرد.

برچسب ها
سایر اخبار
تجربه‌ای سخت در «سکوت سفید»/ به جای خشونت آرامش ترویج کنیم
«فراکتال» صاحب پوستر شد
رضا مولایی به دنبال مردی که زنش را با کلاه اشتباه گرفت
۱۶ اجرای خیابانی در محوطه تئاترشهر
«والس تصادفی» در شانو برپا می‌شود/ فضایی طنز با تم فانتزی
معرفی عوامل «اختراع والس»/ پوستر جدید نمایش منتشر شد
ثبت دیدگاه
 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

آمار فروش تماشاخانه‌های اداره کل هنرهای نمایشی در اولین هفته اردیبهشت ۹۸

  پرینت
آمار فروش تماشاخانه‌های اداره کل هنرهای نمایشی در اولین هفته اردیبهشت ۹۸
شناسه خبر : 48408 | تاریخ انتشار : ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۹:۵۰ | ارسال توسط :
آمار تفکیکی اطلاعات فروش و تعداد تماشاگر تماشاخانه‌های اداره کل هنرهای نمایشی در اولین هفته اردیبهشت سال ۹۸ مشخص شد.

پایگاه خبری تئاتر:آمار فروش مجموعه تئاتر شهر، تالار هنر و تماشاخانه سنگلج تا روز جمعه ششم اردیبهشت مشخص شد.

بر این اساس مجموعه تئاتر شهر آمار تفکیکی اطلاعات فروش و تعداد تماشاگر سه نمایش خود را به شرح زیر اعلام کرد:

نمایش «ملاقات» به نویسندگی فریدریش دورنمات، با ترجمه، طراحی و کارگردانی پارسا پیروزفر که اجرای خود را از یکشنبه ۱۲ اسفند در سالن اصلی این مجموعه آغاز کرد تا جمعه ششم اردیبهشت با پشت سر گذاشتن ۴۰ اجرا، میزبان ۲۴۲۳۷ تماشاگر شد. از این ۲۴۲۳۷ نفر، ۹۹۷۹ نفر با بلیت تمام‌بها، ۱۳۴۸ نفر با بلیت نیم‌بها، ۱۱۲۵۶ نفر با بلیت تخفیف‌دار و ۱۶۵۴ نفر با بلیت مهمان به تماشای این اثر نشستند. به این ترتیب با قیمت بلیت ۷۰۰ هزار ریال، رقم ۱۳ میلیارد و ۸۲۱ میلیون و ۷۰۰ هزار ریال در گیشه این نمایش ثبت شد.

نمایش «سیمین و فروزان» به نویسندگی و کارگردانی فهیمه عابدینی اجرای خود را از یکشنبه ۱۸ فروردین در سالن قشقایی با ظرفیت ۹۶ نفر آغاز کرد. این نمایش در طول ۱۸ اجرا تا جمعه ششم اردیبهشت، میزبان ۶۲۹ نفر شد. از این ۶۲۹ نفر، ۲۳۶ نفر با بلیت تمام‌بها، ۱۴ نفر با بلیت نیم‌بها، ۸۰ نفر با بلیت تخفیف‌دار و ۲۹۹ نفر با بلیت مهمان به تماشای این اثر نشستند. به این ترتیب با قیمت بلیت ۳۰۰ هزار ریال، در گیشه به رقم ۹۲ میلیون و ۱۰۰ هزار ریال دست پیدا کرد.

نمایش «بی‌صدایی» به نویسندگی سهیل امیرشریفی و آزاده شاهمیری و طراحی و کارگردانی آزاده شاهمیری از سه‌شنبه ۲۰ فروردین در سالن سایه با ظرفیت ۷۲ نفر روی صحنه رفت. این نمایش در طول ۱۶ اجرا تا جمعه ششم اردیبهشت، میزبان ۶۵۷ نفر بود. این ۶۵۷ نفر، ۲۹۰ بلیت تمام‌بها، ۲۹ بلیت نیم‌بها، ۷۶ بلیت تخفیف‌دار و ۲۶۲ بلیت مهمان خریدند. به این ترتیب «بی‌صدایی» با بهای بلیت ۳۰۰ هزار ریال، در طول ۱۶ اجرا در گیشه به رقم ۱۰۹ میلیون و ۵۹۰ هزار ریال دست پیدا کرد.

تالار هنر نیز آمار سه نمایش خود را تا جمعه ششم اردیبهشت به شرح زیر ارائه داد:

نمایش «ساعت ۸ در کشتی» به نویسندگی آلریچ هاپ با ترجمه حسین فدایی‌حسین و کارگردانی مریم کاظمی طی ۲۶ اجرا در تالار هنر با ظرفیت ۲۴۰ نفر، میزبان ۵۲۹۰ تماشاگر شد. از این ۵۲۹۰ نفر، ۱۹۷۵ نفر با بلیت تمام‌بها، ۱۷۶۶ نفر با بلیت نیم‌بها، ۴۷۹ نفر با بلیت تخفیف‌دار و ۱۰۷۰ نفر با بلیت مهمان به تماشای این اثر نشستند. به این ترتیب با قیمت بلیت ۲۰۰ هزار ریال، رقم ۶۴۵ میلیون و ۶۴۵  هزار ریال در گیشه آن ثبت شد.

نمایش «جادوگر درخت انجیر هندی» نیز به نویسندگی و کارگردانی احسان مجیدی که از اول اردیبهشت در تالار هنر روی صحنه رفت تا ششم اردیبهشت، طی شش اجرا میزبان ۲۳۰ تماشاگر شد. از این ۲۳۰ تماشاگر، ۵۱ نفر با بلیت تمام‌بها، ۱۴۷ نفر با بلیت نیم‌بها، دو نفر با بلیت تخفیف‌دار و ۳۰ نفر با بلیت مهمان به تماشای این اثر نشستند. به این ترتیب «جادوگر درخت انجیر هندی» با بهای بلیت ۲۰۰ هزار ریال در گیشه به رقم ۲۵ میلیون و ۲۰۰ هزار ریال دست پیدا کرد.

نمایش «الیورتویست» به نویسندگی و کارگردانی اسماعیل فیروزی نیز که از دوم اردیبهشت در این تالار روی صحنه رفته است، طی پنج اجرا میزبان ۷۱۴ نفر شد. از این ۷۱۴ نفر، در غیاب بلیت نیم‌بها و تخفیف‌دار، ۵۹۲ نفر با بلیت تمام‌بها و ۱۲۲ نفر با بلیت مهمان به تماشای این اثر نشستند. بر این اساس در گیشه این اثر با بهای بلیت ۳۰۰ هزار ریال، رقم ۱۷۷ میلیون و ۶۰۰ هزار ریال به ثبت رسید.

تماشاخانه سنگلج هم آمار تفکیکی «بیله دیگ بیله چغندر» را این گونه اعلام کرد:

نمایش «بیله دیگ بیله چغندر» به نویسندگی داود فتحعلی‌بیگی و کارگردانی منیژه داوری اجرای خود را از پنجشنبه پنجم اردیبهشت آغاز کرد و طی دو اجرا تا جمعه ششم اردیبهشت میزبان ۱۰۸ تماشاگر شد. این ۱۰۸ نفر، در غیاب بلیت نیم‌بها و تخفیف‌دار، ۱۲ بلیت تمام‌بها خریدند و ۹۶ نفرشان مهمان بودند. به این ترتیب «بیله دیگ بیله چغندر» با بهای بلیت ۳۰۰ هزار ریال در گیشه به رقم ۳۶ میلیون ریال دست پیدا کرد.

برچسب ها
سایر اخبار
تجربه‌ای سخت در «سکوت سفید»/ به جای خشونت آرامش ترویج کنیم
«فراکتال» صاحب پوستر شد
رضا مولایی به دنبال مردی که زنش را با کلاه اشتباه گرفت
۱۶ اجرای خیابانی در محوطه تئاترشهر
«والس تصادفی» در شانو برپا می‌شود/ فضایی طنز با تم فانتزی
معرفی عوامل «اختراع والس»/ پوستر جدید نمایش منتشر شد
ثبت دیدگاه
 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

نمایش پارسا پیروزفر به ۱ میلیارد تومان نزدیک شد

آمار فروش تماشاخانه‌های اداره کل هنرهای نمایشی در سومین هفته فروردین ۹۸

  پرینت
آمار فروش تماشاخانه‌های اداره کل هنرهای نمایشی در سومین هفته فروردین ۹۸
شناسه خبر : 47291 | تاریخ انتشار : ۲۷ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۹:۳۶ | ارسال توسط :
آمار فروش مجموعه تئاتر شهر، تالار هنر و تماشاخانه سنگلج تا روز جمعه ۲۳ فروردین مشخص شد.

 

پایگاه خبری تئاتر: بر این اساس مجموعه تئاتر شهر آمار تفکیکی اطلاعات فروش و تعداد تماشاگر سه نمایش خود را به شرح زیر اعلام کرد:

نمایش «ملاقات» به نویسندگی فریدریش دورنمات، با ترجمه، طراحی و کارگردانی پارسا پیروزفر که اجرای خود را از یکشنبه ۱۲ اسفند در سالن اصلی این مجموعه آغاز کرد تا جمعه ۲۳ فروردین با پشت سر گذاشتن ۲۴ اجرا، میزبان ۱۴۶۷۶ تماشاگر شد. از این ۱۴۶۷۶ نفر، ۵۹۹۵ نفر با بلیت تمام‌بها، ۸۸۵ نفر با بلیت نیم‌بها، ۶۸۲۹ نفر با بلیت تخفیف‌دار و ۹۶۷ نفر با بلیت مهمان به تماشای این اثر نشستند. به این ترتیب با قیمت بلیت ۷۰۰ هزار ریال، رقم هشت میلیارد و سیصد و شصت و چهار میلیون و هفتصد و پنجاه هزار ریال در گیشه این نمایش ثبت شد.

نمایش «سیمین و فروزان» به نویسندگی و کارگردانی فهیمه عابدینی اجرای خود را از یکشنبه ۱۸ فروردین در سالن قشقایی با ظرفیت ۹۶ نفر آغاز کرد. این نمایش در طول شش اجرا تا جمعه ۲۳ فروردین، میزبان ۲۳۹ نفر شد. از این ۲۳۹ نفر، ۷۷ نفر با بلیت تمام‌بها، دو نفر با بلیت نیم‌بها، ۶۹ نفر با بلیت تخفیف‌دار و ۹۱ نفر با بلیت مهمان به تماشای این اثر نشستند. به این ترتیب با قیمت بلیت ۳۰۰ هزار ریال، در گیشه به رقم ۳۹ میلیون و ۹۶۰ هزار ریال دست پیدا کرد.

نمایش «بی‌صدایی» به نویسندگی سهیل امیرشریفی و آزاده شاهمیری و طراحی و کارگردانی آزاده شاهمیری از سه‌شنبه ۲۰ فروردین در سالن سایه با ظرفیت ۷۲ نفر روی صحنه رفت. این نمایش در طول چهار اجرا تا جمعه ۲۳ فروردین، میزبان ۱۶۲ نفر بود. این ۱۶۲ نفر، در غیاب بلیت نیم‌بها، ۴۷ بلیت تمام‌بها، ۵۶ بلیت تخفیف‌دار و ۵۹ بلیت مهمان خریدند. به این ترتیب «بی‌صدایی» در طول چهار اجرا در گیشه به رقم ۲۷ میلیون و ۵۴۰ هزار ریال دست پیدا کرد.

تالار هنر نیز آمار نمایش «ساعت ۸ در کشتی» را تا جمعه ۲۳ فروردین به شرح زیر ارائه داد:

نمایش «ساعت ۸ در کشتی» به نویسندگی آلریچ هاپ با ترجمه حسین فدایی‌حسین و کارگردانی مریم کاظمی طی ۱۷ اجرا در تالار هنر با ظرفیت ۲۴۰ نفر، میزبان ۳۰۳۶ تماشاگر شد. از این ۳۰۳۶ نفر، ۱۲۳۰ نفر با بلیت تمام‌بها، ۷۴۹ نفر با بلیت نیم‌بها، ۲۴۶ نفر با بلیت تخفیف‌دار و ۸۱۱ نفر با بلیت مهمان به تماشای این اثر نشستند. به این ترتیب با قیمت بلیت ۲۰۰ هزار ریال، رقم ۳۵۸ میلیون و ۷۵۵ هزار ریال در گیشه آن ثبت شد.

تماشاخانه سنگلج هم آمار تفکیکی «وقایع اتفاقیه» و «طریقه حکومت گجرخان» را این گونه اعلام کرد:

نمایش «وقایع اتفاقیه» به نویسندگی علی موسویان و کارگردانی شهرام عبدلی از چهارشنبه هشتم اسفند در این تماشاخانه روی صحنه رفت. این نمایش طی ۲۹ اجرا تا جمعه ۲۳ فروردین، میزبان ۲۷۸۱ تماشاگر شد. برای «وقایع اتفاقیه» ۵۲۰ بلیت تمام‌بها، ۱۴۲ بلیت نیم‌بها، ۱۷۹ بلیت تخفیف‌دار و ۱۹۴۰ بلیت مهمان صادر شد تا با بهای بلیت ۳۰۰ هزار ریال، در گیشه به رقم ۲۲۰ میلیون و ۲۶۰ هزار ریال دست پیدا کند.

نمایش «طریقه حکومت گجرخان» به نویسندگی مجید امرایی و کارگردانی مشترک مجید امرایی و احسان ملکی اجرای خود را از پنجشنبه نهم اسفند آغاز کرد. برای این نمایش طی ۲۷ اجرا، ۱۴۸ بلیت تمام‌بها، ۸۲ بلیت نیم‌بها، ۲۰ بلیت تخفیف‌دار و ۵۲۴ بلیت مهمان صادر شد تا جمع کل تماشاگرانش به عدد ۷۷۴ برسد. «طریقه حکومت گجرخان» با بهای بلیت ۲۵۰ هزار ریال، در گیشه به رقم ۵۱ میلیون و ۲۵۰ هزار ریال دست پیدا کرد.

برچسب ها
سایر اخبار
تجربه‌ای سخت در «سکوت سفید»/ به جای خشونت آرامش ترویج کنیم
«فراکتال» صاحب پوستر شد
رضا مولایی به دنبال مردی که زنش را با کلاه اشتباه گرفت
۱۶ اجرای خیابانی در محوطه تئاترشهر
«والس تصادفی» در شانو برپا می‌شود/ فضایی طنز با تم فانتزی
معرفی عوامل «اختراع والس»/ پوستر جدید نمایش منتشر شد
ثبت دیدگاه
 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.