نمایش "مصاحبه" به نویسندگی جویس کرول اوتس و کارگردانی محمدرضا فهمیزی 2 تا 11 اردیبهشت در فرهنگ‌سرای ارسباران به اجرا در می‌آید.

پایگاه خبری تئاتر: آنچه در نمایش “مصاحبه” روایت می‌شود، خبرنگار جوانی است که به مصاحبه یکی از بزرگان ادبیات دنیا که سال‌ها پیش برنده جایزه نوبل هم شده می‌رود، اما به مرور متوجه اتفاقاتی می‌شود. عباس ستارزاده، اشکان نجاتی و پرواز نجفیان مقدم بازیگران این نمایش هستند.

فهمیزی از سال ۱۳۷۲ در مطبوعات به عنوان خبرنگار، نویسنده و دبیر سرویس مشغول به کار بوده است. تدریس و نقد سینما  و تألیف کتاب: اصول و فنون مصاحبه، ساخت فیلم کوتاه نگاه و فیلم نیمه بلند مستند داستانی “خانه سلطان بیگم” و چند اثر نمایشنامه خوانی را در کارنامه هنری خود دارد.

همچنین فرهنگ‌سرای ارسباران برای کودکان نمایش”رینارد روباهه” به نویسندگی آرتوفاکویز و کارگردانی احمدتیموری را تدارک دیده است که ۲۸ فروردین  تا ۲۵ اردیبهشت ماه در دو نوبت صبح و عصر ویژه مهدها و مدارس در این مرکز به اجرا در می‌آید.

این نمایش داستان رینارد روباهه است که با شوخی‌های افراطی خود باعث دردسر حیوانات دیگر می‌شود. برای  رسیدگی به تخلف‌های رینارد دادگاهی تشکیل می‌شود و این درحالی است که گروهی از شکارچیان نیز به جنگل نزدیک می‌شوند.

علیرضا زکایی، حسین خمسه، سپیده زینلی و پویا یزدانجو بازیگران این نمایش هستند.

تلفن گویای ۲۰-۲۲۸۷۲۸۱۸ داخلی ۱۱۹ برای آگاهی بیشتر اعلام می‌شود.