گروه اجرایی نمایش «هِرمِلین، دیوانه اسکاندیناوی» که قرار است به زودی در پردیس تئاتر شهرزاد اجرا ‌شود اولین گروه بازیگران خود را معرفی کرد.

پایگاه خبری تئاتر: خسرو احمدی، رضا فیاضی و ندا مقصودی از هنرمندان شناخته شده و مطرح تئاتر قرار است از نیمه اول آبان در این اثر ایفای نقش کنند.

در خلاصه داستان نمایش «هِرمِلین، دیوانه اسکاندیناوی» به نویسندگی و کارگردانی بهزاد وزیری آمده: او در دیوانه خانه سن لارنس زندگی کرد و در طول این زمان اشعار بزرگترین شاعران فارسی زبان را به زبان سوئدی ترجمه کرد؛ اما در عاقبت کار…..

به‌زودی بازیگران دیگری نیز به مجموعه هنرمندان حاضر در این اثر افزوده شده که اطلاع‌رسانی خواهد شد.

نمایش عروسکی «پای دیوار کودکی» در پردیس تئاتر تهران به صحنه می‌رود

نمایش «پای دیوار کودکی» به نویسندگی و کارگردانی «فهیمه میرزاحسینی» از امروز (۲۲ مهرماه) و در ساعت ۱۷:۳۰ همچنین در نوبت صبح ویژه مدارس روی صحنه خواهد رفت.

در خلاصه داستان این نمایش آمده است که پسر بچه‌ای در خواب صدای گریه کودکی را می‌شنود و نگران از مادرش درباره صدا می‌پرسد اما مادر که خسته است پاسخی به او نمی‌دهد. بدین ترتیب پسرک کنجاو در یافتن صاحب صدا وارد رؤیای زندگی کودکِ گریان می‌شود و…

در نمایش «پای دیوار کودکی» میترا کریم‌خانی، لاوین حسینی و سعیده میرزاحسینی به‌عنوان عروسک‌گردان حضور دارند و طراحی و ساخت عروسک‌ها برعهده سمانه و سعیده میرزاحسینی بوده است. همچنین ابک نصیری خواه به‌عنوان آهنگساز در این نمایش همکاری دارد.

این نمایش ویژه کودکان ۵ تا ۱۰ سال است و تا ۹ آبان هر روز ساعت ۱۷:۳۰ همچنین در نوبت صبح ویژه مدارس در تماشاخانه استادمحمد پردیس تئاتر تهران روی صحنه خواهد رفت. علاقه‌مندان جهت رزرو بلیت نمایش «پای دیوار کودکی» می‌توانند به سایت سینما تیکت مراجعه و یا با شماره ۰۹۳۵۲۴۸۴۸۷۷ تماس بگیرند.