رضا دادویی قصد دارد تابستان سال جاری در تالار حافظ نمایش «در میان خطوط به هم ریخته» را روی صحنه ببرد.

پایگاه خبری تئاتر: رضا دادویی نمایشنامه‌نویس و کارگردان تئاتر درباره جدیدترین برنامه خود در زمینه کارگردانی تئاتر  گفت: در حال نگارش نمایشنامه‌ای جدید هستم که بازنویسی آن در حال پایان است. عنوان این نمایشنامه «در میان خطوط به هم ریخته» است که روایتی از قصه زندگی سه آدم است که گذشته‌شان به هم ربط دارد.

وی درباره زمان و مکان اجرای این اثر نمایشی افزود: درخواست اجرا را به تالار حافظ ارائه داده بودم و قرار است نمایش «در میان خطوط به هم ریخته» را بعد از پایان ماه رمضان در این تالار نمایشی روی صحنه ببرم.

دادویی درباره دیگر فعالیت‌های خود در عرصه تئاتر، توضیح داد: تعدادی از دانشجویانم آثاری را روی صحنه برده‌اند و از آنجایی که دانشجو هستند نیاز به حمایت دارند. یکی از این آثار نمایش «دد» با کارگردانی حمید خرم از دانشجویانم در دانشکده هنر و معماری است که اکثر اعضای گروهش نیز دانشجو هستند. به همین خاطر برای تولید و اجرای «دد» به آنها کمک کردم و به عنوان تهیه‌کننده در کنارشان هستم.

این هنرمند تئاتر تأکید کرد: سعی کردم از تئاتری دانشجویی حمایت کنم که صرفاً برای تئاتر اجرا می‌شود و به المان‌های فروش و گیشه توجه نمی‌کند.

نمایش «دد» این روزها در عمارت نوفل لوشاتو اجرا می‌شود.

  • منبع خبر : خبرگزاری مهر