شب گذشته با حضور جمعی از هنرمندان سینما و تئاتر در تالار حافظ آیین افتتاح ورونمایی از پوستر نمایش «دیگری» توسط فریدون جیرانی کارگردان شناخته شده سینما انجام شد.

پایگاه خبری تئاتر: هنرمندانی چون نسرین مقانلو، رضا یزدانی، محمد متوسلانی، عباس قادری، حبیب اسماعیلی، جمال اسماعیلی و … در افتتاح این نمایش حضور داشتند.

فریدون جیرانی طی سخنانی گفت: اینکه بخش خصوصی در تئاتر سرمایه گذاری کند اتفاق خوبی است و آن را به فال نیک میگیریم. محمد حاتمی بازیگر خوب سینما تلوزیون و تئاتر است که او را سال ها می شناسیم. امیدوارم روند این حمایت ها از تئاتر ادامه داشته باشد.

در ادامه متوسلانی با اشاره به فضای این روزهای تئاتر که رونق گرفته است اظهار داشت: در روزگار کنونی هفته ای یک تئاتر لازم داریم البته باید به این مهم اشاره کرد کار جوانان خوش ذوق که متد خاص خود را دارند حائز اهمیت است چرا که انرژی زیادی صرف می کنند و باید به آنها توجه شود

IMG 20180719 WA0004 300x200 - نمایش«دیگری» توسط فریدون جیرانی افتتاح شد

وی در ادامه افزود: تئاتر در عرصه جامعه کمک کننده است آقای حاتمی هم از کارکشته های تئاتر هستند و به جوانان اهمیت می دهند چرا که اینها آینده های سینما و تئاتر هستند.

در نهایت نسرین مقانلو با بیان اینکه هنر جایگاه ویژه ای برایش دارد، گفت: تئاتر شروع و پایه همه چیز است انشالا افرادی که آن را دوست دارند از همین جا شروع کنند و پایه شان تئاتر باشد تا موفق تر شوند. وی در پایان حاتمی را بازیگر و کارگردان و نویسنده خوبی به شمار اورد.

پس از آن نیز رونمایی از پوستر و امضای آن توسط هنرمندان صورت گرفت.

IMG 20180719 WA0000 300x200 - نمایش«دیگری» توسط فریدون جیرانی افتتاح شد

محمد حاتمی پس از اتمام اجرا با تشکر از حضور هنرمندان گفت: به دلیل اینکه وارد وادی نوستالژی و خاطره بازی و داستان شدیم از شعر و ترانه قدیمی عباس قادری نیز دراینکار استفاده کردیم.

بازیگرانی که در نمایش «دیگری» ایفای نقش می کنند عبارتند از: خسرو شهراز، توماج دانش بهزادی مهمان از گروه « تئاتر پراکسیس»، نوشین اعتماد، لاله مرزبان و محمد حاتمی.

از دیگرعوامل این نمایش می توان به مدیر اجرایی: شیرین خشایی، طراح لباس: هلیا شکری، موسیقی: گروه تهران الف دستیار یک کارگردان: پیمان بلاغی، منشی صحنه: زهرا فراهانی، تهیه کننده: اردشیر رضایی و مشاور رسانه و روابط عمومی علی دهبان اشاره کرد.

IMG 20180719 WA0002 300x200 - نمایش«دیگری» توسط فریدون جیرانی افتتاح شد

نمایش «دیگری» از ۲۷ تیر الهی ۲۵ مرداد ساعت ۲۰:۴۵ در سالن تالار حافظ روی صحنه می‌رود.

علاقه‌مندان به تماشای این نمایش می‌توانند برای خرید بلیت به سایت تیوال و یا بصورت حضوری به تالار حافظ واقع در خیابان رازی_ خیابان استاد شهریار_ روبروی تالار وحدت، سالن حافظ مراجعه کنند.