فیلم مستند «باشگاه حیوانات» در بخش مسابقه بین‌الملل جشنواره مردم‌شناسی اتریش روی پرده می‌رود.

پایگاه خبری تئاتر: فیلم مستند «باشگاه حیوانات» ساخته هادی آفریده در بخش مسابقه بین‌الملل جشنواره مردم‌شناسی وین اتریش Ethnocineca روی پرده می‌رود.

این جشنواره که به صورت تخصصی در حوزه مستندهای مردم‌شناسی، جامعه‌شناسی و قوم‌نگاری فعالیت دارد، مستند «باشگاه حیوانات» را در بخش مسابقه بین‌الملل و از تاریخ ۲۳ تا ۲۹ می ۲۰۱۹ برابر با ۲ تا ۸ خرداد ۱۳۹۸ در شهر وین به نمایش گذاشته و داوری می‌کند.

مستند «باشگاه حیوانات» تلاش دارد با نگاهی پژوهشی به شرایط زیست انواع حیوانات خانگی اهلی و غیره اهلی که در خانه‌های مردم نگهداری می‌شود، نزدیک شده و شرایط زیست و نگهداری حیوانات را مورد بررسی قرار دهد.

این فیلم محصول مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی است و پخش بین‌الملل آن توسط علیرضا شاهرخی در شرکت پخش هنر هفتم انجام می‌شود.

عوامل تولید مستند «باشگاه حیوانات» عبارتند از پژوهشگر، تهیه‌کننده و کارگردان: هادی آفریده، فیلمبردار: رضا تیموری، تدوین: بابک بهرام‌بیگی، صدابردار: شاهین پورداداشی، طراحی و ترکیب صدا: مهرشاد ملکوتی، آهنگساز: حمیدرضا آفریده، نویسندگان: بابک بهرام‌بیگی و روشنک اهرابی، اصلاح رنگ و نور: رضا تیموری، مدیر تولید: اعظم صادقی‌منفرد.

«باشگاه حیوانات» هم‌اکنون در گروه سینمایی «هنر و تجربه» در حال اکران عمومی است.