نمایش "چارلی و کارخانه شکلات سازی" روز پنجشنبه 21 تیر با حضور احترام برومند و عادل بزدوده در تالار هنر افتتاح می شود.

پایگاه خبری تئاتر: احترام برومند و عادل بزدوده دو چهره شناخته شده تئاتر عروسکی و کودک و نوجوان، میهمان ویژه اولین اجرای نمایش “چارلی و کارخانه شکلات سازی ” به کارگردانی فریبا دلیری خواهند بود.

این نمایش که بر اساس قصه ای از رولد دال توسط فریبا دلیری و هادی حسنعلی نوشته شده ساعت ۲۰ روز پنجشنبه ۲۱ تیر ماه اجرای خود را در تالار هنر آغاز می کند.

بازیگران این نمایش زنده- عروسکی آرش صادقيان حقيقي، آرين ناصري مهر،شيرين كاشفي، محمود صامت ، محيا نمازي ،امير رضا جديدي ،پدرام زنجاني، هليا نصراللهي، محمد رضا اصغري و سورنا نجفي هستند.

بازی دهندگان عروسک مهبد فيضي ،آوا ناصري مهر ،احسان ساماني منش و پيرايه پيروزنيا  و بازیگران افتخاری این اثر جذاب نويد فرحمرزي، روشنك كريمي ، مينووش رحيميان و امير محمد انصافي هستند که در بخش های تصویری با گروه همراهی می کنند.

طراحی صحنه این نمایش را مهدی نیک روش، ساخت دکور را امیر عباس کبوتر صحرایی ، طراحي و ساخت تصاوير را رامين بهادري ، طراحي و ساخت عروسك و لباس اومپاها و آكسسوار را  شيدا صفوي ، طراحی لباس را فاطمه  نمازي، طراح حركت را مهبد فيضي وطراحی گريم را  فريبا دليري بر عهده دارند.

سعید ناصری مهر نیز مدیر تولید این نمایش ، پونه عسگر خاني نیز دستیار کارگردان ، بازي گردان كودكان آرين ناصري مهر و مدیران صحنه احسان ساماني منش و مهرنوش دليري هستند.

حميد رضا شجاعي آهنگسازی را بر عهده دارد و  پانيذ شهرستاني و حميد رضا شجاعي ترانه هایی که توسط هادي حسنعلي سروده شده را می خوانند.

از دیگر عوامل این اثر نمایشی، عكاس سهيل دليري ، طراح پوستر و بروشور محمد حسين توكلي، طراح نورعلي اشرف سماعي ، مدير روابط عمومي و مشاور رسانه اي زهرا شايان فر، تبليغات فضاي مجازي آرش صادقيان حقيقي و رامين بهادري ، ضبط تصاوير در استوديوسهيل و ساخت ماكت صحنه پيرايه پيروزنيا هستند.

نمایش چارلی و کارخانه شکلات سازی در ساعت ۲۰:۱۵ در تالار هنر واقع در ‏‎خيابان مفتح جنوبي،خ ورزنده اجرا می شود . خريد اينترنتي: http://www.irannamayesh.com/theater/8300  و شماره رزرو تلفني: ۰۹۲۲۷۷۴۲۰۴۳ صفحه ي اينستاگرام گروه: ‏https://www.instagram.com/chalik_theatre_group مسیرهای تهیه بلیط ، رزرو و ارتباط با این نمایش هستند.