کارگردان و نویسنده شاخص تئاتر از اجرای نمایش «انتظار میرغضب» خبر داد.

پایگاه خبری تئاتر: حسین کیانی که از نویسندگان شاخص در حوزه نمایش ایرانی است در صفحه اینستاگرامی خود خبر از اجرای نمایشی با عنوان «انتظار میرغضب» خبر داد. طبق اطلاعاتی که کیانی منتشر کرده است این نمایش یک مضحکه سیاه‌بازی است.

حسین کیانی پس از اجرای نمایش «روز عقیم» در تماشاخانه باران هنوز موفق به اجرای نمایشی نشده است. تابستان گذشته قرار بود آقای کیانی یک مونولوگ در تماشاخانه ایرانشهر روی صحنه برد؛ اما پس از انتشار بیانیه‌ای علیه جریان اقتصادی تئاتر و کم‌کاری دولت در حمایت از تئاتر از این اجرا انصراف داد.

وی در بیانیه‌ خود نوشته بود «شرایط بی‌ثبات و متورم اقتصادی و نابخردانه و سرگردانِ فرهنگی، تئاتر موجود ما که کمتر هویتی از ما را نمایندگی می‌کند به سوی درآمدزایی هرچه بیشتر می‌تازد».

کیانی سپس از با پردیس تئاتر شهرزاد وارد مذاکره می‌شود تا دو نمایش در این تماشاخانه روی صحنه برد؛ اما با وجود اعلام فصل پاییز برای اجرای این دو اثر، کیانی هیچ‌گاه در شهرزاد نمایشی روی صحنه نبرد. قرار بود «واقعه در طهران ناصری» از نیمه شهریور و همزمان با آغاز ماه محرم و از بیستم آبان ماه، نمایش شاد و موزیکال «خرنامه نصرالدین ملا» در سالن شماره ۱ پردیس تئاتر شهرزاد روی صحنه رود که این مهم رخ نداد.

حسین کیانی در اعلام اجرای تازه خود جزییاتی مبنی بر گروه اجرایی، بازیگران و سالن اجرا نگفته است.