برنامه این هفته تالارهای نمایشی مجموعه تئاتر شهر در حالی اعلام شد، که چهار اثر نمایشی جدید در تالارهای سایه و قشقایی میزبان علاقه مندان تئاتر خواهند بود.

چارسو پرس: شش اثر نمایشی این هفته در تالارهای اصلی، چهارسو، سایه و قشقایی مجموعه تئاتر شهر به صحنه خواهد رفت.


«رویای آمریکایی» عنوان نمایش جدیدی به نویسندگی و کارگردانی آیلین کیخایی است که به تازگی با بازی کیوان محمودنژاد، نازنین بابایی، خشایار مرادی، رامتین مقدادی، آیلین کیخایی در تالار قشقایی تئاتر شهر روی صحنه رفته است. این نمایش ساعت ۲۰:۴۵ با مدت زمان ۶۰ دقیقه و قیمت بلیت ۳۰ هزار تومان به صحنه می رود.


نمایش «نوبت یعنی بعدی» به نویسندگی و کارگردانی مرتضی شاه کرم نیز نمایش جدید دیگری است که ساعت ۱۸:۳۰ به مدت زمان ۶۰ دقیقه و قیمت بلیت ۳۰ هزار تومان در تالار قشقایی اجرا می شود. در این نمایش پروا آقاجانی، آناهیتا اقبال‌نژاد، غزاله جزایری، مسعود شامی‌خاتونی، علی غابشی، ترانه کوهستانی به عنوان بازیگر حضور دارند.


در تالار سایه نیز نمایش جدیدی با عنوان «تئاتر بازی» به نویسندگی محمدرضا مرزوقی، کارگردانی ایلنازشعبانی و بازی یاسمن ادیبی، مهتاب پرنیان، ملیکا روح انگیزی و فاطمه صادقی ساعت ۱۸:۳۰ با مدت زمان ۶۰ دقیقه و قیمت بلیت ۳۰ هزار تومان روی صحنه می رود. در همین تالار اثر جدید دیگری با عنوان «لولیتا» به نویسندگی فرشاد جعفری و کارگردانی بهنام احمدی ساعت ۲۰:۴۵ با مدت زمان ۸۵ دقیقه و قیمت بلیت ۳۰ هزار تومان روی صحنه می روند. کتایون سالکی، نهال دشتی، راشین دیدنده و مهدی شاهدی بازیگران این نمایش هستند.


در تالار اصلی نمایش «مالی سوئینی» به نویسندگی براین فری یل و کارگردانی مرتضی میر منتظمی ساعت ۲۱ با مدت زمان ۷۵ دقیقه و قیمت بلیت ۲۵ هزار تومان و ۴۰ هزارتومان به صحنه خواهد رفت. امیرآقایی، صابرابر و الهام کردا به عنوان بازیگر حضور دارند.


در تالار چهارسو هم نمایش «پرواز به تاریکی» به نویسندگی و کارگردانی افشین هاشمی و بازی ایوب آقاخانی، مونافرجاد و افشین هاشمی ساعت ۱۹ به مدت زمان ۸۰ دقیقه و قیمت بلیت ۳۰ هزار تومان پذیرای دوستداران تئاتر است.