«رابرت دنیرو» و «شایا لباف» دو بازیگر پیشکسوت و جوان سینمای هالیوود در پروژه سینمایی «بعد از تبعید» روبروی یکدیگر به ایفای نقش خواهند پرداخت.

پایگاه خبری تئاتر: «رابرت دنیرو» و «شایا لباف» دو بازیگر پیشکسوت و جوان سینمای هالیوود در پروژه سینمایی «بعد از تبعید» روبروی یکدیگر به ایفای نقش خواهند پرداخت.

این فیلم روایت یک زندانی است که به خاطر قتل غیرعمد مجبور به تحمل هشت سال زندان شده است، وی پس از آزاد شدن از زندان باید خود را با وضعیت جدید تطبیق دهد، اما هیچکس دیگر به او اعتماد نداشته و شغلی به وی نمی دهد.

شایا لباف بیشتر موفقیت خود را مدیون استیون اسپیلبرگ است زیرا در بیشتر فیلم‌هایی که حضور داشته اسپیلبرگ به عنوان تهیه‌کننده یا کارگردان حضور داشته‌است. در اواخر سال ۲۰۰۹، ستاره‌های سینمای هالیوود معرفی شدند که شایا لباف یکی از آنها بود.

رابرت دنیرو بازیگر بزرگ و قدیمی سینمای هالیوود هم اکنون فیلم سینمایی ایرلندی را در آستانه اکران می بیند، فیلمی که در آن با آل پاچینو و جوی پسیو همکاری داشته و بار دیگر می تواند شانس خود در فصل جوایز سینمای جهان را امتحان کند.

هنوز زمان دقیقی از شروع فیلمبرداری فیلم سینمایی پس از تبعید اعلام نشده اما بر اساس سازندگان اثر این فیلم هم اکنون در حال انتخاب سایر بازیگران است، مایکل تووو و آنتونی تورن دو تن از فیلمنامه نویسان مطرح جهان نگارش فیلمنامه این فیلم را بر عهده داشته اند.

جاشوآ مایکل استرن کارگردانی بعد از تبعید را بر عهده دارد، این کارگردان جوان سینما پیش از این تجربه موفق فیلم سینمایی جابز را در کارنامه خود می بیند، فیلمی که به زندگینامه استیو جابز پرداخته است.