تهیه‌کننده فیلم سینمایی «مرده خور» با اشاره به اینکه تدوین این اثر سینمایی آغاز شده است، بیان کرد محسن شریفیان ساخت موسیقی این فیلم را برعهده دارد.

پایگاه خبری تئاتر: پروانه مرزبان تهیه‌کننده فیلم سینمایی «مرده‌خور» به کارگردانی صادق صادق دقیقی با اشاره به آغاز مراحل فنی این پروژه سینمایی گفت: «مرده‌خور» توسط کاوه ایمانی در حال تدوین نهایی است.

وی بیان کرد: همچنین موسیقی این فیلم توسط محسن شریفیان نوازنده و آهنگساز جنوبی ساخته می‌شود، در واقع با توجه به اینکه فیلم حال و هوای جنوب کشور را دارد، آقای شریفیان به خوبی می‌تواند موسیقی این اثر سینمایی را بسازد.

این تهیه‌کننده سینما با تاکید بر اینکه پیش از این در خبرها به اشتباه اعلام شده بود که سیمون سیمونیان در این فیلم حضور دارد، توضیح داد: جمشید هاشم‌پور، سام درخشانی، احمد مهرانفر، لادن مستوفی، لیندا کیانی، فرهانه سبحانی، پرهام دلدار، ونوس کانلی، جواد فولادی بازیگران اصلی «مرده‌خور» هستند.

مرزبان با اشاره به اینکه این فیلم در جنوب کشور فیلمبرداری شده است، بیان کرد: «مرده خور» یک اثر اجتماعی روز یک خانواده را روایت می‌کند.

کارگردان: صادق صادق دقیقی، تهیه‌کننده: پروانه مرزبان، فیلمبردار: پیمان عباس زاده، تدوین: کاوه ایمانی، صدابردار: مسیح سراج، طراح صحنه و لباس: امیر عباس دهقانی، جلوه‌های ویژه: کامیار شفیع پور، دستیار اول کارگردان: امیرحسین غفاری، برنامه ریز: حمید روشن، طراح گریم: اشکان عسگری، مشاور لهجه: اقلیما سقیری، مدیر تولید: پرهام دلدار، سرمایه‌گذاران پروانه مرزبان و عباس فولاد پور، منشی صحنه: داریوش اسقایی از دیگر عوامل این پروژه سینمایی هستند.

  • نویسنده :
  • منبع :