برنامه‌ این هفته کانون فیلم «سینماحقیقت» به نمایش و نقد فیلم مستند «روابط خانوادگی» به کارگردانی ناصر ضمیری اختصاص یافته است.

پایگاه خبری تئاتر: برنامه‌ این هفته کانون فیلم «سینماحقیقت» مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی به نمایش و نقد فیلم مستند «روابط خانوادگی» به کارگردانی ناصر ضمیری اختصاص یافته است. این فیلم مستند از ساعت ۱۷:۳۰ عصر امروز دوشنبه ۲۸ مردادماه ۹۸ در سالن سینماحقیقت مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی به نمایش عمومی درآمده و سپس با حضور ناصر ضمیری تهیه‌کننده و کارگردان، ناصر صفاریان مسئول نمایش و نشست فیلم‌ها و سیدرضا صائمی منتقد مهمان مورد بحث و بررسی قرار می‌گیرد.

مستند «روابط خانوادگی» به ارتباط حاجی‌بابا ۸۰ ساله با فرزندانش می‌پردازد که در یک موقعیت خاص و ویژه قرار گرفته‌اند. این موقعیت باعث رفتارهایی از سوی خانواده می‌شود که شناخت بهتری نسبت به آنها پیدا می‌کنیم.

عوامل تولید این فیلم مستند عبارتند از فیلمبردار، کارگردان و تهیه‌کننده: ناصر ضمیری، پژوهشگران: ناصر ضمیری و ندا اسدی، صدابردار: معین اسدی، صداگذار: احسان افشاریان، تدوینگران: ناصر ضمیری و ندا اسدی، آهنگساز: عبدی بهروانفر، مدیر تولید: آمنه رحمانی، دستیار کارگردان: محسن صادقی، عکاس: ساغر صادقی، تهیه شده در مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی.

عموم علاقه‌مندان جهت تماشای فیلم مستند «روابط خانوادگی» و شرکت در جلسه نقد و بررسی آن می‌توانند از ساعت ۱۷:۳۰ عصر امروز دوشنبه ۲۸ مرداد به کانون فیلم «سینماحقیقت مراجعه کنند.