در برنامه امشب «نقد سینما» روند انتخاب فیلم برای اسکار بررسی می‌شود.

پایگاه خبری تئاتر: ابوالحسن داوودی و سعید مستغاثی امشب اول شهریور ماه با حضور در برنامه‌ «نقد سینما» به بهانه‌ انتخاب فیلم مستند «در جستجوی فریده» به عنوان نماینده‌ سینمای ایران در اسکار، در کنار بهروز افخمی روند انتخاب فیلم برای این آکادمی را بررسی می‌کنند.

همچنین آرش خوشخو و امیررضا مافی فیلم سینمایی «در جستجوی فریده» را نقد خواهند کرد. سعید مستغاثی و امیر قادری نیز در بخش پرونده‌ هفته در ادامه‌ بررسی کمیک‌بوک‌های معروف درباره‌ فیلم سینمایی «مرد عنکبوتی: سفر به جهان عنکبوتی» به گفتگو می‌پردازند.

در بخشی دیگر از این برنامه‌ تلویزیونی، محمدصادق لواسانی اخبار سینمای ایران در هفته‌ گذشته را مرور خواهد کرد. این برنامه جمعه‌ها ساعت ۲۲ به صورت زنده از شبکه‌ پنج سیما روی آنتن می‌رود. تهیه‌کنندگی برنامه‌ «نقدسینما» برعهده‌ محمدتنکابنی است. محمدرضا رضاپور سردبیر و وحید رونقی مجری طرح برنامه‌ تلویزیونی «نقد سینما»‌ هستند.

ابوالحسن داوودی و سعید مستغاثی امشب اول شهریور ماه با حضور در برنامه‌ «نقد سینما» به بهانه‌ انتخاب فیلم مستند «در جستجوی فریده» به عنوان نماینده‌ سینمای ایران در اسکار، در کنار بهروز افخمی روند انتخاب فیلم برای این آکادمی را بررسی می‌کنند.

همچنین آرش خوشخو و امیررضا مافی فیلم سینمایی «در جستجوی فریده» را نقد خواهند کرد.

سعید مستغاثی و امیر قادری نیز در بخش پرونده‌ هفته در ادامه‌ بررسی کمیک‌بوک‌های معروف درباره‌ فیلم سینمایی «مرد عنکبوتی: سفر به جهان عنکبوتی» به گفتگو می‌پردازند. در بخشی دیگر از این برنامه‌ تلویزیونی، محمدصادق لواسانی اخبار سینمای ایران در هفته‌ گذشته را مرور خواهد کرد. این برنامه جمعه‌ها ساعت ۲۲ به صورت زنده از شبکه‌ پنج سیما روی آنتن می‌رود. تهیه‌کنندگی برنامه‌ «نقدسینما» برعهده‌ محمدتنکابنی است. محمدرضا رضاپور سردبیر و وحید رونقی مجری طرح برنامه‌ تلویزیونی «نقد سینما»‌ هستند.

  • نویسنده :
  • منبع :