برخی از ستارگان دنیای هالیوود با وجود شهرت، محبوبیتی بین مردم ندارند و به خاطر رفتار‌های نامناسب منفور شده اند.

پایگاه خبری تئاتر: شاید تصور کنید که همه‌ سلبریتی‌های هالیوود از خواننده تا بازیگر در کشورشان و در بیشتر موارد در دنیا از شهرت بسیار زیادی برخوردار هستند، اما اینطور نیست.

بازیگرانی در این صنعت وجود دارند که با یک قدم اشتباه یا بدرفتاری با طرفداران خود، از اوج محبوبیت سقوط کردند و خانه شهرتی که در چند سال ساختند را یک شبه خراب کردند. در اینجا به چند تن از این بازیگران اشاره می‌کنیم:

۱) جاستین بیبر

شاید اولین نامی که با گفتن منفورترین‌ها به ذهن شما برسد، جاستین بیبر باشد و باید بگوییم که درست است. هیچکس از اینکه نام او در این لیست باشد، تعجب نمی‌کند. بیبر رفتار‌های عجیب و غریبی از خود بروز می‌دهد که نمونه اخیر آن دعوت کردن تام کروز با لحن‌های تحقیر آمیز به یک مبارزه بوکس بود. البته او کمی پس از آن اعلام کرد که این فقط یک شوخی بوده است. دیر حاضر شدن روی صحنه اجرا و همچنین تف کردن روی همسایه از دیگر مواردی است که او را در ابتدای لیست سلبریتی های منفور هالیوود قرار داده است.

****

۲) جانی دپ

دپ در سال ۲۰۰۹ با امبر هرد در فیلم سینمایی «خاطرات عجب و غریب» آشنا شد؛ آشنایی که چند سال بعد به ازدواج این دو بازیگر انجامید. اما زندگی که که به عنوان یک داستان عاشقانه و زیبا شروع شد، به خشونت و دعوا ختم شد. آمبر هرد در سال‌های اخیر از جانی دپ شکایت کرده و مدعی شده که جانی دپ چندین بار او را مورد ضرب و شتم قرار داده و مو‌های وی را کشیده است! این زوج به طور رسمی از یکدیگر جدا شده اند، اما دیگر عده زیادی نگاه سابق را به دپ ندارند. نکته قابل توجه اینجاست که او هنوز هم در بین طرفداران افراطی خود جایگاه خود را حفظ کرده است.

****

۳) کوین اسپیسی

کوین اسپیسی به خاطر ۱۵ شکایتی که به خاطر سوء رفتار اخلاقی از وی شده بود، برای مدت‌ها مورد نفرت سینما دوستان بود. تا آنجا که نتفلکیس او را از فصل آخرین سریال «خانه پوشالی» اخراج کرد و آخرین فیلم او به یک شکست بزرگ در گیشه فروش رسید. با این حال که او اخیراً از این اتهامات تبرئه شد، اما باز هم عدم اعتماد مخاطبان گریبانگیر وی است.

****

۴) بیل کازبی

کازبی یکی از محبوب‌ترین بازیگران و کمدین‌های هالیوود در دهه‌های گذشته بود؛ تا حدی که خیلی از طرفداران او اعتقاد دارند با برنامه‌های کمدی کلاسیک وی بزرگ شده اند. اما بیل کازبی در آن سوی استعداد کمدی خود یک زندگی زشت داشت و بیش از پنجاه مورد سوء رفتار جنسی از وی سر زده بود. با این حال خودش تمامی این اتهامات را رد کرده و معتقد است که بی گناه است. در پی این اتفاقات برنامه کمدی وی به نام «کازبی شو» متوقف شد و محبوبیت و حضور وی در هالیوود روز به روز کمرنگ‌تر شد.

****

۵) راسل کرو

بازیگر شخصیت گلادیاتور به نظر می‌رسد خیلی با این شخصیت همذات پنداری می‌کند و خشونت آن را به طور کامل به ارث برده است. راسل کرو به خاطر اعمال خشونت آمیز معروف است و برای نخستین بار با پیتر کازنس، همبازی خود در فیلم برادران خونی دعوا به راه انداخت. گاهی اوقات عصبانیت و پرخاش او به جایی می‌رسد که برای مهار وی به پلیس اطلاع می‌دهند. اما نکته جالب اینجاست که خود او نیز این موضوع را قبول دارد و خشن بودنش را رد نکرده است. او چندین باز نیز به عکاس‌هایی که حریم خصوصی او را زیر پا گذاشته اند، حمله ور شده است.

****

۶) آن هاتوی

شاید متفاوت‌ترین نوع منفور بودن مربوط به آن هاتوی است. او بسیار قانون‌مند است و هر کسی که از قوانینش سر پیچی کنند را مورد غضب خود قرار می‌دهد. البته مورد دیگری که باعث شده او محبوبیت خود را از دست دهد، نشان دادن رفتار دوگانه در مراسم‌های مختلف است. به اعتقاد خیلی‌ها او یک آدم خودخواه است و این خودخواهی را زیر نقاب فروتنی پنهان می‌کند. او در مراسم گلدن گلوب بعد از دریافت جایزه سخنرانی احساسی داشت که باعث شد، خیلی‌ها به رفتار‌های متفاوت وی واکنش نشان دهند.