یک فیلم بلند سینمایی بر اساس سریال معروف و تحسین‌شده «برکینگ بد» به زودی از سوی کمپانی نتفلیکس عرضه می‌شود.

پایگاه خبری تئاتر: این فیلم با عنوان «راه: فیلم برکینگ بد» روز ۱۱ اکتبر (۱۹ مهر) در سایت نتفیکس عرضه می‌شود و قرار است پس از آن از شبکه AMC نیز به روی آنتن برود.

«وینس گیلیگان» سازنده سریال «برکینگ بد»، کارگردانی و نویسندگی این فیلم بلند سینمایی را نیر بر عهده دارد و «آرون پل» بار دیگر در نقش «جسی پینکمن» در این فیلم مقابل دوربین رفته است و البته نامی از «برایان کرانستون» بازیگر اصلی نقش «والتر وایت» در فیلم دیده نمی‌شود.

در خلاصه داستان این فیلم آمده است: در سایه فرار دراماتیک «جسی پینکمن» از اسارت، او حالا باید با گذشته خود کنار بیاید تا بتواند آینده‌ای برای خود بسازد.

سریال «برکینگ بد» که بین‌ سال‌ ۲۰۰۸ تا ۲۰۱۳ در قالب ۵ فصل پخش شد روایتگر داستان «والتر وایت» (برایان کرانستون) معلم شیمی یک دبیرستان است که مبتلا به سرطان ریه پیشرفته است و تصمیم میگیرد پیش از فرارسیدن مرگش و برای تأمین مالی خانواده‌ به همراه یکی از دانش‌آموزانش (جسی پینکمن) دست به تولید و پخش مت‌آمفتامین (شیشه) بزند اما رفته رفته تبدیل به یکی از بزرگترین مافیای مواد مخدر در جنوب ایالات متحده می‌شود.

این سریال تحسین‌شده در طول دوران پخش موفق به کسب جوایز متعد امی و گلدن گلوب بهترین سریال درام و همچنین جوایزی برای «برایان کرانستون» و «آرون پل» شد.